-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='UBOCZE']Ja jeszcze w sprawie Kajtka... Dostałem informację, że z tamtych (mazurskich) okolic są infers - [URL]http://www.dogomania.pl/members/68701-infers[/URL] i gazzy: [URL]http://www.dogomania.pl/members/72431-gazzy[/URL] . Są użytkownikami wciąż aktywnymi... Może warto spróbować z nimi nawiązać kontakt w sprawie Kajtka i przesłać im plakaty do wydruku?[/QUOTE] Doskonala wiadomosc:)
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Cudownie, dziekujemy:) -
[quote name='UBOCZE']Schwytanie Białaska i jego adopcja przez panią Halinkę to był pomysł jeszcze ze stycznia. Było wtedy już dogadane pożyczenie klatki z Psiego Anioła. Pani Halinka najpierw zgodziła się (pośredniczyła w tym Pani Zosia), a w ostatniej chwili się jednak wycofała i mówiła, że będzie oswajać psiaka w lutym, gdy będzie miała więcej czasu. I ta sprawa stała w miejscu aż do czerwca... Wszystko to dokładnie jest na wątku opisane... Schronisko w Milanówku jest schroniskiem bardzo dobrym i kameralnym. Jestem przekonany, że psiak nie zostanie stamtąd wydany nikomu bez określenia właściciela w pełni za niego odpowiedzialnego (z wizytą przedadopcyjną i poadopcyjną). Psiak na pewno nie może trafić z powrotem na ulicę...[/QUOTE] Nie moze:( nie moze skonczyc jak "Murasia... [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Jedna z kotek dokarmianych przez Panią Zosię przy ul. Meander na warszawskim Ursynowie - zginęła 9 czerwca (w środę), prawdopodobnie potrącona przez samochód... Była szukana przez tydzień i dopiero dziś dowiedzieliśmy się o jej śmierci.." [url]http://www.dogomania.pl/threads/176960-Nasz*****-i-inne-zwierz%C4%99ta-kt%C3%B3re-odesz%C5%82y-w-2010-roku-.../page6[/url] #164
-
Okazałem się spanielem tybetańskim i znalazłem cudowny DOM!!
Ellig replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
to dzisiaj bedzie wspaniale zakonczenie:) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
Jak dobrze czytac takie wspaniale wiesci, sunia jest cudna i taka madra.Jak dobrze ,ze do Was trafila:) -
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Neigh']Oooo Ela:-) Jak miło:-). To JA dziękuję za karmę:-). Nawet jej nie widziałam, bo jakąś nocą wczoraj do domu wróciłam i TZ ukrył w schowku...... Na kawę też sie wpraszam......daj znać kiedy będziesz miała ochotę na gości. Wybieram sie w Twoje okolice ( na Bieniewicka w tym tygodniu) [/QUOTE] Jak sie troche wykuruje to dam znac.Szkoda mi Moreli...........Och:( -
Informacja wstawiona na FB...
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Nutusia']Nie ma za co - cała przyjemność po mojej stronie - uwielbiam wizyty u Ellig! :) [/QUOTE]Dziekuje Nutusia i twojemu TZ rowniez w koncu to bylo ciezkie ponad 20 kg karmy i 24 kg zwirku:)A na kawe i pogaduchy zawsze serdecznie zapraszam:) -
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ewa Marta']Jest piękna!!!!! Oby jak najszybciej zaufała i biegała po ogrodzie taka szczęśliwa, jak Kajuś, Emi, czy Misiek:-)[/QUOTE] Sliczna jest taka delikatna:) -
Muszka ze stodoły już śpi na kanapie- Ma super domek!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Jestem szczesliwa jak patrze na Muszke/Lucy w objeciach Pani Bozeny:) -
[quote name='UBOCZE']Kajtuś szuka Białaska, ale do tamtego mieszkania (na parterze) podobno wraca - przez balkon. Miejmy nadzieję, że już nie będzie takim włóczykijem... Natomiast w domu Kajtusia tragedia. Dziś dowiedziałem się, że przedwczoraj w al. KEN samochód zabił stamtąd dziewczynę. 23 lata, zostawiła kilkumiesięczne dziecko... Trudno z nimi nawet teraz rozmawiać w tonie pouczającym o pilnowaniu Kajtka. Bardzo jest mi ich żal...[/QUOTE] Otrzymalam informacje od pani karmicielki z Ursynowa, ze Kajtek zostal wywieziony na wies , podobno na Mazury i tam zostawiony.nie wiem jaki byl powod takiej decyzji ale zapewne tragedia i brak czasu spowodowaly podjecie takiej decyzji.Moze Kajtek ma tam lepiej i jest bezpieczny?
-
Bialasek bardzo trudno socjalizuje sie , ciagle gryzie i nie da sie dotknac , nawet obrozy nie mozna jemu zalozyc bez sedacji w zwiazku z tym zostala podjeta decyzja o znalezieniu dla Bialaska bezpiecznego schronienia bez narazania osoby z Dt na pogryzienia, Bialasek zostal przeniesiony do Milanowka, gdzie jest pod bardzo dobra opieka. Bialesek nadal ma lekcje z behawiorysta.
-
DERMATOLOGIA dr n. wet. Kourou Dembele - zapisy! poniedziałek 16:00-22:00 czwartek 16:00-22:00 soboty: 11;25 .09.2010 Pacjenci nieumówieni rejestrowani są maksymalnie dwie godziny przed końcem dyżuru, oraz są przyjmowani przez Doktora pomiędzy pacjentami umówionymi. Zastrzegamy sobie prawo do skrócenia czasu rejestracji pacjentów nieumówionych, w sytuacji gdy liczba oczekujących jest duża. PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA „BIAŁOBRZESKA” WARSZAWA - OCHOTA ul. Częstochowska 20 (wejście od ul. Białobrzeskiej 40a) tel. (0-22) 824 29 46, fax (0-22) 882 98 66 e-mail: [email protected]
-
Niestety ale leczenie chorob skory wymaga czasu, trwa dluzej u tych psow , ktore byly zaglodzone albo dlugo sie blakaly :shake:
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
Cudowne zdjecia! Moja kotka Mija tez wychowywala sie z psami a nawet mozna powiedziec ,ze sunia sznaucerka Dora uratowala ja i przywrocila jej krazenie tak ja zapalczywie lizala kiedy Mija chciala odejsc za Teczowy most, ze do konca zycia byly kumpelami, potem pojawila sie jeszcze w moim domu sunia Jaga i Mija miala ja w nosie ,co z trudem akceptowala nowa sunia bo bardzo kochala kotke .Mija zyla w domu , ogrodzie i w okolicy ale bardzo uwazala na inne psy :) -
Nero - teraz Diego - cudny collie - już w nowym super domku!!!
Ellig replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj znalazlam watek Nero i jestem szczesliwa,ze tu zajrzalam....:)