Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. rozumiem,że są teraz na kwarantannie.bo sobie pomyslałam,żę po tym czasie dobrzeby bylo dac znać ciotkom rotkowym,bo sunie śliuczne
  2. kurcze,ona już po sterylce(bo widzę,że łapka wygolona)?tylko czemu taka chudziutka?żeberka można policzyć
  3. matko,co drugi to ładniejszy,podrzucę chociaż
  4. moim zdaniem możesz obciąć,ale najpierw może spróbój palcami rozczesać,lub kup filcak nasmaruj kołtuna odzywką jakąkolwiek i spróbuj rozkołtunic przy pomocy tegóż sprzętu
  5. moim skromnym zdaniem nie ma znaczenia.
  6. u mnie nie ma opcji,żebym nie wepchnęła prochów.wciskam w gardło mówiąć do psa"powiedz aaa"wtedy rozluznia się paszcza a ja moge wcisnąć nawet garść tabletek-oczywiści nie na raz
  7. nie czekaj.pobierz trochę moczu i jedz do najblizszego innego weta,który go(mocz)zbada i najlepiej zrobi posiew.NIE DAWAJ SAMA LEKÓW LUDZKICH(chyba ,że wiesz w wiakiej dawce i masz pewnośc że zadzialają)nie stosuj furaginy ot tak bo "może pomoże".masz młodego psiaka,takimi experymentami ożna czasem przegiąć w drugą stronę.w rutinoscorbinie już jest c,więć podawanie dodatkowo może być za wysokie dawką.może ma kryształki,jeśli tak to jakie .przy niektórych wit c pogarsza sytuację
  8. jeden z moich psów też tak ma,chodzi mi o te punkcikowate czarne zmiany.nic sie z tym nie dzieje.jeśli nie są opuchnięte to raczej bym nie panikowała,choć jesli masz wątpliwości możesz udać się do najbliższego zakładu leczniczego dla zwierząt.
  9. ja na kleszcza psikam prep.typu fiprex spray,czekam i wykręcam w stronę przeciwną do ruchu skazówek zegara.zawsze cały wyłazi.
  10. na westa lub sznaucera można byłoby ja przyciąć.może szybciej nalazła by domek?
  11. musiałby psiaki spotkać się w neutralnym miejscu np.jakiejś łące.na pewno na spacerku zapoznawczym psy powinny być w kagańcach.mimo iz pies z suczką lepiej się "dogada"niż z tą samą płcią(ale nie ma reguły).czasem gdy wszystko przebiega ok,to w domu poczatkowo tez przydałyby się kagańce,klatka kenelowa ,ale pytanie-czy on jest zdecydowany na adopcję?jest kilka osób z lublina,które znają się dość dobrze na wprowadzaniu "obcego"do nowego domu.wystarczy wejś na forum [url]http://amstaff-pitbull.eu/[/url]
  12. bezpośrednio do dzioba nie idzie wcinąć?
  13. eee,nie jest tak żle .ja znam 2 co w miarę dobrze strzyga-przynajmniej psy wyglądają porządnie.
  14. dobrze,że dziadzio wybudził się z narkozy po zabiegu bardzo jemu i wam również kibicuję
  15. dzięki bardzo za odpowiedż/podpowiedż
  16. raczej jest/może być jako dodatek do leczenia ogólnego(amitraza)
  17. wszystko tylko dla kasy,nic więcej,zero pasji
  18. to super,że udało się znależć bdt,a gdzie została znaleziona?wiecie może?
  19. super.napiszcie co i jak
  20. przebrnęLam przez cały wątek,jesteście kochani,aż mio łzy z żalu i radości na oczy się cisnął.jesli miał porozrywane to może kiedyś do suni jakiejś poleciał w cieczce,podczas aktu właściciel suni zobaczył co się dzieje i na siłę porozciągał zwierzaki i jego pogonił.to moja skromna wersja zdarzeń.czekam jak i co po zabiegu.
  21. na pewno nie powinien to być pierwszy pies
  22. może została poturbowana przez tamtego psa.sama nic nie dawaj"ludzkiego"przeciwbólowego,idż do weta on na pewno coś da,bo obawiam się,że suni samo nie minie
  23. czy na spacerach "pasie się jak krowa"codziennie?
  24. popieram dziewczyny,idż do weta,niech zrobi zeskrobinę.napisz co wykrył,pewnie bez antybiota się nie obedzie
  25. spróbuj złapać mocz i zanieś do badania.może ma zap.pęchęrza,zbadać nie zaszkodzi
×
×
  • Create New...