-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Do Rokusia przyszła dr Ania, powiedziała, że to jest najwyższy czas... Ewunia z synem Marcinem i Jackiem, który właśnie dojechał pojechali do Konika...jutro Ewunia pochowa Rokinka. Jest im bardzo ciężko. Żegnaj Rokusiu... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Rokinek odszedł za Tęczowy Most o godz. 14:45 :( -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Niestety stan Rokusia się pogarsza, nie jest wstanie chodzić, ma biegunkę, nic nie je, odmawia najulubieńszych smakołyków w ktore Ewunia wkłada tabletki...o 14 przyjdzie dr Martyna.... :( pomoc odejśc Rokusiowi... Od rana nie mogłyśmy dodzwonić sie do "Psiego losu" w Koniku, dopiero o 13 odebrali telefon i tam Ewunia pojedzie z Rokusiem. Pogrzeb bedzie jutro o 10. Wczesniej próbowałysmy załatwić kremację, ale wszystkie zaklady tym się zajmujace maja "wolne miejsca" dopiero jutro po południu. Rokuś odchodzi a Ewunia w rozpaczy i jeszcze trzeba to wszystko na zimno zgrać. Pech chciał,że Jacek jest dzisiaj na uczelni i nie wziął ze sobą telefonu. Rita, zabierze Perełkę i Barsiczkę na spacer o 14. Pożegnajcie prosze z Ewunią i ze mną Rokusia. Myślcie proszę ciepło o Rokusiu i o Ewie. <3 -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Nie ma siły bidulek Rokinek...:( -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Eossi dziękujemy bardzo i sprawdzimy. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wszystkim z całego serca dziekujemy za kazda pomoc i wsparcie dla Rokusia. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dowiedziałam się, że Misio stracił widzenie w drugim oku, biedak uczy się żyć na nowo. Niestety dużo leży... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z Rokusiem nie jest dobrze, w nocy nie mógł się podnieść, tylne łapy odmówily posłuszeństwa. Ewunia robi co może, żeby Rokuś nie cierpiał, rozłożyła wszędzie chodniczki, asekuruje go w kamizelce, okolo trzeciej przeszedł 3 metry z posłania na posłanie... Dzisiaj wizyta u dr Jagielskiego i tego się trzymamy co On powie. Na pewno nie pozwolimy ,żeby Rokuś cierpiał... Dobre myśli i kciuki, to jest to o co teraz prosimy, dla Rokusia. Ewunia ma bardzo ciężki czas, staram się ją wspierać, rozmawiać, tłumaczyć, ale to nie jest takie proste... -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
"Niestety dużo gorzej jest z Barsiczką. To jest nowotwór złośliwy i są nacieki na błonę podśluzową, ktorych nie widac było golym okiem. Rokowania to zwiększone ryzyko powstawania przerzutów. Ją udało mi się wcisnąć do dr Jagielskiego na SGGW na 22.01. Niestety nie zgodzili się zapisać wtedy Rokusia. Może zabierzemy go i jakims cudem doktor obejrzy tez jego. Będe też dzwonić codziennie, może zwolni sie jakis termin. Tu byłoby bliżej i lepiej dla Rokunia." -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
"Są już wyniki Rokusia. Nie są jednoznaczne. To może byc chłonniak albo odczyn zapalny. Z tym, że zalecali 2-tygodniowe leczenie niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi, żeby wykluczyć odczyn zapalny. Problem w tym, że Rokuś w trybie ciągłym przyjmuje taki lek - Opokan. To by znaczyło, że to jednak chłonniak. Mam przyjechać wieczorem do Boliłapki i porozmawiamy co dalej. Zapisałam go też na 1 lutego do dr Jagielskiego do przychodni Białobrzeska." -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Niech ten nadchodzący Rok 2018 będzie dokładnie taki jak tego pragniecie. Niech przyniesie wyłącznie dobre energie,dużo zdrowia, pozytywne rozwiązania, przyjazne dusze i spełnienie marzeń. Niech da Wam kolejne marzenia i pragnienia, cele do których możecie dążyć. A zwierzakom zdrowie i dobre domy. Szczęśliwego Nowego Roku! -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Barsiczka jest po operacji, guz był duzy, biedulka calą noc nie mogła spac, mimo ,że dostala leki przeciwbólowe...dzisiaj była na kontroli w lecznicy i dostala kolejne leki przeciwbólowe. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Rokuś ma powiększone węzły chłonne, dzisiaj był z Ewą w lecznicy i niestety mamy nie dobre wieści, psiak ma prawdopodobnie chłonniaka...miał zrobioną biopsję i czekamy na wyniki po nowym roku. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za Barsiczkę... Zbliża się czas cudów, dlatego życzę Wszystkim Przyjaciołom i Znajomym, by cuda, na które czekamy cały rok, spełniły się właśnie w te Święta. By nikogo bliskiego nie zabrakło przy wigilijnym stole, a także, by zawsze było przy nim miejsce dla wędrowca, który może niespodziewanie zapukać do drzwi. Niech słowa życzliwości padające z ust najdroższych osób wypełnią serca po brzegi, a ciepłe gesty spotkają się z podwójną wzajemnością. I tak, jak gwiazda wskazywała królom miejsce cudu bożonarodzeniowego, niech i nam świeci przez cały Nowy Rok, oświetlając codzienną drogę i pokazując właściwe drogowskazy. Wesołych Świąt! -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bazarek zapraszamy: -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę... :) -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kejciu, proszę https://www.zoo-dragon.pl/p/15/20105/josera-josicat-geflugel-pelnoporcjowa-karma-dla-kotow-z-drobiem-18kg-josera-sucha-karma-kot.html i jest promocja na pojemniki za 1 zł, wszystko na stronie powyzej.