Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Jola+Rani+Sari'][B]Dzisiaj trzymamy mocno kciuki za dobre wyniki Trotterkowej morfologii![/B] :)[/QUOTE] Dzien dobry!:) Bazarek wyjatkowy, dziekuje za zaproszenie. Trzymam kciuki za Trotterka. Dobrego dnia dla Wszystkich:)
  2. Jestem , mam karme dla Buni.....prosze o kontakt w sprawie odbioru karmy ode mnie:)
  3. Reniu, dziekuje ,ze o mnie pamietalas....dzisiaj zrobilam sobie sama....wiesz co:) Dzien dobry, zajrzalam na troche i zostawiam dla Was mojego ulubionego Ptaka:) Dzisiaj pije wino,podobno trzeba korzystac z zycia.......znajdziecie mnie przy stoliku.... [video=youtube;VZhapd36Co0]http://www.youtube.com/watch?v=VZhapd36Co0&NR=1[/video]
  4. [quote name='RenW']Dzień Dobry wszystkim:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: I :kaffee_2:Flavoured Latte dla [B]Wuni[/B]:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2:Caffe Espresso dla [B]Ellig[/B]:loveu::loveu::loveu: Cioteczko[B] Ellig[/B] będziem wyczekiwać i tęsknić:calus::kciuki::kciuki::bigcry::bigcry::bye:[/QUOTE] Dziekuje,dzisiaj tez poprosze:)Pa!
  5. [IMG]http://images45.fotosik.pl/288/f6b0dc21e7a2048emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/8502f47df1d35256med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/6495f4ca290a1494med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/287/57ffee5f7b97bb1amed.jpg[/IMG]
  6. [IMG]http://images43.fotosik.pl/287/050365195958128dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/113111d2f6db8068med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/283/63b2df1a05dce73fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/8ccb6986953e8510med.jpg[/IMG]
  7. Zdjecia Jagi przeslane przez quisiek:) [IMG]http://images39.fotosik.pl/283/8a09d9af5e34c618med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/174/cb012d7d0739db9dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/287/95c2366fa99e5bb1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/288/fa40fe6b48b0e2damed.jpg[/IMG]
  8. "Kolorowej" niedzieli..... [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs452.snc3/25877_1424604584361_1510166502_1146210_52408_n.jpg[/IMG]
  9. Takie cudenka maluje moja Przyjaciolka, namawiam ja do publikacji:)
  10. Nie dobrze, przykro mi bardzo!
  11. [quote name='RenW']Witam wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti::diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2: I Flavoured Latte dla [B]Wuni[/B]:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Witaj!Dziekuje za ka(Wunie):) Jutro poprosze o espresso.............buziak!:)
  12. Milego wieczoru.Dobranoc:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs493.ash1/26938_1430008439454_1510166502_1156397_2558380_n.jpg[/IMG]
  13. Wszystkim zycze dobrej nocy!:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs493.ash1/26938_1430008439454_1510166502_1156397_2558380_n.jpg[/IMG]
  14. Dobranoc Gapciowe Cioteczki:) [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs493.ash1/26938_1430008439454_1510166502_1156397_2558380_n.jpg[/IMG]
  15. Wiem od urwiska ,ze dotarly kolejne wplaty, serdecznie dziekuje:) Agnieszka B.- 100,00 zl Magdalena B.- 30,00 zł Marie L. - 442,09 zł
  16. Opuncja, urwisek , mysle ,ze nie ma co wprowadzac zwyklego mleka, niech maluchy jedza sucha karme i pija wode...:) Prosze przestancie z tymi podziekowaniami dla mnie bo zaczne "przepraszac";) Teraz ja:D: Dziekuje Wszystkim [B]Cioteczkom[/B] i [B]Wujkom[/B], [B]Przyjaciolom[/B] i [B]Znajomym[/B] za pomoc w ratowaniu "Psiej rodzinki":Rose::Rose::Rose:.Jestescie wyjatkowi !:iloveyou: [B]Opuncja, urwisek i Wasz syn S[/B].-Dziekuje!:modla::angel:
  17. [quote name='mmd']Wunia dostała drugą porcję swoich czarodziejskich buteleczek i jak się nic nie zrypie, wraca we wtorek.[/QUOTE] Fantastycznie!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
  18. [quote name='RenW']Witam wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: x dużo razy :diabloti: Ka(Wunia) dla wszystkich:loveu::loveu::loveu: :kaffee_2: I Flavoured Latte dla Wuni, choć nie ma Wuni, ale liczy się pamięć:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Dziekuje za ka(Wunie):) Jak to nie ma Wuni, Wunia liczy kropelki i popija kawke:loveu: Dzien dobry!Zycze Wam sloneczka, sloneczka na weekend:kiss_2:
  19. lilk_a, bardzo prosze o przedluzanie allegro w miare potrzeby a zapewne taka bedzie, bede wplacala pieniadze zawsze jak mi tylko przypomnisz, jeszcze raz bardzo dziekuje:)
  20. [quote name='lilk_a']allegro jest , ale było ciężko :):) na dwie godziny wyłączyli prąd :shake: i to w momencie kiedy miałam połowę aukcji .... przepadło ... piszę piszę po raz drugi ... skończyłam :) chcę zapisać ... klikam .. i co i ................ w tzw międzyczasie mnie wylogowało:mad: ... trzecie podejście ukończone sukcesem :) skopiowałam trochę tekstu z wątku , bo Elig dała mi czas do rana :evil_lol: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1014191351[/URL][/QUOTE] Bardzo, bardzo dziekuje!Jestes Wielka:multi:
  21. [quote name='mysza 1']Dziękuję Elu :loveu:[/QUOTE] Ok, nie ma za co , wszystkiego sama nie zrobisz:)Trzymaj sie!:)
  22. [quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Zaplacone przelewem za wszystko o czym napisala [B]megii1[/B] w sumie 101 zl.
  23. [quote name='megii1']U Saby była już Pani weterynarz. Tak jak mi się wydawało z ogonem nie jest dobrze... Jest martwica, kawałek ogona jest do amputacji, nic się nie da zrobić. Pocieszające jest to ze to moze tylko parę centymetrów ale będzia wiadomo ile jak wygoli się ogon do zabiegu. Sunia dostała antybiotyk w zastrzyku-zdaje się Synergal, i kolejny zastrzyk z czymś przeciwświądowym. Synergal ma też w tabletkach do podawania od niedzieli dwa razy dziennie. Ma też kołnierz, z którym do końca nie moze się pogodzić i dostała preparat na kleszcze effipro spot.[/QUOTE] Poprosze o dane do przelewu dla Pani wet.
×
×
  • Create New...