-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
[quote name='ronja']w domu jest bardzo skupiony na czlowieku, ale na spacerach gna przed siebie i nic wtedy nie słyszy;) coś go pcha do przodu, mam nadzieję, że po kastracji nieco się uspokoi.[/QUOTE] Dudus moim zdaniem ma w sobie duzo z JRT, corgiego i moze dlatego biegnie za zapachem, za sladem:) [IMG]http://www.uszaki.pl/Zdjecia/jesien6.jpg[/IMG]
-
Dudus jak zostal odebrany z "meliny" i trafil do P.Heleny mial rane na prawej tylnej lapie....Zaraz poszukam zdjecia.Pani Malgosia pisala ,ze wszystko goi sie dobrze ale moze bedzie trzeba zrobic diagnostyke tej lapki?Dmuchac na zimne.... [IMG]http://img12.allegroimg.pl/photos/400x300/12/65/15/00/1265150035_5[/IMG]
-
Azja - Bianca... "Królowa Śniegu" ma wspaniały dom :-)
Ellig replied to Mantis's topic in Już w nowym domu
[quote name='ronja'].................. [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/eef78ff4.jpg[/img] [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/5e8d59e4.jpg[/img] [img]http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/794e177c.jpg[/img][/quote] cudowne :) -
Cudnie!!!!:)
-
[quote name='ronja']ok, to najpierw pojadę z nim na krew i wtedy umówię kastrację koszt dojazdu do naszego weta to niestety 15zł. kastrację będę starała umówić się tak, by zaoszczędzić na kosztach paliwa - odwieźć Dudusia jadąc do pracy i odebrać wracając. dziś przyjeżdza Ewa Marta, pomoze mi zrobić ładne fotki Dudusiowi[/QUOTE] Ok, bardzo dziekujemy:)
-
Hej Emi, dzisiaj odwiedziny, goscie!:)
-
[quote name='3 x']dziewczyny a jak z opłatami?[/QUOTE] w tej chwili wszystkie oplaty ponosimy my tzn. akucha,Ewa Marta i ja, plus dajemy karme i roznosci, teraz Skrzat bedzie kastrowany, potrzebne wiec sa pieniadze na badania ogolne, badanie krwi, kolnierz, opieke weterynaryjna, zabieg i dojazdy do lecznicy.
-
Emi brzunio ma tlusciutkie, usmiecha sie do wszystkich, szczesliwa to widac:)
-
Mysza czy mozesz dla mnie zrobic zdjecia Dudusia i wyslac mi na maila?:)
-
[quote name='ronja']Duduś odzyskał apetyt i wigor. Na każde nasze słowo, mało nie zgubi ogonka. Przed chwila był u nas w pokoju na smyczy; poza Morkiem, nasze psy nie wykazały zainteresowania Dudusiem. Duduś poznał się też z Muszką ciutkę większą od niego - ale był zadowolony, biegał, bawić się chciał. i jeszcze chciałam napisać- naszym pierwszym tymczasem był Łatek - ulubieniec Bartka. Bartek do dziś wzdycha, że musieliśmy oddać Łatka. Wizytę przedadopcyjną ponad rok temu zrobiła nam Akucha:) a teraz od Akuchy mamy skrzyżowanie Łatka z naszą ukochaną malutką Didi. Imię Duduś jest na cześć naszej Didi.[/QUOTE] Cudownie jest czytac takie wiadomosci , szczegolnie rano:)Jak sie wszystko uda to Ewa przywiezie jeszcze poslania i troche karmy:) Dziekuje Wam bardzo!:)
-
Ruda,długowłosych gromada czyli jak mi na łeb pada....
Ellig replied to Neigh's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ewa Marta']Najważniejsze, że ktoś widział uciekinierkę. Teraz tylko zlokalizować i znowu klatkę łapkę nastawić..... A Ty Neigh aspirynę i do łóżka, a nie w kupach grzebać:-)[/QUOTE] W kupach absolutnie grzebac nie wolno....!:)