Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. żeby nie zaśmiecać tematu ciągnę temat Puffy-od ok.5 lat 4 psy(mieszańce 3 do 10 kg jeden 60 kg)karmione są w/w/ karmą +zlewki kuchenne.rzecz dzieje się w pewnenej mi znanej rodzinie.póki co psy wyglądają dobrze(zapomniałam dodać-2 małe są to psy ok3 lat,2 pozostałe ok.10-cio letnie),zobaczymy jaki będzie finał.
  2. oj,jeśli wiesz że może być uczulona na kuraki to może spróbuj brit care-one są na jagnięcinie,choć orijen też ma karmy "bez drobiu"
  3. kup mu prep .witaminowo-mineralny o dobrym składzie-mnie przychodzi do głowy np can-vit niebieski lub salvikal bephara
  4. co do w/w książek,hmmmm cóż.kupiłam "2 części"-bo chciałam byc mądrzejsza-nie jestem,choc przeczytałam każdą po 2x .szkoda tylko kasy. co do kupna dobka-dobek-decyzję juz pewnie podjęłaś,więc co najwyżej mogę życzyć powodzenia w wyborze odpowiedniego szczeniaka,co do życia dobermanów-nie spotkałam się z 16-to letnim psem tej rasy-raczej nie są uważane za długowieczne,co do "kopiowania uszu ogonów"-dobek zrobi jak zechce,bo to jej pies będzie,my co najwyżej możemy tylko swoje opinie wyrazić na ten temat a kłótnie i krzyki schować do kieszeni.pozdrawiam wszystkich miłośników dobermanów
  5. też racja.co mogę jeszcze dopowiedzieć-każdemu psu czy kotu karmy służą inaczej,dla jednego przykładowy rc,czy hills będzie super dla drugiego puffy z biedronki,mimo iż skład w/w karm jest wiadomo jaki.już kiedyś pisałam o problemie jednego z moich psów-nie chce innej karmy suchej niż rc gastrointestinal,może i droga może i średnia w składzie(nawet jak na dietę)no ale cóż on i pozostała dwójka jedzą ją i,a dowody na to że im służy są jak najbardziej pozytywne.
  6. a nie macie jakiegoś weta co sie trochę w dermatologię bawi?może to toczeń
  7. anko-otręby są dobre-wiecej błonnika
  8. ja nie byłam -gdybym to widziała,to bym chyba zemdlała.czego oczy nie widzą.....
  9. wow!niezłą marżę mają w "twojej"lecznicy
  10. da radę,ja to wiem....
  11. dał ci coś przeczyszczającego doustnego dla suni?
  12. najlepiej będzie jak to poytanie skierujesz do placówki w olsztynie,po prostu tam dzwoniąc.
  13. może dawka jest za mała(luminalum)pisząc mg miałam na mysli magnez oczywiście,badałaś krew na elektrolity? a,co pies dostawał i dosteje do jedzenia.
  14. nic nie zmieniałam .dostała to co zawsze.a że ciągle śpi-bo ją boli.moja chorowała tak przez 3 dni.potem przeszło
  15. objawy padaczki mogą mieć różne objawy.czasem jest to tylko "wysztywnienie"ciała,czasem wszystkie symptomy.podawaj luminalum przypisanego prez wet.a ten mg to sama zaordynowałaś?
  16. a ile sunia ma m-cy?
  17. convalescence support instant,ewentualnie recovery,ale pierwsze lepsze
  18. tablety deodent -chyba z dr saidla smakowe,ale dałty całe g....,ten płyn do picia (z chlorheksydyną)nawet pies więcej pił wody,ale moim zdaniem mycia zębów nmic nie zastąpi
  19. to super wiadomość.dzięki!!!!!
  20. foqusiczko.kołnierz na łeb lub jeśli zostało trylko kilka dni dopilnmuj lub od kogoś na pożyczkę.
  21. dokładnie.czasem jest tak,że kyupując z hodowli kupisz z np.z dysplazją a kupując z hodofli kupisz zupełnie zdrowego.dodam tylko że ja również jestem przeciwna bezsensownemu rozmnażaniu zwierząt tylko i wyłącznie dla zysku
  22. egzaminy i maturę to ja mam już dawno za sobą i jak czytam sobie o jakiś punktach(ja zdawałam ustne ui pisemne)to mnie to przeraża i was podziwiam.ja miałam egz.na wet.bardzo prosty.chemia banalna.biologia jeszcze prostsza.na zootechnikę treż zdawałam tam pytania były tak proste że można było wogóle się nie uczyć.dodam tylko że zdawałam do lublina
  23. w/w karma jest ok.ale tak jak napisała gayka-czasu potrzeba żeby sprawdzić czy psu służy
  24. powiem tak,kopiowanie było jest i pewnie będzie,zakaz zakazami a kasa to kasa.mnie osobiscie jest wszstko jedno czy pies ma uszy cięte czy nie kupuję bo mi pasuje jego charakter,użytkowośc itd.z uszami czy ogonem pewnych wartości się nie ujmie.co do wetów:jak wyżęj napisałam to "dobry chleb"i wątpię czy zrezygnują.
  25. ja mam taki sam problem/nie problem-koty bawią się w pokojach za zamkniętymi drzwiami,psy po drugiej stronie i tak juz jest od 6-ciu lat
×
×
  • Create New...