-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Elu, na OLX odpisałam pani Agnieszce z Krakowa , poprosilam o telefon, nie mamy z nią innego kontaktu.
- 1565 replies
-
W takim razie pytała i pisała wiadomości pod różnymi ogłoszeniami Bonusa, moje jest na Jelenią Górę.
- 1565 replies
-
Dziękuję Tolu. Ja ogłaszam Bonusa na trzech grupach, na Facebooku. Pani Agnieszka pisała na moim ogłoszeniu, na Olx.
- 1565 replies
-
Pani pytała jeszcze czy Bonus ogłaszany jest przez jakąś organizację, odpisałam, że nie, że przez Wolontariuszkę. Pani na OLX nazywa się Agnieszka. https://www.olx.pl/d/oferta/niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDKb7ef.html
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Dzisiaj jest zapytanie o Bonuska, poprosiłam o kontakt telefoniczny. cyt. Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o Bonusie ? Czy wcześniej miał dom ? Jak reaguje na inne zwierzęta ? Czy był kontrolowany okulistycznie ? Czy ktoś z Krakowa mógłby adoptować psiaka ? Wiem, że to daleko a Państwo chcą się spotkać w domu także wole zapytać pozdrawiam.
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Ellig replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Duzo zdrowia dla Gajulki -
- 1565 replies
-
No to już nie wiem na jakie miasto ogłaszać Bonusa. Obecnie ma ogłoszenia: Zielona Góra -Alaskan Malamutte Legnica -Alaskan Malamutte Jelenia Góra -Ellig Poznań -Tyśka
- 1565 replies
-
- 1565 replies
-
Pięknie, powodzenia Maro!