Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. czy karma hill's jest jedynym pożywieniem w diecie psa-chodzi mi o to czy dostaje jakieś przysmaki,i takie tam ,czyli co na co dzieć p"pakuje do pyska"
  2. dzieki-gdybys mogła to na pw,żeby watku nie zaśmiecać.dziekuję
  3. ładni rodzice to i szczeniory tez.mógłby ktokolwiek ogłosić?
  4. kurde-słuchajcie moze jednak zaczniecie leczenie w tych "cholernych"warunkach mimo wszystko-zanim advocate zadziała coś moze się wyklaruje ten świerzbol zezre jej siersc dokumentnie,nie mówiąć juz o stanie skóry.szkoda ze na głębokiej nie ma miejsc...cóz.
  5. super,jeszcze troche i będzie pełna kwota
  6. poszlo ode mnie stałej 5 zł jak wyglada obecnie rozliczenie na borysa?
  7. nie dobrze-jest wiosna cieczki,....
  8. nie-bardziej przychodzi mi do głowy kamień,ale piszesz o piciu własnego moczu-czy weci nie sugerowali zaburzeń endokrunologicznych?
  9. chyba najważniejsze,żeby była z dala od innych futrzaków co by nie zarażała pasożytami,kurcze blaszka-to jakieś pomysły są?bez wody ona długo nie wytrzyma dni co raz cieplejsze i temp.co raz wyzsza...i te cholerne pasozyty pewnie na niej i w niej. p.s.DORA buziak w czółko dla wetki za serce
  10. pokłony dl atych co pomogli i pomagają,ja to bym jeszcze (choc nie jestem z tego regionu)w gazecie opisała lokalnej z pełnym adresem zamieszkani i nazwiskiem,żeby tego dreczyciela palcami wytykali,o!
  11. załozyc watek na niebieskim forum?
  12. przepraszam za zasmiecanie jego wątku-mam pytanie czy w poniedziałek 28.03 do schronu lubelskiego przywieżli psa/sukę duże,chyba chore lub mocno wyczerpane,brudne,prawdopodobnie podhalan lub kaukaz,pytanie zwracam do osób bedacych w schronie wolnotariuszami
  13. czekajcie dziewczyny może by tak zakupic advocate(załatwi wszystko na zewn i w środku,ivermectinu przeciez nie podamy bo owczarek)i niech jeszcze by posiedziała u tych ludzi ze 3 tyg,przez ten czas czy znalazł by sie ktokolwiek,żeby żarcie i wodę nosić dla niej?ja wiem,że dla zwierzaka z chorobami skóry-pasozytniczymi-tyrudno znależc miejsce bo większość co by mogła na dt juz ma zwierzęta.co wy na to.
  14. uważam,że chipowanie jest konieczne u każdego psiaka wydanego do nowych właścicieli.koniecznie umieścic w ogólnopolskiej bazie danych
  15. czy ktokokolwiek mógłby do niej zagladac codziennie i podawać jej krople?
  16. :crazyeye:róznica jest
  17. ja jestem za sterylko-kastracjami,usypianiem NIECHCIANYCH ślepych miotów.ale cóż jest jak jest,dziewczyna prosi o pomoc,pomózmy jej na tyle ile możemy.może właśnie dzięki waszej pomocy te piękne mini czekoladki znajdą kochajace domy ?spróbować nie zaszkodzi.
  18. norelku super!na łysości jego wysokości dobra melatonina powinna pomóc-jak jesteś zainteresowana mogę podać dawkowanie i takie tam...
  19. gryf80

    Peedigre Denta

    kochana wszystkie prep.typu dental są ok-ale nic nie zastapi mycia zębów.niestety,czy u nas mozna jeśc np.jabłka czy zuć gumy bez cukru zamiast mycia zębów?oczywiście że nie.no ale-co do gryzaków "testowane na zwierzetach"są (i godne polecenia)oral bary z rc,denta stix pedigree,do tego daję surowe kości-najczęściej wieprzowe(ale uważaj na zaparcia-gdy wystapia to nie dawac więcej kości)część psów tylko ogryza je niestety moje zjadają prawie całe-zostaja tylko trzonki.ja nie myję zębów psom,ani kotom-to tak na marginesie-i moja najstarsza sucz mimo 6 lat ma ładne białe zeby-troszke starte z racji jedzenia kości i wieku.
  20. no i jak z sikaniem u psiaka?
  21. rozwiazał sie problem?
×
×
  • Create New...