ja mam wykastrowanego "młodzieńca"(molos wykastrowany w 15-stym m-cu życia)charakter,ani sposób bycia się nie zmienił.do osób,które uważają,że wszystkie psy powinny być w domach trzymane-jak koleżanki wyżej zauważyły-sa pasy które kochają przebywac na zewn.m.in.mój pit bull