Witamy, witamy....
Cioteczki kochane prosze Was zajrzyjcie na ten watek, moze bedziecie mogly pomoc......
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186927-4-suczki-szczeniaki!-Urodzi%C5%82y-si%C4%99-w-gara%C5%BCu-%28-Brakuje-pieni%C4%99dzy!-POM%C3%93%C5%BB[/url]!!!
Rozmawialam z Ewa . Idolek czuje sie lepiej, caly czas jest pod troskliwa opieka , wiadomo kogo:)Pan dr.Czajka dal Idolkowi leki przeciwbolowe i praktycznie caly czas w czasie podawania kroplowki, psinka spala.
Ewa zrobi wieczorem dla staruszka pyszne jedzonko,zeby zachecic Idolka do jedzenia.
Dobrej nocy:)
[quote name='obraczus87']Postaram sie odweidzic Brutuska, wtedy porozmawiam z Natalia na temat ogloszen dla Niego :) I mam nadzieje ze w sobote usiade do ulozenia tekstu.[/QUOTE]
Dobrze Marta, on jest naprawde piekny:)
[quote name='Astaroth']Niunia ma chyba wszystkie mleczne, ale jeszcze jej dokładnie nie oglądałam żeby nie nadużyć zaufania na początku. A Myszka to jak na razie napewno na spokojnie nie da sobie zajżeć do mordki, ale byłam u nich niedawno i wzieła ode mnie smakołyka z ręki i nawet wyszła do połowy z zza budy.[/QUOTE]
Dziekujemy Astaroth:)
Rozumiem, myslalam,ze moge juz zamowic i wyslac, bo od czwartku bede sporadycznie na dogo, karma moze przeciez na Kreske poczekac ale zrobie tak jak uwazasz ,ze bedzie najlepiej, mam nadzieje ,ze mi sie uda:)
Rozumiem, ze za chwile allegro bedziemy robily dla 4 suniek:)
Tylko beda zdjecia,wspaniale wiadomosci.
[COLOR=Green][B]Potrzebna sa deklaracje stale![/B][/COLOR]
[quote name='Wisełka']Kurcze trzeba mu tam jakiegoś większego szczeniaka podrzucić, no bo co innego?? :roll:
Biedny ten brutusek :-([/QUOTE]
Moze lepiej jak najszybciej znalezc Brutusowi dom:)
Jak tam stoimy z ogloszeniami?