-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie. -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Anecik, z całego serca dziękujemy za Florka <3 -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pięknie dziękujemy za wszystkie życzenia Świąteczne. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Wciąz czekamy na wyniki badań Florka. -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie z przed półtora roku :) -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Hej Gusiaczku, jest nam bardzo miło. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewuniu, zapisujesz sobie obrazek- banerek na komputerze (np pulpit) wchodzisz w ustawienia konta na dogomanii w sygnatury wgrywasz tam ten zapisany w komputerze obrazek-banerek po kliknięciu dwukrotnie w obrazek pojawia się okno do wpisania linku wpisujesz link i zatwierdzasz zmiany w /////Sygnaturze -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Obecnie Florek jest pod Wieliczką. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Super, nie wiedziałam,ze jest nowy bazarek :) -
Kłopot polega na tym, że nie mamy nowych zdjęć, ani postępów w adaptacji Florka. Robię ogłoszenia, są odzewy, widoczne chociażby w statystykach i praktycznie zero informacji z płatnego Dt. Cieszą mnie informacje o psiakach znajdujących domy. Byłoby dobrze, żeby Florek zwolnił miejsce dla innych potrzebujących pomocy psiaków.
-
W swoim dogomaniackim domku :) Mały piesek, co ZAMARZAŁ na środku wsi
Ellig replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Jestem i widzę,ze dobrze się dzieje, to najlepsze wiadomości od dawna <3 -
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
:( -
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ewunia i Jacek pojechali do Konika nowego na cmentarz pożegnać się z Rokusiem. Na wiosnę Rokuś bedzie miał ładny grobik.