Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. - 75 zł dla D.- 90 zł dla B.+556,59 zł. - 400 dla G. -156,59 dla D. = 0 zł Skarbonka Klubu została wyzerowana i na tym kończymy działalność Klubu w tej postaci, po kilku latach pracy mojej, Maci i Mestudio. Dziękujemy Wszystkim serdecznie! Życzy tylko zdrowia dla Waszych zwierzaków. Prawdopodobnie powstanie nowa strona "klubu" z odniesieniem do tego wątku na którą serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia nowej Ekipie.
  2. Uwaga kleszcze! http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,las-kabacki-i-bielanski-nawet-br-40-procent-kleszczy-z-borelioza,233188.html
  3. No właśnie ta waga wydaje mi się nie adekwatna do ich rozmiarów, w propozycji było 20 kg, zmieniłam na 15-20, moze jednak 15 ? napiszę ,że bedą suniami średniej wielkości. Numer telefonu jest ok.
  4. Nie rozumiem dlaczego nikt nie dzwoni...:( Wyświetleń: 617 Tel: 15 Obserwuje: 10
  5. Wczoraj poleciały ostatnie przelewy ze skarbonki KWB, poprosimy o potwierdzenie otrzymania pomocy przez sylwija i tamb.
  6. Jest bardzo duże zainteresowanie ogłoszeniami małych, aż dziwne,że nikt nie dzwoni. Wyświetleń: 569 Tel: 13 Obserwuje: 9 OLX
  7. Staruszek ma lepsze wyniki badań, tylko nieliczne kryształy w moczu. Widać,że leczenie skutkuje.
  8. Dzień dobry, pomoc dla Dusi z Klubu WB , została przyznana w wysokosci 156, 59 zł, tyle zostało w skarbonce na dzisiaj. Proszę o podanie Twojego numeru konta / imię i nazwisko, numer konta/ i potwierdzenie otrzymanej kwoty na watku Klubu, życzymy Dusi dużo zdrowia. Banerek w pierwszym poście widzę ,że już jest, poprosze tylko o rozliczenie pomocy, napisanie na wątku Klubu na co zostały przeznaczone te pieniądze.
  9. Dziekuję bardzo, pomoc dla Dusi w wysokości 156, 59 zł , została przyznana.
  10. Jestem za udzieleniem pomocy dla Dusi w wysokości 200 zł - 25%= 150 zł, ponieważ w skarpecie zostało 156,59 zł to proponuję przelać na konto tamb własnie tę kwotę - 156,59 zł proszę o potwierdzenie przez jeszcze jedną osobę z zarządu Klubu.
  11. Nadal czekamy na zgłoszenia potrzebujących zwierzaków. Majowa deklaracja Pipi została odesłana z powrotem...nie mamy odpowiedzi od omi. Trzy osoby, które płaciły deklaracje omi, Pipi, sleepingbyday , nie zgłosiły aktualnie potrzebujących psów lub kotów.
  12. Nie ma za co dziękować... na olx już jest duże zainteresowanie sunieczkami, trzymam kciuk za dobre domki. Wyświetleń: 189 Tel: 6 Obserwuje: 6
  13. Pierwsze ogłoszenia. https://www.olx.pl/oferta/dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno-CID103-IDmnBlc.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/355157/Dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu/#.WSKpW9ykLX4 https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/ursynow/dwie-niespelna-3+miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno/1001985738360910480538809
  14. Pomoc z Klubu WB dla kotów na leczenie w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy dużo zdrowia ! :)
  15. Pomoc dla psa Gucia w wysokości 200 zł i dla kotów również w wysokości 200 zł po akceptacji Mestudio została przyznana.
  16. Proponuję pomoc w wysokości 200 zł dla Gucia i 200 zł na leczenie kotów. Bez potrzeby zwrotu 25%, ponieważ sylwija przez kilka lat płaciła składki i rozlicza pomoc.
×
×
  • Create New...