-
Posts
38346 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
Ellig replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Bardzo proszę. :) -
Nie ma za co dziękować, czekam na maila :-)
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
Ellig replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
-
Betince przydadzą sie nowe zdjęcia. :)
-
"Szukaliśmy rozwiązań różnych. Przede wszystkim czas . Ludzie się złoszczą na psy ze schroniska bo by chcieli żeby pies pięknie chodził przy nodze, aportował , nie sikał w domu , nie bal się. Pamietam jak się zsiurala w nocy bo nie wytrzymała do rana . Pamietam ten jej lęk i panikę, tak się bała naszej reakcji. Przeanalizowaliśmy wszystko. Dołożyliśmy jej spacer około 23. Następnej nocy znowu panika, bo się zsikala. Chciała się schować do mysiej dziury. Dostaje ostatni posiłek wcześniej i już problem minął. Nocnych wpadek miała trochę . Powoli powoli ogarnelismy temat. Kamisia to taki piesek co nie piszczy , nie szczeka, wiec nie umiała nam przekazać ze chce na spacer. Uczyłam ją że ona tez ma prawo prosić jak coś chce a nie tylko się odwdzięczac . Co do tych miłych słów , to jest nam bardzo miło, że zdaliśmy egzamin na opiekunów Kamisi. Ja myśle ze była nam pisana , że tak chciał los, że trafiła do nas." Poranne zabawy i powitania oraz spacer.
-
Miesiąc z Kami: - idzie spać z nami, wstaje dopiero na dźwięk naszego budzika. - nie boi się już zakładania szelek i smyczy - nie załatwia się w domu. - je pięknie z miski, nie wynosi z niej jedzenia i nie je w biegu jak na początku. - była wybredna przez pierwsze dwa tygodnie, teraz „młóci” - uwielbia spacery ( ulubiony ten o 6 rano- rosa, błotko i te sprawy ) - jest wyprowadzana 5 razy dziennie, bo tyle potrzebuje plus spacery rekreacyjne. -do ogródka ma dostęp cały czas - nie skopuje go, na początku kopała półmetrowe dziury, ma kącik wydzielony na zakopywanie i odkopywanie swoich skarbów. - nie chowa już jedzenia po kątach - nie reaguje już takim lękiem na mężczyzn, - kocha bezgranicznie swojego osobistego domowego kota - nie niszczy rzeczy ( dostała z przydziału parę starych kapci do zabawy, wiec je tarmosi, jak już musi) - nie boi się już mopa, szczotki na kiju - przybrała na wadze i nabrała kondycji - jest grzeczna, posłuszna, lubi pieszczoty i zabawy w ruchu. Nie złości się, nie ma w niej krztyny agresji. - pomaga w robieniu prania ( wynosi brudne skarpetki z pralki i układa w stosik obok) - z każdym dniem nabiera pewności siebie - jest niesamowicie pozytywną psinką
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
O masz ! -
statystyki olx Wyświetleń: 342 Tel: 10 Obserwuje: 4
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
statystyki olx Wyświetleń: 98 Tel: 1 Obserwuje: 3 -
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam ogłoszenia na Będzin i Katowice na Gumtree. Obraz na Będzin na Olx. Będą jeszcze na psich portalach. Kilka jest w grupach na FB. -
Kiedy Sylwia powiedziała, że chcieliby dać Kami dom serce zabiło mi radośnie bo o takim domu dla zwierząt można tylko marzyć. To jest wyjątkowy dom, wyjątkowa Rodzina. Kochają ludzi, zwierzęta, przyrodę. Kochają mądrze. Są pełni empatii i jednocześnie rozumieją jak ważne jest dobre wychowanie i konsekwencja w działaniu. Rozumieją potrzebny innych osób i zwierząt. Jestem Im bardzo wdzięczna za to co robią, jak pracują z Kami i z Bibim , za codzienne pełne humoru i miłości relacje z tego co u Nich słychać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe słowa bo ta Rodzinka na to w pełni zasługuje. Dobrego dnia.
-
Maksio - piękny, młody, czarny ma już swoja rodzinę na stałe
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu