Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Rozumiem doskonale, kciuki mocno tu trzymamy.
  2. Dzisiaj w prezencie przedłużyłam ogłoszenie Natki do 2 marca .
  3. Runo jest wyjatkowy, jestem przekonana ,że ktoś go w końcu wypatrzy, Przedłużyłam wyróżnienie ogłoszenia Runo do 25 lutego.
  4. Dziękuję Ewuniu, jeszcze to od Tyśki znalazłam https://www.olx.pl/d/oferta/delikatna-przeslodka-czekoladka-natka-szuka-wyjatkowego-czlowieka-CID103-IDM7Hxz.html
  5. Myślałam, ze sa w 1 poście ale zaraz poszukam. https://www.olx.pl/d/oferta/kto-pokocha-mala-natke-CID103-IDM6OpV.html
  6. Pięknie, serdecznie gratuluję córeczki Odpoczywajcie i dużo zdrowia dla Was.
  7. Bardzo mocno trzymam kciuki , musi być dobrze.
  8. Jeżeli jeszcze ktoś potrzebuje zdjęcia Dianki to wstawiam kilka rozjaśnionych. Dianka wyszła tu pięknie. No cóż na zdjęciach jest poważna i zamyślona, taka jej uroda. Myślę, że ktos ją bardzo pokocha.
  9. Proszę ogłoszenie na Wrocław. https://www.olx.pl/d/oferta/piekna-i-mloda-sunia-do-adopcji-CID103-IDNwfF7.html
  10. Pierwsze koty za płoty Jest nadzieja, że Sabinka się przełamie.
  11. Super.
×
×
  • Create New...