no to niezły pasztet.pewnie nie były szczepione,moim zdaniem tak należy traktować psiaka-jako nieszczepionego.mam nadzieję,że nie wychodzi jeszcze na dwór.tak,can-vit jest b.dobry.moje 2 młodsze psy(rozmiar maxi i gaiant)"wyrosły"na can-vicie niebieskim(kolor zauważyłam zmienny jest generalnie chodzi mi o ten,w którtym są witaminy i minerały,czyli wszystko)jeden z już dorosłych psów dostaje go nadal,oczywiście w innej dawce niż w momencie,gdy był w fazie wzrostu.najstarszy był "wychowany za młodu"na royalu(fakt,cena nieadekwatna do produktu)pieknie wyrosła,żadnych problemów w trakcie karmienia rc,bez suplementacji.także nie jest zły,tylko ta cena.