Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. [quote name='Nutusia']No nie znałam... Nie zaprosiłyście - takieście som! :)[/QUOTE] To ja bardzo przepraszam :shock:, rozgosc sie prosze:p
  2. [quote name='Nutusia']Kurczaki, nie miałam pojęcia o istnieniu Dudusia!!!!! Całkiem przypadkiem trafiłam na ten wątek... Ale jesteście! :)[/QUOTE] Dudusia nie znasz?Skrzacika kochanego?:)
  3. [quote name='ronja']dziś Bartek nie dał rady pojechać do weta. jutro już na bank pojedzie[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:)
  4. Ewa to to wplata od ojasi:) serdecznie dziekujemy!:)
  5. [quote name='ronja']w domu jest bardzo skupiony na czlowieku, ale na spacerach gna przed siebie i nic wtedy nie słyszy;) coś go pcha do przodu, mam nadzieję, że po kastracji nieco się uspokoi.[/QUOTE] Dudus moim zdaniem ma w sobie duzo z JRT, corgiego i moze dlatego biegnie za zapachem, za sladem:) [IMG]http://www.uszaki.pl/Zdjecia/jesien6.jpg[/IMG]
  6. Dudus jak zostal odebrany z "meliny" i trafil do P.Heleny mial rane na prawej tylnej lapie....Zaraz poszukam zdjecia.Pani Malgosia pisala ,ze wszystko goi sie dobrze ale moze bedzie trzeba zrobic diagnostyke tej lapki?Dmuchac na zimne.... [IMG]http://img12.allegroimg.pl/photos/400x300/12/65/15/00/1265150035_5[/IMG]
  7. [quote name='ronja'].................. [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/eef78ff4.jpg[/img] [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/5e8d59e4.jpg[/img] [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/794e177c.jpg[/img][/quote] cudowne :)
  8. Zdjecie Kaluchnego na kanapie to jest wspanialy portret i Ewa oblegana przez "Miziaki":):):):)
  9. Cudownie, szkoda ,ze nie moglam Was odwiedzic....Ewa "szczekala":):):) Prosze nie dziekuj mi..............
  10. Prosze nie dziekuj mi. Jest mi nie zrecznie i glupio , patrze na wszystkie dzisiejsze zdjecia z roznych watkow i "rycze" . Tyle milosci dajecie wszystkim psiakom i kotom:) Ewus dziekuje za zawiezienie rzeczy :kiss_2: ronja........Dziekuje :Rose: W Dudusiu jestem "zakochana"....:iloveyou:
  11. [quote name='ronja']ok, to najpierw pojadę z nim na krew i wtedy umówię kastrację koszt dojazdu do naszego weta to niestety 15zł. kastrację będę starała umówić się tak, by zaoszczędzić na kosztach paliwa - odwieźć Dudusia jadąc do pracy i odebrać wracając. dziś przyjeżdza Ewa Marta, pomoze mi zrobić ładne fotki Dudusiowi[/QUOTE] Ok, bardzo dziekujemy:)
  12. Hej Emi, dzisiaj odwiedziny, goscie!:)
  13. [quote name='ronja']Akucha, będę w pon umawiać Dudusia na kastrację - czy życzycie sobie przed zabiegiem go przebadać, zrobić krew?[/QUOTE] Tak . Bardzo prosimy:)
  14. [quote name='3 x']dziewczyny a jak z opłatami?[/QUOTE] w tej chwili wszystkie oplaty ponosimy my tzn. akucha,Ewa Marta i ja, plus dajemy karme i roznosci, teraz Skrzat bedzie kastrowany, potrzebne wiec sa pieniadze na badania ogolne, badanie krwi, kolnierz, opieke weterynaryjna, zabieg i dojazdy do lecznicy.
  15. Emi brzunio ma tlusciutkie, usmiecha sie do wszystkich, szczesliwa to widac:)
  16. Dudus zrobi tak bez problemu:) [video]http://www.smog.pl/wideo/39321/najfajniejszy_pies_swiata_jesse[/video]
  17. Mysza czy mozesz dla mnie zrobic zdjecia Dudusia i wyslac mi na maila?:)
  18. Milosc,wielka cierpliwosc, konsekwencja...Cuda!:)
  19. [quote name='ronja']Duduś odzyskał apetyt i wigor. Na każde nasze słowo, mało nie zgubi ogonka. Przed chwila był u nas w pokoju na smyczy; poza Morkiem, nasze psy nie wykazały zainteresowania Dudusiem. Duduś poznał się też z Muszką ciutkę większą od niego - ale był zadowolony, biegał, bawić się chciał. i jeszcze chciałam napisać- naszym pierwszym tymczasem był Łatek - ulubieniec Bartka. Bartek do dziś wzdycha, że musieliśmy oddać Łatka. Wizytę przedadopcyjną ponad rok temu zrobiła nam Akucha:) a teraz od Akuchy mamy skrzyżowanie Łatka z naszą ukochaną malutką Didi. Imię Duduś jest na cześć naszej Didi.[/QUOTE] Cudownie jest czytac takie wiadomosci , szczegolnie rano:)Jak sie wszystko uda to Ewa przywiezie jeszcze poslania i troche karmy:) Dziekuje Wam bardzo!:)
  20. Nie ma za co dziekowac [B]akucho[/B] kochana ja oczywiscie juz oglaszam Dudusia na FB z danymi kontaktowymi do [B]ronji[/B] :)
  21. Dziewczyny spoznione ale najserdeczniejsze zyczenia, zdrowka:):):)I "kasy" oczywiscie tez tak na wszelki wypadek:)
  22. [quote name='Ewa Marta']Najważniejsze, że ktoś widział uciekinierkę. Teraz tylko zlokalizować i znowu klatkę łapkę nastawić..... A Ty Neigh aspirynę i do łóżka, a nie w kupach grzebać:-)[/QUOTE] W kupach absolutnie grzebac nie wolno....!:)
  23. [quote name='Neigh']No właśnie miałam, ale nie pamietam kiedy. Ale objawy ponoć mam takie wiecej typowe. Znaczy się czuję się tak, jakbym miała zapalenie całego ciała i trochę nieskładnie gadam ( ale to akurat normalne u mnie)[/QUOTE] No tylko bez "wyglupow" poprosze :shake:
×
×
  • Create New...