Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. nie wiem czy policja zajmuje sie takimi sprawami.predzej zdziałaja w/w organizacje czy straż dla zwierząt
  2. dziewczyny wyślę tę szorstka mikrosunię i tego szczylka szorstkiego w typie walijskiego teriera na forum terierów co? a może temu małemu założyć osobny wątek,bo może zaginąć "w tłumie"
  3. te materace to całe g..warte-przecierz to materiał,słoma lepsza.jeśli masz namiar na puławską vive-może spróbuj jeszcze raz
  4. bonsai ja głosowałam.kurcze wczoraj klembów przegrywał z kotami.naklejka-poniewaz tybetan,cao kaukaz to "kuzyni"więc część cech maja wspólne np.dewastacja wszystkiego co z drewnem zwiazane,kopanie dołów i tp.
  5. no niestety po tym leku wymioty występują
  6. kochani klembów przegrywa!!!!ja głos oddałam
  7. to nie sól uczula
  8. jeśli tak sprawa stoi to wysterylizuj,dla suki też może być to niekomfortowa sytuacja.normalnie to czas na karmienie szczeniat,których pewnie nigdy nie będzie miała.poczekaj z miesiąc i jedż na sterylkę.mogę ci powiedzieć że po pierwszej urojonej u mojej suki tez nie wytrzymałam i wysterylizowałam
  9. sara która to miejscowość te 30 km od lublina.może być na pw
  10. nie,nie ma takiej możliwości.pierwsza ciąża urojona?
  11. [quote name='ANIA:)']WITAJCIE. JESTEM TU NOWA:) JA BYM PROPONOWAŁA SZNAUCERA OLBRZYMA. WYTRZYMAŁE, AMBITNE, WSTRZEMIĘŹLIWE DO OBCYCH. CHĘTNIE PRACUJĄ I ZALEŻY IM NA SATYSFAKCJI WŁAŚCICIELA. A JA BĘDĘ ZA 2 TYG MIAŁA BETONKA:multi:[/QUOTE] super pies na stróża,ale ta ciągle zalepiona broda....
  12. drapie się cały czas,czy raz na jakiś czas...
  13. mój cao gdyby mógł też by siedział w domu .kaukaz dość terytorialny(a który włochaty molos nie jest)....zazdroszczę wyboru,pewnie super stróż.
  14. gryf80

    Barf jadlospisy!!!

    kurze stopy są w ogóle dostępne?
  15. ale do czy blok,bo tybetana "miejskiego"widziałm
  16. co do treningu na oponie,a cieczki-nie ma raczej żadnych przeciwskazań.co do kundelka-uważaj żebyś nie miał przychówku mieszanego.co do spuszczania ze smyczy-nie radzę.prawdopodobnie wróci już "po fakcie"
  17. ja tez uważam,że do miasta pasuje prawie każdy(może co prawda nie kaukaz i tego typu),co więcej także uważam że nie zawsze [pies mieszkający na wsi ma dużo ruchu-przeważnie śpi,bo po co ma biegac bez sensu,a właściciel uważa"no przecież jest tyle na dworze to się wybiega sam".czasem właśnie te miejskie psy maja lepiej. dlatego dobór rasy powinien być adekwatny do możliwości ludzika
  18. pudle bardzo długo żyją i są dość zdrową rasą
  19. będzie dobrze.pewnie szczenior był na maxa zarobaczony
  20. diagnostyka laboratoryjna jest bardzo ciekawa,szkoda tylko że specjalizacja jest taka droga....
  21. ale jak linieją....podobno masakra...gorzej niz z długim włosem
  22. koniecznie obrożę ściagnąć.pod obrozą gromadzą się bakterie i grzyby,nadto ociera o rany utrudniając gojenie.proponowałabym szelki albo nic
  23. ee tam dobre foto,moim zdaniem to przerosniety owczarek
  24. gryf80

    ryby

    jesli masz na myśli świeżą surowa to nawet kotom nie daję,ale wędzoen bardzo często daję psom bo lubią,puszkowych nie daję,bo jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w jakąkolwiek wartość tych produktów rtybnych
×
×
  • Create New...