Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Pomoc z Klubu WB dla Dudusia na szczepienie w wysokości 100 zł, zostala przyznana, prosimy o podanie numeru konta do wplaty na pw do mnie. Oraz po otrzymaniu powyższej kwoty, wstawienie potwierdzenia i rozliczenia na wątku Klubu, oraz o wklejenie w pierwszym poście tego wątku banerka. Życzymy duzo zdrowia Dudusiowi! :)
  2. Zgadzam się na pomoc (diagnostykę w kierunku Cushinga) dla Bruno-Kajtka dla Afika Bruno/Kajtka w wysokości 120 zł. Prosimy o potwierdzenie przez jeszcze jedną osobę z zarządu, jeśli nie ma uwag.
  3. Ja również zgadzam się na pomoc dla Dudusia w wysokości 100 zł
  4. Prosimy ulv o wyjaśnienie tej sprawy. Nadal nie znamy kwoty pomocy proponowanej dla ulv ?
  5. Żeby się nie zgubiło. Przypominam,że Skarbonka Klubu przed zmianą Zarzadu i regulaminu musi być wyzerowana! Mamy nadzieję,że najpóźniej do końca maja.
  6. Jest odpowiedź doris66, jeżeli psiak nie jest już pod opieką Fundacji, to może otrzymać pomoc w wysokości 75 % od wnioskowanej kwoty, proszę Macia, Mestudio o opinię w tej sprawie. Inka33 o podanie ewentualnej wnioskowanej kwoty pomocy.
  7. "Pieniądze ze Skarpety Klubowo-Balonowej nie będą przeznaczane na płatne DT i hotele oraz na BDT, które świadomie nie dokonują sterylizacji aborcyjnych lub w ostateczności nie usypiają ślepych miotów, to nie podlega dyskusji !"
  8. Bardzo przepraszam, jeśli ktoś poczuje się urażony, ale mam wrażenie, że jest dużo osób, które chciałyby utrzymać skarpetkę, ale jak przychodzi do podejmowania decyzji, to nie ma chętnych. W tej chwili sytuacja skarpety jest specyficzna i nie ma wytycznych postępowania w regulaminie. Osoby, które do tej pory zajmowały się prowadzeniem skarpety rezygnują, w związku z tym chcemy wyzerować konto wpłacając to, co zostało na psy w potrzebie. Nie ma w tym momencie zastosowania punkt o zwrocie 25% kwoty. Uważam i mam nadzieję, że mnie poprzecie, że te ostatnie wpłaty nie powinny podlegać temu punktowi regulaminu. Inaczej będziemy bardzo długo kończyć to rozliczenie. Skarpeta Klubu W. Baloniarek potrzebuje osób, które maja siłę i chęci, żeby działalność rozkręcić, rozreklamować. Z powodów podawanych wcześniej my (Macia, Mestudio i ja) nie jesteśmy w stanie tego robić, ale przecież są osoby, które mają więcej czasu, mogą zareklamować całe przedsięwzięcie tu na Dogomanii, czy wśród znajomych. Tak jak my kiedyś pisałyśmy o tym, prosiłyśmy o deklaracje, same je wpłacałyśmy… Potrzeba tylko chęci, czasu i zdrowia. Inka33 zgłosiła swoja kandydaturę. Czy jest ktoś, kto może do niej dołączyć? Nie bójcie się tego. Jeśli się nie uda, to zamkniecie skarpetkę, ale może trzeba spróbować, żeby wiedzieć, czy to ma sens, czy nie. Coraz mniej tutaj ludzi, ale trochę jeszcze zostało. Zachęcam do tego i proszę o konstruktywne pomysły, żeby dalej można było pomagać psiakom.
  9. Ewa dziekujemy za pomoc i odpowiedź...teraz sytuacja jest jasna.
  10. To już do ewentualnego rozważenia dla Leny. Wciąż czekamy na zabranie głosu przez Mestudio.
  11. Dziekujemy i poczekamy na okeslenie konkretnych kwot na pomoc.
  12. Prosimy o wskazanie konkretnego zwierzaka i określenie kwoty ( ile i na co) podanie wątku. Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
  13. SBD,wpłacasz skladki: sleepingbyday 10 zł (wpłacone I - IV) , może zaproponujesz konkretny BDT, który potrzebuje pomocy?
  14. Klubowicze posiadający stałą deklarację (wpłacający od minimum 4miesięcy) na Skarpetę Baloniarską mogą wnioskować o przyznanie wyższej kwoty pieniędzy a także raz w miesiącu mogą otrzymać pomoc bez konieczności zwrotu 25%
  15. Skarbonka przed zamknięciem czy zawieszeniem działalności Klubu zostanie wyzerowana.Na razie nie ma takiego problemu, bo Osoby zglaszajace robią bazarki ,albo płacą deklaracje, jak wcześniej pisałaś wszystkie zgłoszone BDT to zaufane domy i nie będzie problemu z rozliczeniem. Są jakieś inne pomysły? Szkoda,żeby pieniądze leżały w "skarpecie" kiedy jest tyle potrzebujących zwierzaków, to jest wyjątkowa sytuacja, tak myślę...
×
×
  • Create New...