Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Wbrew pozorom Kami lubi ruch i tego ruchu potrzebuje, zabawy, spacery itd, ale do południa po porannym spacerze potrafi spać :)
  2. ...jak kot nie widzi... I kogo pierwszego będzie głaskała Zuzia <3 ...stół jest mój...:) Pieseł spał, ale kotełowi się nudziło, więc rozdarł paszczę i zaczął zaczepiać pieseła. A potem na ławę wskoczył , bo taki tam odważny.
  3. Sierść Kami rośnie jak na drożdżach :) Już wiemy,że w sezonie wiosenno-letnim będzie trzeba ją co najmniej 2 razy strzyc. A tak się zaprzyjaźnili z Bibim, Kami oddaje kotu nawet ukochanego jeża. nadal patrzą sobie prosto w oczy...
  4. A to jest własnie niespodzianka, to nie jest Kami, to jest Frotka- sunia rasy Coton de Tulear lub w typie tej rasy, jej Pani długo szukała podobnego psiaka do Frotki, tak z ciekawości, aż znalazła Kami i to ją pozytywnie poraziło, Frotka ma 4 lata i jest z państwem od szczeniaka. Teraz wiemy jaką sierść będzie miała Kami i jak ją pielęgnować.
  5. Sobotnio, pozdrawiamy z naszej łąki :) Dawniej Kami męczyła się na spacerze . Musiała zawsze odpocząć. Wydlużalam te minuty spacerowe. Teraz mogłaby biegać i biegać. Zresztą ona w domu biega po schodach, wte i wewte. Na ogródku szaleje, jest z każdym dniem silniejsza.
  6. Kciuki mocno trzymam! :)
  7. Ćwiczymy też komendę "siad" :) " Powoli psinka opanowuje komendę siad. Jesteśmy na etapie siadu bez dłoni i smakolyka. Samo słowo. Robię to ratalnie, bo kami mocno się skupia i meczy. Za to na moje własne potrzeby wypracowałam komendę biegnij . To tak troszkę inaczej.Tutaj chodzi o zachowanie na spacerze , o wielkie psy, jakieś nerwowe sytuacje, nieznane dla Kami emocje. Na komendę biegnij, odrywa się od celu i idzie szybkim krokiem przy nodze , dopóki nie powiem stój. "
  8. Kami, nie tylko się bawi , ale też bardzo dużo się uczy, tym bardziej cieszę się ,że trafiła do Rodzinki Sylwii, która konsekwentnie z nią ćwiczy, chodzenie na smyczy, nie załatwianie się w domu, nie szczekanie na mężczyzn, nie skakanie na ludzi itd. Rodzinka ma dużo cierpliwości i bardzo kocha Kami... Kami pomaga łapać muchy :) Tak się zmienia sierść i umaszczenie suni :)
  9. Deklaruję 20 zł miesięcznie przez okres 6 miesięcy. Chłopaku, żeby wypatrzył cię najlepszy dom pod słońcem.
  10. Betinka wciąz czeka na dom.
  11. Serdecznie prosimy o zamianę ogłoszenia Kami, może z niego skorzystać inny psiak <3
  12. Miłości ma ogrom :) Tak, :) Myślę,że za jakiś czas wspólna drzemka :) Serdecznie dziękujemy <3
  13. Kot nam schodzi na psy. Nosi w pyszczku korę i próbuje ją zakopać w ogródku. Do tego zaczyna merdać ogonem na nasz widok, jak jego pieska przyjaciółka.Psinka szoruje pazurami o drapak, czyści swoje futro jak kot. Robi koci grzbiet. Lubią się, chociaż na siłę próbują to ukryć przed nami.
×
×
  • Create New...