Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='AnkaRa']Pisalam juz w wateczku bazarkowym ale napisze i tutaj: Trocio zdrow jak rybka, parametry krwi w super normie a pazurki przyciete :)[/QUOTE] Dzielny chlopak!:) Milego weekendu:)
  2. Pieniadze wplacone, biedna Pola powinna jak najszybciej znalezc sie u weterynarza.......
  3. [quote name='NiJaSe']zawiozłam mu kocyk i podkłady , dzisiaj byłbardziej rześki , podnosil głowe , interesowal się tym co sie dzieje wokolo i nawet wyciągał sobie juz sam cewnik , teraz trzeba czekac zeby te jelita sie zagoily i zaczęły pracować. Jutro zawieziemy mu jeszcze gotowy kleik z siemienia lnianego , będzie dostawal mala łyżeczkę co godzina , wiecej na raz nie mozna żeby nie pobudzać wymiotów. Jestem dobrej myśli ,ale wasze kciuki dalej potrzebne[/QUOTE]:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  4. Lilka alez to jest piekne film i Allegro bardzo, bardzo Ci dziekuje:) No maluchy ale macie Cioteczke takie piekne ogloszenie i film wam zrobila!:)
  5. Dzisiaj postaram sie zrobic zdjecia moze wyjda a jak nie to dam znac:)
  6. Ewus, dziekuje bardzo ale prosze jaki tam ze mnie aniol:) Jezeli pozwolisz to do bazarku dla Idolka doloze kasetke na bizuterie i srebrne kolczyki ze szkłem z Murano....
  7. Wojtus, dziekujemy i mam nadzieje ,ze te kciuki przyniosa szczescie dla Viki:)
  8. [quote name='Mysza2']Dzięki wielkie, całe życie człowiek się uczy:):):[/QUOTE] Bardzo prosze:)
  9. [quote name='Mysza2']Witajcie przepraszam za offa ale czy jest na wątku jakaś cioteczka z Sochaczewa. Dziewczyny ze śląska szukają cioteczki do sprawdzenia domu dla tego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/184227-Mia%C5%82-by%C4%87-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-prze%C5%BCy%C5%82-piek%C5%82o-w-quot-kochaj%C4%85cym-quot-domu!-POM%C3%93%C5%BBCIE-POSZ%C4%98!/page53?p=14814753#post14814753[/url][/QUOTE] [url]http://mapapomocy.dogomania.pl/cat.php?id=15[/url]
  10. Rozmawialam Z Mysza, zyje i wszystko ok:)
  11. Podaje linki do hotelikow: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia%21%21-Mo%C5%BCliwosc-F-vat-lub-paragonu"]http://www.dogomania.pl/threads/184857-Dom-Tymczasowy-%28P%C5%82atny%29-Okolice-Wroc%C5%82awia!!-Mo%C5%BCliwosc-F-vat-lub-paragonu[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/138597-HOTELIK-u-zuziaM....dla-malych-i-srednich-psiakow[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/100985-Hotelik-dla-ps%C3%B3w-w-potrzebie-u-Murki-%29-i-jego-lokatorzy[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/186442-Hotel-kud%C5%82ate-i-%C5%82aciate[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179461-Hotelik-u-Astaroth-%28ko%C5%82o-Warszawy%29[/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181648-Hotelik-w-Zamo%C5%9Bciu[/url]
  12. Hotel u Beaty w Konstancinie , odpada tam nie ma socjalizacji to troche lepsze schronisko za 500 zl miesiecznie,trzeba szukac miejsca w innych hotelikach. Ale ktos musi sie tym zajac, wpisywac na liste itp.
  13. [quote name='NiJaSe']he po części ono moje ,ale to nie moje tym razem słyszałam :)[/QUOTE] Matko widzisz jaka jestem zakrecona, przepraszam:) Dzisiaj szukam kogos kto zalozylby watek dla psa i juz rece mi opadaja i glowa peka, sorki, pozdrow "maluszka":)
  14. [quote name='mmd']Ale Słupsk zewsząd daleko. Dlatego wrzuciłam Koszalin a dziewczyny z zachodniopomorskiego mają i tak bliżej niż my. Może Litterka ma jakiś znajomości bliżej... To pomorskie słabo zaludnione przez dogomaniaków[/QUOTE] Napisalam do kilku osob na razie cisza.... [IMG]http://vthumb.ak.fbcdn.net/vthumb-ak-sf2p/v33377/178/20/1501933975/t1501933975_1443308091663_1489.jpg[/IMG] To jest Bogdan "sasiad" Czorcika:)
  15. [quote name='NiJaSe']masz racje 60x60 to tak na styk by pewnie bylo , lepsze wieksze :) a na moim usg wsio ok ;) , serdcho pracuje juz jak maszyna :)[/QUOTE] To dobrze, ze wszystko ok z Twoim serduchem:) Przelalam pieniadze na podklady 40 zl.
  16. [quote name='NiJaSe']poprawka tam jest nawet 30 sztuk :) , jak na stronir kosztuja 30,24 gr to w aptece pewnie ok.35zł [URL]http://www.blizejciebie.pl/podklady_higieniczne_seni_soft_basic_60_x_60_-30szt_.html,296_316,1406,1[/URL] Grzesiek juz poleciał kupic , jak sie wszystkich nie wykorzysta to pojda potem dla innego piesia[/QUOTE] Wysylam pieniadze, dziekuje:)Lepiej kupic 60x90
  17. [quote name='NiJaSe']nabede te podkłady , seni 20 szt. kosztuja 3o pare złoty Dzowniłam na powstańców , pani mówi ze Omen jakby żywszy niz wczoraj , wymiotował dwa razy ale piana juz nie zółcia i raz mial lekką biegunke[/QUOTE] To je kup zaraz wysle Ci pieniadze, potem przydadza sie jeszcze w domu a Omen bedzie mial chociaz troche komfortu.
  18. J. skontaktuj sie z Mysza moze bedzie mogla dzisiaj pojechac po karme do Marek:)
  19. [quote name='mmd']Słupsk: [URL]http://www.dogomania.pl/members/91988-lika1771[/URL] Poza tym: Litterka, gameta zachodniopomorskie: Cudak, Greven No jak nie znasz? ;) Z Koszalina: [URL]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?&field2=koszalin&order=desc&sort=posts&pp=30[/URL] Ciotki od wilczarzy: [url]http://www.dogomania.pl/forums/529-Wilczarz[/url][/QUOTE] No nie znam bo to pomorskie to miejsce gdzie jest Czorcik a nie zachodniopomorskie, Cudak ma 8 czerwca cc i bedzie w szpitalu skontaktuje sie z Greven chociaz to nie te rejony. dzieki:)
  20. [quote name='mmd']Cześć Gapciu Ellig, co za bidę wstawiłaś? Bez pomocy dziewczyn z tamtej okolicy nie ruszymy.[/QUOTE] Witaj mmd!:) No wlasnie, nie znam Cioteczek z pomorskiego, moze jakas zajrzy i zalozy watek dla psiaka, dam namiary do sasiada, ktory szuka pomocy dla tego psiaka:)
  21. [quote name='magdola']tyle to wiem;) chodzilo mi o ten transport 11/12.06....szukm dla mini psa, a razem zawsze taniej;)[/QUOTE]No to niestety na to nie odpowiem....
  22. dubel.....................
  23. To ja tez po prosbie czy ktos moglby pomoc psiakowi , ktos z woj. pomorskiego?.... Ludzie z facebooka szukaja pomocy dla psa Czorcika, ktorego obecny wlasciciel chce sie pozbyc:"Obecnie mieszka na małym podwórku zalanym betonem, jest przykuty do drutu.. Próby przeskoczenia płotu kończą się zawiśnięciem na nim... Czorcik jest bardzo pogodny, gdy się z nim przebywa. Jest spragniony towarzystwa. Wymaga cierpliwego domu, który zapewni mu poczucie bezpieczeństwa. Czorcik, to około roczny pies, który nieco przypomina Wilczarza irlandzkiego. Mieszka w Główczycach k. Słupska w woj. Pomorskim (wcześniej przebywał w schronisku) Czeka na swoją szansę... Okażmy mu serce. Pomóżmy, przekazując Jego historię innym." [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs530.ash1/31087_1242076946807_1675852150_450440_5277801_n.jpg[/img] [img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs570.snc3/31087_1242082546947_1675852150_450460_482171_n.jpg[/img]
  24. Dziekuje za ka(Wunie):) Gapcio pewnie duzo snil......:)
  25. To moze ja w skrocie:Fundacja chce przekazac sucha karme dla kotow w ilosci 300 kg, / 50 pudelek po 6 kg/.Karma jest do odebrania z Marek pod Warszawa .Trzeba zorganizowac transport z Marek do miejsca ktore wskaze Cudak....:)
×
×
  • Create New...