Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Cudak']Ellig, czy dałoby radę dostarczyć jutro karmę do siedziby "SOS Bokserom"? [B]Fundacja "SOS bokserom" [/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa Wtedy byłaby zabrana jutro do Poznania, a z Poznania do nas najprawdopodobniej 13.06.[/QUOTE] Niestety ja nie mam samochodu..... Dzwon do B, nie wiem czy dzisiaj wogole moze podjechac do Marek, najlepiej zeby ktos z Fundacji pojechal do Marek i odebral karme to juz musicie pokombinowac i jeszcze trzeba bedzie potwierdzic odbior karmy.Musimy miec potwierdzenie od Fundacji a potem od Ciebie..... Jutro watpie bo B. ma jeden samochod razem z TZ a TZ jutro pracuje i bierze samochod i to za maly zeby przewiezc karme, po za tym ktos to musi nosic....
  2. [quote name='NiJaSe']bedziemy znowu u niego ok.18-19 , no teraz to on juz nie ma innego wyjścia musi zdrowieć[/QUOTE] Masz racje nie ma innego wyjscia....
  3. [quote name='RenW']Pewnie, że tak.. ale ja ciężko przechodzę zmiany i mam bardzo emocjonalny stosunek do wszystkiego...bardzo się przywiązuję i przyzwyczajam.. do ludzi też tak mam... Przetrawię to w sobie i będzie lepiej :) Muszę mieć czas, by przyzwyczaić się do nowej sytuacji..[/QUOTE] Popartz Gapcio siedzi w tym samochodzie tak jakby zawsze nim jezdzil, zero stresu:)
  4. [quote name='Isadora7']Mam nadzieję, że spakował krawaty i golarkę :)[/QUOTE] I zabral berecik i cieple gacie....Gapciu, pieknie wygladsz przez okno samochodu:iloveyou:
  5. Ciesze sie , ze dobre bo u nas oberwanie chmury wczoraj bylo, burze i padalo do switu... Trzymajcie sie sucho Dziewczyny :)
  6. Dzen dobry, z wielka nadzieja ,ze wlasnie taki bedzie dla Omena...
  7. Kawy nie ma, to ja zrobie kawe espresso i czekam na wiesci z podrozy i nowego domku Gapindera:) [img]http://www.mojegotowanie.pl/var/self/storage/images/zdjecia/kawa/45292-1-pol-PL/kawa_foto_big.jpg[/img]
  8. [quote name='Jola+Rani+Sari']Elu, opisz co to za cudności :)[/QUOTE] To zdjecie z cyklu "partnerstwo", powstal kiedys taki album, zdjec zrobionych przez rozne osoby i to zdjecie wlasnie jest z tego albumu....Prosze kolejne na dzisiaj:) [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs538.ash1/31516_121783671191647_100000800431079_104409_4171839_n.jpg[/img]
  9. polubek zrob prosze kawe:) Zaraz musze zmykac a Wunia niech sie wyspi:)
  10. No tak, nawet nie ma co komentowac....:(
  11. [quote name='Kinia1984']no ba :) mam nadzieje ze da sie wyglaskac...[/QUOTE] Mysle ,ze tak , on sie tak szybko zmienia na dobre , juz mniej sie boi :)
  12. [quote name='Kinia1984']ostatnio same tragedie nad tą Polską..kaskadaffik twoj dom tez zalewa? dzis poznam Brutuska:)[/QUOTE] Prosze Cie bardzo wyglaskaj ode mnie Brutuska:)
  13. [quote name='Kamila28']Cioteczki,czy znacie kogoś kto by pojechał trasę Wrocław-Kraków???? pilnie potrzebny transport dla psiaka, wcześniej wklejałam watek[/QUOTE] Patrzylas na watku transportowym?
  14. [quote name='_Goldenek2']Ellig jest dobrą kobietką.... Naszego Trotterka też wspierała :).[/QUOTE] Dziekuje Goldenek o Trotterku nie zapominam:)
  15. [quote name='Kinia1984']wiecie co nade mna to jakies fatum jest ostatnio..najpierw pod koniec kwietnia umarl moj Bobuś , pozniej Fredek wrocil z adopcji, pozniej nerwy o przyszlosc chlopakow a teraz...wczoraj stracilam prace....:-( na szczescie chlopaki bezpieczne...[/QUOTE] Kinia jak to?:( Bardzo mi przykro.Na pewno cos znajdziesz taka dziewczyna jak TY to tylko kwestia czasu:)
  16. [quote name='majuska']U nas dzisiaj o dziwo piekna pogoda w Rzeszowie, to tak chyba na powitanie Gapcia :) Trzymam kciuki za podróż....[/QUOTE] Wspaniale, u nas cala noc szalala burza i znowu jest pochmurno, slonce wyszlo tylko na chwile okolo 6 rano:) Gapciu badz grzeczny w podrozy do lepszego zycia. Jamor dziekujemy za wspaniala opieke nad Gapciem i wyjatkowe zdjecia Gapindera:)
  17. [quote name='Szarotka']Wiem, ja tylko prosze :):)[/QUOTE] Bylam na watku, widzialam znajome osoby w tym "umierajace" wiec nie jest zle, skoro tam pomagaja to bedzie wszystko ok...Psiak ma juz DT:)
  18. Trzymajcie sie, powodzenia,Omenku zaraz do Ciebie przyjada...
  19. Maja zamiast sie bawic powinna w SPA siedziec i przygotowywac sie na wizyte gosci:)
  20. Zaraz zajrze a o zapasy to trzeba Wunie zapytac i wplacajacych:)
  21. Serdecznie pozdrawiam Trotterka i Wszystkich jego Przyjaciol.... [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs598.snc3/31516_121784131191601_100000800431079_104419_2927233_n.jpg[/img]
  22. Cioteczki mam cos dla was na zimne dni.... [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs598.snc3/31516_121784587858222_100000800431079_104429_8166834_n.jpg[/img]
  23. [quote name='2411magdalenka']Ellig, pewnie kurier nawalił i karma jeździ tam i z powrotem! ja zamówiłam swoją w Krakvecie we czwartek i dzisiaj rano już była... co prawda bliżej trochę jest ;) ale dla kurierów to nie powinno mieć znaczenia tj nie robić AŻ takiej różnicy w czasie... zawsze możesz zażyczyć sobie rekompensaty za zwłokę w przyszłym zamówieniu w postaci fajuśnego gratisu ;) a nuż Cię mile zaskoczą ?[/QUOTE] Karma jedzie z KrakVetu od 18 maja, wczoraj wyslalam Slay potwierdzenie nadania przez KrakVet 1 czerwca przesylki z nr i namiarami na kuriera.Dzisiaj na 100% bedzie u Slaya tylko czy bedzie ja mial kto odebrac...... Wczesniej Slay dostal 15 kg karmy kupionej prze ze mnie w Eurokarmie i te ma.
  24. Gapinder juz sie pakuje , jutro jedzie do DOMU:) a komu w droge temu....przewodnik:) [url]http://www.dogomania.pl/threads/186589-Przewodniki-i-inne-ksi%C4%85%C5%BCki-dla-szczeniak%C3%B3w-i-Bia%C5%82aska-do-8-czerwca-do-godz.00.00[/url]
×
×
  • Create New...