-
Posts
38345 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
A to łasuszki jedne :)
-
Dobre wieści :)
-
Pozdrawiamy Betinkę i trzymamy kciuki :)
-
Betinka jest bardzo "przystojna" :)
-
Jaka wesoła psineczka :)
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Z całego serca dziękuję tak jak już Ewa napisała, powodzenia psiaku <3 -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Kciuki trzymam za ten dobry domek dla Florka :) -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Pieszczoch cudny i słodziaki :) -
Staruszek Misiek czeka na wsparcie i dom. Młodziutka Łatka już w DS:)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Misiek to staruszeczek, nie za bardzo lubi wychodzić z domu na dłuższe spacery, za to chętnie, ale na krótko wychodzi do ogrodu. "Do ogrodu wychodzi co godzinkę ale zaraz chce wracać do domu. Może teraz jak jest słońce, będzie lepiej. Kupiłam nakładki na schody, by się nie ślizgał. Bo schodzi naprawdę wiele razy." Eva bardzo o niego dba i myślimy, że już tak będzie na zawsze bo psiak nie ma szansy na dom. Misio z piękną obrożą "przygotowany na wiosnę" zdj. Eva K. -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Super zdjecia, Florek ma cudowny charakter i jest młodym psiakiem, teraz trochę "gimnastyki" i będzie z niego bardzo przystojny kawaler :) -
Florek - sympatyczny szorściak już w swoim domku!
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu