-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
- 75 zł dla D.- 90 zł dla B.+556,59 zł. - 400 dla G. -156,59 dla D. = 0 zł Skarbonka Klubu została wyzerowana i na tym kończymy działalność Klubu w tej postaci, po kilku latach pracy mojej, Maci i Mestudio. Dziękujemy Wszystkim serdecznie! Życzy tylko zdrowia dla Waszych zwierzaków. Prawdopodobnie powstanie nowa strona "klubu" z odniesieniem do tego wątku na którą serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia nowej Ekipie.
-
Rokuś za TM [*] Kula zaginęła 1 sierpnia 2022 :(
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Dzień dobry, pomoc dla Dusi z Klubu WB , została przyznana w wysokosci 156, 59 zł, tyle zostało w skarbonce na dzisiaj. Proszę o podanie Twojego numeru konta / imię i nazwisko, numer konta/ i potwierdzenie otrzymanej kwoty na watku Klubu, życzymy Dusi dużo zdrowia. Banerek w pierwszym poście widzę ,że już jest, poprosze tylko o rozliczenie pomocy, napisanie na wątku Klubu na co zostały przeznaczone te pieniądze.
-
Pierwsze ogłoszenia. https://www.olx.pl/oferta/dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno-CID103-IDmnBlc.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/355157/Dwie-niespelna-3-miesieczne-sunie-szukaja-domu/#.WSKpW9ykLX4 https://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/ursynow/dwie-niespelna-3+miesieczne-sunie-szukaja-domu-razem-lub-osobno/1001985738360910480538809
-
koty, kociaki, moje tymczasy.. koci rezydenci też się czasem pokażą
Ellig replied to sylwija's topic in Koty w potrzebie
Pomoc z Klubu WB dla kotów na leczenie w wysokości 200 zł, została przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy dużo zdrowia ! :)