-
Posts
38342 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ellig
-
Kciuki trzymam.
-
Ewunia wie jak bardzo nie lubię pisać, ale muszę Nasza przyjaźń można powiedzieć, że zaczęła się kilkanaście lat temu tu na dogomanii i trwa niezmiennie do dzisiaj Rozumiemy się kochamy i wspieramy nawzajem. Na co dzień. Wiele dobrych chwil, troski, wsparcia w życiu zawdzięczam Ewuni, nie piszę tu o nich a czasami było naprawdę ciężko / np. mój ostatni pobyt w szpitalu/, dziękuje Kochana za wszystko Czuję się zawstydzona kiedy Ewunia o mnie pisze.
-
To dopiero siódmy dzień...jest lepiej ale to powolny proces. W imieniu Ewuniu serdecznie dziękuję. ❤ Psiaki mają normalne spacery, dla nich nic się nie zmieniło.