Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. A to łasuszki jedne :)
  2. Pozdrawiamy Betinkę i trzymamy kciuki :)
  3. Betinka jest bardzo "przystojna" :)
  4. Jaka wesoła psineczka :)
  5. Z całego serca dziękuję tak jak już Ewa napisała, powodzenia psiaku <3
  6. Kciuki trzymam za ten dobry domek dla Florka :)
  7. Pieszczoch cudny i słodziaki :)
  8. Misiek to staruszeczek, nie za bardzo lubi wychodzić z domu na dłuższe spacery, za to chętnie, ale na krótko wychodzi do ogrodu. "Do ogrodu wychodzi co godzinkę ale zaraz chce wracać do domu. Może teraz jak jest słońce, będzie lepiej. Kupiłam nakładki na schody, by się nie ślizgał. Bo schodzi naprawdę wiele razy." Eva bardzo o niego dba i myślimy, że już tak będzie na zawsze bo psiak nie ma szansy na dom. Misio z piękną obrożą "przygotowany na wiosnę" zdj. Eva K.
  9. Super zdjecia, Florek ma cudowny charakter i jest młodym psiakiem, teraz trochę "gimnastyki" i będzie z niego bardzo przystojny kawaler :)
  10. I bardzo lubi spacery, również w nowym towarzystwie, wiecej napisze Ewunia.
×
×
  • Create New...