[quote name='Lulka']no i szczescie sie do nas usmiechnelo:)
wczoraj zadzwonil wlasnie ten telefon - jak odmienny od poprzednich :lol:
Nasz maluch trafil w bardzo dobre rece! serdeczne podziekowania dla cioteczki, ktora wkleila maluch na forum szczurkow w potrzebie:loveu:
Wlasnie u milosnikow szczurow zamieszkal szczenior, rano robilam test na szczurkach hotelowych i wieczorem bylo wielkie wejscie, bo musial zaakceptowac 19 stworkow, a one jego :eviltong:
Na te chwile wszystko gra, ludzie sa swietni, super ciepli, kochajacy zwierzaki, maly grzeczny - mam nadzieje ze tak mu zostanie :diabloti:
baaaardzo baaaardzo dziekuje wszystkim za pomoc!!!!!!!!!
ale zeby nie bylo za pieknie wczoraj na festynie w chotomowie - dodam ze pod kosciolem, znalazlam ledwo zywą od upalu, sunie w cieczce, w pierwszej chwili myslalam ze to pitbull/ast ale jakos cos mi nie pasowalo i teraz jestem prawie pewna ze to: ca de bou - bez tatu - widac ze rodzila nie raz :-([/QUOTE]
Ola wiecej info na temat suni i zdjecia poprosze.....
Krasnal cudownie, ze znalazl dom:)