Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Do Rokusia przyszła dr Ania, powiedziała, że to jest najwyższy czas... Ewunia z synem Marcinem i Jackiem, który właśnie dojechał pojechali do Konika...jutro Ewunia pochowa Rokinka. Jest im bardzo ciężko. Żegnaj Rokusiu...
  2. Rokinek odszedł za Tęczowy Most o godz. 14:45 :(
  3. Niestety stan Rokusia się pogarsza, nie jest wstanie chodzić, ma biegunkę, nic nie je, odmawia najulubieńszych smakołyków w ktore Ewunia wkłada tabletki...o 14 przyjdzie dr Martyna.... :( pomoc odejśc Rokusiowi... Od rana nie mogłyśmy dodzwonić sie do "Psiego losu" w Koniku, dopiero o 13 odebrali telefon i tam Ewunia pojedzie z Rokusiem. Pogrzeb bedzie jutro o 10. Wczesniej próbowałysmy załatwić kremację, ale wszystkie zaklady tym się zajmujace maja "wolne miejsca" dopiero jutro po południu. Rokuś odchodzi a Ewunia w rozpaczy i jeszcze trzeba to wszystko na zimno zgrać. Pech chciał,że Jacek jest dzisiaj na uczelni i nie wziął ze sobą telefonu. Rita, zabierze Perełkę i Barsiczkę na spacer o 14. Pożegnajcie prosze z Ewunią i ze mną Rokusia. Myślcie proszę ciepło o Rokusiu i o Ewie. <3
  4. Nie ma siły bidulek Rokinek...:(
  5. Eossi dziękujemy bardzo i sprawdzimy.
  6. Wszystkim z całego serca dziekujemy za kazda pomoc i wsparcie dla Rokusia.
  7. I miło nam pokazać Łatkę w jej domu.
  8. Dzisiaj dowiedziałam się, że Misio stracił widzenie w drugim oku, biedak uczy się żyć na nowo. Niestety dużo leży...
  9. Bardzo dziekujemy <3 Wyniki biopsji:
  10. Rokus teraz w domu z Ewunią.
  11. Z Rokusiem nie jest dobrze, w nocy nie mógł się podnieść, tylne łapy odmówily posłuszeństwa. Ewunia robi co może, żeby Rokuś nie cierpiał, rozłożyła wszędzie chodniczki, asekuruje go w kamizelce, okolo trzeciej przeszedł 3 metry z posłania na posłanie... Dzisiaj wizyta u dr Jagielskiego i tego się trzymamy co On powie. Na pewno nie pozwolimy ,żeby Rokuś cierpiał... Dobre myśli i kciuki, to jest to o co teraz prosimy, dla Rokusia. Ewunia ma bardzo ciężki czas, staram się ją wspierać, rozmawiać, tłumaczyć, ale to nie jest takie proste...
  12. Rokus i Barsunia na porannym spacerze. Rokus lubi jeść ziemię.
  13. "Niestety dużo gorzej jest z Barsiczką. To jest nowotwór złośliwy i są nacieki na błonę podśluzową, ktorych nie widac było golym okiem. Rokowania to zwiększone ryzyko powstawania przerzutów. Ją udało mi się wcisnąć do dr Jagielskiego na SGGW na 22.01. Niestety nie zgodzili się zapisać wtedy Rokusia. Może zabierzemy go i jakims cudem doktor obejrzy tez jego. Będe też dzwonić codziennie, może zwolni sie jakis termin. Tu byłoby bliżej i lepiej dla Rokunia."
  14. "Są już wyniki Rokusia. Nie są jednoznaczne. To może byc chłonniak albo odczyn zapalny. Z tym, że zalecali 2-tygodniowe leczenie niesterydowymi lekami przeciwzapalnymi, żeby wykluczyć odczyn zapalny. Problem w tym, że Rokuś w trybie ciągłym przyjmuje taki lek - Opokan. To by znaczyło, że to jednak chłonniak. Mam przyjechać wieczorem do Boliłapki i porozmawiamy co dalej. Zapisałam go też na 1 lutego do dr Jagielskiego do przychodni Białobrzeska."
  15. Niech ten nadchodzący Rok 2018 będzie dokładnie taki jak tego pragniecie. Niech przyniesie wyłącznie dobre energie,dużo zdrowia, pozytywne rozwiązania, przyjazne dusze i spełnienie marzeń. Niech da Wam kolejne marzenia i pragnienia, cele do których możecie dążyć. A zwierzakom zdrowie i dobre domy. Szczęśliwego Nowego Roku!
  16. Barsiczka jest po operacji, guz był duzy, biedulka calą noc nie mogła spac, mimo ,że dostala leki przeciwbólowe...dzisiaj była na kontroli w lecznicy i dostala kolejne leki przeciwbólowe.
  17. Rokuś ma powiększone węzły chłonne, dzisiaj był z Ewą w lecznicy i niestety mamy nie dobre wieści, psiak ma prawdopodobnie chłonniaka...miał zrobioną biopsję i czekamy na wyniki po nowym roku.
  18. Rokus z ulubiona piłeczka. Niesie ja cały spacer.
  19. Trzymamy kciuki za Barsiczkę... Zbliża się czas cudów, dlatego życzę Wszystkim Przyjaciołom i Znajomym, by cuda, na które czekamy cały rok, spełniły się właśnie w te Święta. By nikogo bliskiego nie zabrakło przy wigilijnym stole, a także, by zawsze było przy nim miejsce dla wędrowca, który może niespodziewanie zapukać do drzwi. Niech słowa życzliwości padające z ust najdroższych osób wypełnią serca po brzegi, a ciepłe gesty spotkają się z podwójną wzajemnością. I tak, jak gwiazda wskazywała królom miejsce cudu bożonarodzeniowego, niech i nam świeci przez cały Nowy Rok, oświetlając codzienną drogę i pokazując właściwe drogowskazy. Wesołych Świąt!
  20. Kejciu, proszę https://www.zoo-dragon.pl/p/15/20105/josera-josicat-geflugel-pelnoporcjowa-karma-dla-kotow-z-drobiem-18kg-josera-sucha-karma-kot.html i jest promocja na pojemniki za 1 zł, wszystko na stronie powyzej.
×
×
  • Create New...