Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. cóż dziewczyny już powiedziały,co najwyżej mogę jeszcze dodać:gdy dzwoni telefon -odebrac i udać się z telefonem do innego pokoju i zamknąć drzwi za sobą psa zostawiając na zewn,nie dokładac do miski niczego.
  2. dzięki za odpowiedż.ja próbowałam chyba juz 80%karm jakie występują na rynku polskim.cena nie gra roli.byleby tylko psy ją zjadały,i niestety/albo stety-jedzą z chęcią tylko rc gastro
  3. tak martens,na brosie jest napisany,ja kupuję na meszki-przecieram po psie po włosie(mnie generalnie dręczą komary i muchy,kleszczy u nas bardzo znikoma ilość)
  4. a czy wydrapuje to miejsce,gryzie lub liże?
  5. czasu potrzeba,czasu
  6. generalnie sama woda nie powinna osłabić działania preparatu,no ale....najlepiej dokup sobie jeszcze spray i dopryskuj psiaka co tydzień
  7. inka-bytowe karmy,czyli mówiąc najprościej-żarcie dla psów zdrowych,beez rzadnych problemów zdrowotnych
  8. patik,na pewno coś znajdziesz dla siebie.czasami jest tak,że jesteśmy zdecydowani na jakąś rasę,a życie pisze swój własny scenariusz...
  9. ja się co najwyżej mogę odnieść do diet rc.bo bytówek nie kupuję-faktycznie troche drogie,nawet bardzo bym powiedziała.co do diet-może i drogie,ale ważne że psom służy i jedzą je chętnie. co do brit care ja mam osobiście bardzo niemiłe doswiadczenia.
  10. o masz ci los,napisz po przyjeżcie co robili .powodzenia
  11. no właśnie-stare resztki jedzenia,jeśli ma możliwość zjedzenia czegokolwiek wywalonego,rozkładajacego się w tej tem.co jest obecnie na zewn.to masz odpowiedż dlaczego mogło się tak stać
  12. wysoki poziom białka no i ta bilirubina,mocz też trochę za kwaśny,a masz może resztę wyników?
  13. po pierwsze jesli bedziesz tylko mogła to zrób badanie kału-moga wyść np.lamblie(lub test na lamblie-ja to niestety przerabiałam objawy były podobne),po drugie rc diety nie sa złe gastrointestinal w takim przypadku u mnie sie sprawdzał(nie mówię o bytówkach,których moje psy nie jedzą i ciężko mi się o nich wypowiadać).
  14. ja mam wykastrowanego "młodzieńca"(molos wykastrowany w 15-stym m-cu życia)charakter,ani sposób bycia się nie zmienił.do osób,które uważają,że wszystkie psy powinny być w domach trzymane-jak koleżanki wyżej zauważyły-sa pasy które kochają przebywac na zewn.m.in.mój pit bull
  15. rozumiem,że suchego nawet nie powącha(a najłatwiej byłoby ci dawkować)
  16. co wyszło w moczu
  17. kurze łapki,wędzone uszy,kości ze skór prasowanych,piszczące piłki i nie wiem co jeszcze....;)to co wymieniłam jest moim zdaniem super dla szczeniaka o ile będzie tym zainteresowany
  18. sznaucery średnie moim zdaniem mniej są pobudliwe a niżeli miniatury,ale może niech wypowiedzą się osoby które posiadają w/w rasy.
  19. podejdż do niego po cichu od tyłu i np.klaśnij w rece lub bedąc koło psa z pewnej wysokości rzyć np.kluczami ale tak aby nie widział spadajacego przedmiotu
  20. drgawki nie wiem czym mogą być spowodowane,natomiast sytuacje typu próby zagladania pod ogon,lizanie,przysiadanie to normalna rzecz przy ranach szytych okolicy odbytu
  21. patik,a jakiego sznaucera bo są ich 3 rodzaje
  22. po prostu jest to związane z infekcją pecherza moczowego:bakterie które dostały się dr wstępującą zaczynaja zmieniać ph moczu.wysokie ph=struwity. może p[rzestaw je teraz prócz antybiota na dietę struwitową(np.royal,hill's)
  23. daj sobie spokój z homeopatia na razie.potrzebny mu dobry lekarz,może trzeba bedzie jeszcze raz zszywać psiaka,bo może kiepsko zeszyty(to czy ktoś ma tyt.prof lub dr to czasem o niczym nie świadczy).jeśli tam nie chcą się nim zająć to wal szybko np. do dr Karpińskiego(na ul leonarda w lublinie)
  24. właśnie.może panika nie jest potzrebna.mocznik jeszcze nie jest wysoki
  25. dokładnie.jeśli wymiotuje 10-letni pies może dość do zaburzeń gosp.mineralnej,wet konieczny.i nie dawaj więcej kości.lactulosum z apteki też ci się przyda.
×
×
  • Create New...