Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38345
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Ale super, bardzo się cieszę, powodzenia Bemolku! Rozumiem, ze zamykamy ogłoszenie Bemolka?
  2. W lecznicy Luka od razu wstała, w drodze do auta załatwiła się. Wracamy do domu. W domu
  3. Biedny Farcik, ale nie tratracimy nadzieii na drugie podejście. Trzynaj się chłopaku.
  4. Kciuki bardzo mocno trzymam za Lukę. Wczoraj byla u mnie w gościach, dobrze poradziła sobie z tym wyzwaniem, gorzej było w drodze, dojściu z auta do mojego domu, ludzie, hałasy to ją przerażało.
×
×
  • Create New...