Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Konkretna pomoc na konkretną rzecz w określonej kwocie nie ma znaczenia czy już , czy na zaś , przecież ktoś może nie miec pieniędzy na np. szczepienie. baner jest z poprzedniej pomocy. Przypominam też , że Sylwija płaciła skladki przez kilka lat i dlatego powinna dostać pomoc bez odliczania 25%. Inka dziękuję bardzo ,ale czytam watki, jeżeli ktoś wnioskuje o pomoc. To mój obowiązek jeszcze przez chwilę.
  2. Dzień dobry, Sylwia, napisz prosze na watku Klubu WB, jakiej dokładnie pomocy potrzebujesz , klub może Ci przyznać 200-25% na lecznie kotów, chyba ,że poprosisz sbd i Ona zawnioskuje o pomoc dla Twoich podopiecznych w większej kwocie, poniewż płaciła skladki i ma do tego prawo. Dużo zdrowia dla wszystkich!
  3. Ewa, rozumiem,że wnioskujesz o pomoc dla Sylwiji, czy możesz wskazać konkretnego psa, kota ? I rozumiem,ze kwota to 200 zł-25% czy więcej? O taką pomoc w większej kwocie może zawnioskować sleepingbyday Ja popieram pomoc dla BDT Sylwiji, jest zgodna z regulaminem. Tu oba watki:
  4. Wspaniałe psiaki! Cudownie ,ze juz bezpieczne...:) Wspaniala akcja pomocy!
  5. Klub wspiera wszystkie zwierzaki w BDT zarówno na leczenie, karmę jak i np. transport, zapraszamy również inne potrzebujace zwierzaki :)
  6. Jeżeli sunia będzie w BDT, to proszę o namiary na wątek, Klub WB może wesprzeć sterylizację ... Szerokiej drogi!
  7. Dziękujemy, ale to juz wplaty na nowe konto, jezeli takie bedzie.
  8. Patrzę i myślę ...oj to przecież posłanie, kołderki i mieszkanie Ewy :)
  9. Wypowiedzieliśmy się kilkanascie postów wcześniej, zapadła decyzja i nie ma co jej teraz zmieniac, dlaczego też zostało wytłumaczone, i nie krzyczę bo nie piszę wielkimi literami...dziękuję. Ponieważ ulv nie może skorzystać z pomocy, prosimy o wskazanie innego BDT, który potrzebuje pomocy.
  10. Tak, to ja się pomyliłam... dziękuję stan skarbonki na dzisiaj =556,59 zł.
  11. Klub WB przyznał pomoc dla Bruna w wysokości 120 zł na diagnostykę w kierunku Cushinga, prosimy po otrzymaniu wymienionej kwoty o potwierdzenie na wątku klubu , oraz o wklejenie w pierwszym poście banerka ( regulamin). Poproszę też o podanie numeru konta do wpłaty na moje lub inka33 pw. Życzymy dużo zdrowia!
  12. Bardzo proszę o założenie nowego, może roboczego wątku Klubu z odniesieniem do starego , bo nie da się tak pomagać, nie można się przebić przez te elaboraty. Jak tu się mają odnaleźć Osoby, które szukają pomocy dla zwierzaków?!!!
  13. Pomoc dla Bruno w wysokości 120 zł zostala przyznana.
×
×
  • Create New...