Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38344
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Udostępniłam na grupach pomocowych i adopcyjnych na Facebooku. Trzymam kciuki za dobry dom dla Myszki i Larego.
  2. Marysiu, nie wiedział, że robiłaś dla Runo ogloszenie na Opole, przepraszam. Asia mnie prosila żebym zmieniła na Opole, jestem po za domem i praktycznie nie zaglądam na dogo.
  3. Asiu, zmeniłam na Opole https://www.olx.pl/d/oferta/runo-wyjatkowy-spokojny-pies-czeka-na-dom-CID103-IDJFWt6.html
  4. Ulbione miejsce, wejście do przyczepy wyłożyliśmy kołderką, żeby jej było wygodnie
  5. Ewunia wieczorkiem napisze jak się sprawdza pomysł Patmol , to byla tylko próba, lepszy sprzęt juz jest zamówiony.
  6. Florka/Leksi jest już 7 miesiecy w swoim domku, Państwo bardzo ją kochają i przysłali jej zdjecia.
  7. Zapytanie z OLX cyt. Amelia Jak wygląda jego kontakt z dziećmi? Czy zdarza mu się załatwiać w domu? odpisałam, że wszystkie informacje otrzyma pani pod podanym numerem telefonu.
  8. Ewunia pracuje a psiaki jej pilnują Baloo przytył 7,5 kg, widać jak wyrósł i jakie ma mięśnie.
×
×
  • Create New...