Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. https://www.facebook.com/groups/wizytypa/
  2. Nie jestem zwolenniczką ani fanką fundacji Ada, ale uważam, ze Farcikowi pomoc była bardzo potrzebna i po prostu sie należała, pies jest zaopiekowany, podziwiam Dora1020 za determinację z jaka szukała pomocy dla Farcika, dziękuję.
  3. Jestem, na razie bez deklaracji. Wkleiłam ogłoszenia na Facebooku
  4. Kolejne zapytanie o Sali, chyba zawieszę ogłoszenie? cyt. Witam Serdecznie, Chciałam zapytać czy Sali znajduje się na terenie Krakowa? Myślę o adopcji psa. Mieszkam z narzeczonym w bloku na 2 piętrze, niedaleko parku Aleksandry. Jeśli piesek jest tutaj z okolic chętnie skontaktuje się telefonicznie Pozdrawiam serdecznie, Barbara S.
  5. Zapytanie z OLX Klaudia Dzień dobry. Rozmawiałyśmy telefonicznie, czy mogłabym poprosić o link do wypełnienia ankiety? 09:46 Oraz adres pod którym można znaleźć Sali, ponieważ w ogłoszeniu nie ma informacji. Dziękuję 10:03
×
×
  • Create New...