Jump to content
Dogomania

Ellig

Members
  • Posts

    38342
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by Ellig

  1. Elu, na OLX odpisałam pani Agnieszce z Krakowa , poprosilam o telefon, nie mamy z nią innego kontaktu.
  2. W takim razie pytała i pisała wiadomości pod różnymi ogłoszeniami Bonusa, moje jest na Jelenią Górę.
  3. Dziękuję Tolu. Ja ogłaszam Bonusa na trzech grupach, na Facebooku. Pani Agnieszka pisała na moim ogłoszeniu, na Olx.
  4. Pani pytała jeszcze czy Bonus ogłaszany jest przez jakąś organizację, odpisałam, że nie, że przez Wolontariuszkę. Pani na OLX nazywa się Agnieszka. https://www.olx.pl/d/oferta/niewidomy-bonus-czeka-na-kochajacy-dom-CID103-IDKb7ef.html
  5. Dzisiaj jest zapytanie o Bonuska, poprosiłam o kontakt telefoniczny. cyt. Dzień dobry, czy mogłabym dowiedzieć się czegoś więcej o Bonusie ? Czy wcześniej miał dom ? Jak reaguje na inne zwierzęta ? Czy był kontrolowany okulistycznie ? Czy ktoś z Krakowa mógłby adoptować psiaka ? Wiem, że to daleko a Państwo chcą się spotkać w domu także wole zapytać pozdrawiam.
  6. Duzo zdrowia dla Gajulki
  7. No to już nie wiem na jakie miasto ogłaszać Bonusa. Obecnie ma ogłoszenia: Zielona Góra -Alaskan Malamutte Legnica -Alaskan Malamutte Jelenia Góra -Ellig Poznań -Tyśka
  8. Pięknie, powodzenia Maro!
×
×
  • Create New...