Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie.
  2. Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie.
  3. Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie.
  4. Dzisiaj chcemy podziękować wszystkim, którzy otworzyli swoje serca na zwierzęta, które skrzywdzili inni ludzie.
  5. Anecik, z całego serca dziękujemy za Florka <3
  6. Pięknie dziękujemy za wszystkie życzenia Świąteczne.
  7. Wciąz czekamy na wyniki badań Florka.
  8. Radosnych Świąt Wielkanocnych!
  9. Serdecznie dziękujemy <3 Radosnych Świąt Wielkanocnych!
  10. To zdjęcie z przed półtora roku :)
  11. Hej Gusiaczku, jest nam bardzo miło.
  12. Ewuniu, zapisujesz sobie obrazek- banerek na komputerze (np pulpit) wchodzisz w ustawienia konta na dogomanii w sygnatury wgrywasz tam ten zapisany w komputerze obrazek-banerek po kliknięciu dwukrotnie w obrazek pojawia się okno do wpisania linku wpisujesz link i zatwierdzasz zmiany w /////Sygnaturze
  13. Obecnie Florek jest pod Wieliczką.
  14. Super, nie wiedziałam,ze jest nowy bazarek :)
  15. Dziękujemy :) Majka jest ogłaszana na kilku portalach , miedzy innymi na OLX https://www.olx.pl/oferta/piekna-i-mloda-sunia-czeka-na-dom-CID103-IDmKHXm.html
  16. Kłopot polega na tym, że nie mamy nowych zdjęć, ani postępów w adaptacji Florka. Robię ogłoszenia, są odzewy, widoczne chociażby w statystykach i praktycznie zero informacji z płatnego Dt. Cieszą mnie informacje o psiakach znajdujących domy. Byłoby dobrze, żeby Florek zwolnił miejsce dla innych potrzebujących pomocy psiaków.
  17. Jestem i widzę,ze dobrze się dzieje, to najlepsze wiadomości od dawna <3
  18. Zdjecie nie jest aktualne...
  19. Bardzo dziękujemy, ale Klub już nie istnieje. Nie można zbierać pieniedzy na ten cel.
  20. Ewunia i Jacek pojechali do Konika nowego na cmentarz pożegnać się z Rokusiem. Na wiosnę Rokuś bedzie miał ładny grobik.
×
×
  • Create New...