Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Nareszcie mozna sie dostac na dogo , co tam za wiesci?
  2. O matulu.....Cud!!!!!!!!!!!!!!
  3. [quote name='Kociabanda2']Wow! To duża różnica. A co to za sklep Ellig? Nie znam :( Czy oni pod Warszawę też mają dostawy, albo może można odebrać zamówienie osobiście w jakimś punkcie?[/QUOTE] Tak oczywiscie dostawa za darmo powyzej 100zl na caly kraj, warto sie tam zarejestrowac bo przy czestych zakupach sa jeszcze rabaty, ja kupuje tu juz kilka lat:) Mozna tez odbierac osobiscie w wymienionych na stronie sklepu punktach sprzedazy.
  4. Lennon , ty piekny ,wiosenny "grubasie":) Sliczne zdjecia, dziekujemy:)
  5. [quote name='Ewa Marta']Paxiku kochany, dostałeś właśnie od mojej znajomej Pani Laury 100 złotych:-) Pieniądze już przelałam na konto Myszy. Pani Lauro, pięknie dziękuję! To niesamowicie miłe móc przekazywać tak dużo kasy podarowanej od kogoś, dla psiaka w potrzebie:-)[/QUOTE] Wspaniale!:)
  6. [quote name='polubek']dla poprawy humorku Dzis wróżby szukając sztraśny krzyk usłyszałam. Okazało się, że Kazikowi sunsiadów palca wskazującego krajzega obcieła. Pilnuj się zatem jakich wskazówek innym udzielał będziesz, bo możesz boleśnie odczuć je na własnej skórze…albo nie.[/QUOTE] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=nf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=nf"]Nadwoje babka[/URL] Jeśli chcesz mieć szacunek w otoceniu, gazetami kieszenie spodni wypchaj. Ludziska pomyślą ze pieniądzów masz jak lodu i będą się do Ciebie garnąć. I tak z pół roku będzies kimś w towarzystwie… albo nie.
  7. [quote name='obraczus87']Karmę i obroże przeciwpchelna zostawiłam w Hotelu w Konstancinie, do odbioru :)[/QUOTE] Dziekuje bardzo:)
  8. O matulu to co Ty tutaj robisz na plaze.......Marsz:)
  9. [quote name='matrioszka2']Widzę, że kciuki bardzo potrzebne.[/QUOTE] Bardzo, bardzo....Trzymamy:thumbs::thumbs::thumbs:
  10. Polubku kofany na zgode:) [IMG]http://images47.fotosik.pl/290/1daf675bbbee3735.jpg[/IMG]
  11. O matulu cus sie szykuje nie ma polubka.....To ja.... [IMG]http://www.img.nep.pl/gify/zwierzeta/psy/4.gif[/IMG]
  12. [quote name='polubek']a tak oczywiście i znowu polubek. :roll: a co to jest polubek? nalepka na dropsy? :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/QUOTE] [IMG]http://www.gify.liq.pl/gify_2/swieta/walentynki/serca/serce_www_gify_liq_pl%20%2892%29.gif[/IMG]
  13. [quote name='RenW'][IMG]http://supergify.pl/images/stories/Zawody/kucharze012.gif[/IMG] I nasza[B] Ra_dunia[/B] w kolejnej odsłonie....albo nie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] I wieczorowa pora.... [IMG]http://images1.vefblog.net/vefblog.net/n/o/nougatine/photos_art/2008/10/Nougatine122510409882_art.gif[/IMG]
  14. [quote name='Szarotka']Juz sie znowu pogubilam o co chodzi ..........[/QUOTE] Szarotka , kochana "Kto pyta nie bladzi":) Pytaj , ja to moze nie jestem najlepiej zorientowana ale Renia a polubek to juz na 100 procent:) [IMG]http://gify.nep.pl/gify/zwierzeta/koty/19.gif[/IMG]
  15. [quote name='lilk_a']ok , pamiętam , przedłużę i wyślę :)[/QUOTE] Dziekuje, jestes kofana:)
  16. [quote name='Dogo07']Pięknie dziekuje wszystkim za wsparcie sunieczki :). Z każdym grosikiem jej przyszłość robi się coraz jaśniejsza.[/QUOTE] Dobrze ale potrzebny jest nr konta i to na cito:)
  17. [quote name='RenW'][B]Ellig[/B] a nie mogłaś tego wcześniej napisać, dopiero co wróciłam z miasta.:D:D:D:D:D[/QUOTE] Juz , prosze miodzio czeka:)
  18. [quote name='obraczus87']Od Moniki otrzymałam info, iż nie wpłaci pieniązków jednak na ten cel....[/QUOTE] Ten cel to ratowanie maluchow, odpchlenie, odrobaczenie i odkarmienie oraz sterylizacja suki....Bo nie M.przeciez.......
  19. [quote name='lilk_a']super zdjęcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a regulamin .... to jakbym czytała to co działo się z moim mężem (pomijając dwa pierwsze punkty) :evil_lol:[/QUOTE] Lilka w sobote konczy sie Allegro dla rodzinki, prosze Cie o przedluzenie i przypomnienie mi na maila danych do przelewu, sorry za klopot:)
  20. W kazdym sklepie tylko na etykiecie musi byc napisane "Miod spadziowy":) [IMG]http://studio-kosztele.pl/wp-content/gallery/projekty/435-Miod_spadziowy.jpg[/IMG]
  21. [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"][IMG]http://platform.ak.fbcdn.net/www/app_full_proxy.php?app=113675478656405&v=1&size=z&cksum=de3c6b7b119c634edc227326f31ec003&src=http%3A%2F%2Fwrozby.i-g.pl%2Fimg%2Flogo_app.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://apps.facebook.com/nadwoje-babka/?ref=mf"]Nadwoje babka[/URL] Jeśli chcesz w najbliższym czasie zwiększyć swoje powodzenie u płci pseciwnej, przez tydzień co dzień rano stopy miodem spadziowym nacieraj. Nie obejrzysz się a wkrótce ludziska się będą garnąć do Ciebie jak pscoły do ula… albo nie.
  22. [quote name='Kociabanda2']Majowe zakupy: [U]MAJ '2010: [/U]- przysmaki i przysmaki dentystyczne - razem [B]18,71[/B]zł - uszy wędzone 8x3zł - [B]24[/B]zł - mokra karma 1200g 5x5,40zł - [B]27[/B]zł _______________________________________ RAZEM: [B]69,71[/B]zł [COLOR=Red][U][B]Obecny stan finansów Stefanka to:[/B][/U][/COLOR] [B]+[/B]1081zł - wpłaty [B]-[/B]230,48zł - wydatki z lutego -522,35zł - wydatki z marca -129,73zł - wydatki z kwietnia -69,71zł - wydatki z maja ___________ [COLOR=Blue][B]+128,73[/B][/COLOR]zł Prawdopodobnie w drugiej połowie maja skończy się lecznicza karma Stefanka (Royal Canin Urinary Veterinary S/O). Worek 14kg kosztuje 272,44zł. Na obecną chwilę Stefanowych pieniędzy nie starczy na jej zakup :( [B]Brakuje 143zł[/B] :([IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][/QUOTE] 240 zl kosztuje ta karma:) [URL]http://www.kar-ma.pl/royal-canin-royal-canin-veterinary-urinary-lp18-canine-14kg-p-259.html[/URL] Zawsze kupuje w tym sklepie:)
  23. [quote name='Nikus']dla mnie to oczywista oczywistość:)[/QUOTE] Dla mnie tez a jezeli cus nie tak to moje 100 zl moze pojsc na sterylke:)
  24. Jezeli pomoca ma byc uniemozliwianie pomocy psom to to jest jakas pomylka, wielka pomylka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  25. W doooopieeeeeeeeeeee mam takie dogo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...