Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Serdecznie dziękujemy .
  2. Jacek na dyżurze przy Rokusiu. I Rokus odpoczywa po porannym spacerze.
  3. Jest dobrze, rano Rokinek chetnie zjadł i poszedł na krótki spacer. Dostał też kroplowkę. Ewunia dba o jego komfort. "Kołnierz wysłany poduszką jest do zniesienia ☺"
  4. "Od rana leci nam kroplówka. Rokus nadal słaby ale ma apetyt i leciutko merdał ogonkiem."
  5. "Niestety już próbował zdjąć wenflon dlatego do niedzieli musi chodzić w domu w kołnierzu. Bunt jest wielki. Pięknie za to zjadł druga mała porcje mokrej karmy. Będzie dobrze."
  6. Po powrocie do domu zjadł trochę mokrej karmy.
  7. Rokus dostał do domu kroplowke...
  8. Wolność...Ewa z Rokusiem wracają do domu. :)
  9. Oczka już otwarte, Rokus przytomniejszy.
  10. Tu zdjęcie usuniętego ząbka i paragonu na koszmarnie wysoką kwotę.
  11. Rokus jest już po zabiegu. Ewunia z nim jest. Rokus spi, odpoczywa sobie.
  12. Trzymam kciuki, wszystko będzie dobrze.
  13. Już pan Michał otrzymał informacje i jest w kontakcie ... Eva
  14. Wyniki badań Rokusia, niestety nie są najlepsze. Podwyższone parametry nerkowe wiecej napisze Ewunia.
  15. Pamiętamy... Wczoraj na grobie Ewy była wiadomość: „PROŚBA – do Rodziny, Przyjaciół, Znajomych Ś.P Ewy Rogozińskiej o kontakt na numer telefonu 605 658 357 Zofia Kartanowicz – Dziękuję.” p.s. Na prośbę eossi
  16. Szczęśliwe towarzystwo na spacerze z Martą. Dzisiaj wracają państwo młodzi do domu :)
  17. Serdecznie dziękujemy za film z Kaluszkiem.
  18. Marta i Bartek, Filipku... Kajus dzięki Wam miał dobre życie, był kochany i szczęśliwy. O czym wielu z braci mniejszych może tylko marzyć. Kiedyś przychodzi ten dzień, ten czas, kiedy musimy odejść...ten czas przyszedł dla Kajusia. Dziękuje Kochani.
  19. Kaluszku, biegaj szczęśliwy za TM, jesteś w naszych sercach i myślach...
×
×
  • Create New...