Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. nic mi na ten temat nie wiadomo czy sa takowe preparaty,ale jeśli często spotyka to piate palce to może są po prostu za długie,a może twój pies ma długą sierść na łapach jak np.shih tzu,włos może się oplatać wokół pazura i...
  2. spoko.błyszczyki są nietoksyczne.mam nadzieję,że opakowania nie odgryzł i nie połknał
  3. no wiesz,nikt nie zagwarantuje co się będzxie dział po zabiegu.po ypozane tez występuje wzmożone łaknienie.moim zdaniem warto wykastrować,niz faszerowac psa hormonami
  4. może byc ludzki,ale nie każdy się nadaje to po pierwsze,po drugie stosuje się na masę ciała.
  5. owczarek krótkowłosy szkocki ma "twardszy"charakter niż wersja z włosem długim,dlatego używany jest w policji.u nas w polsce raczej dośc rzadki-może dlatego,że amatorzy mówią iż to jakby collie ale skundlony,bo włosy krótkie
  6. ten brązowy duży to kytóry to,możecie podać linka?bo nie kojarzę
  7. wioleta-szczerze powiedziawszy to pierwsze słyszę,żeby psu gardlo pędlować.antybiotyk nie wystarczy?
  8. gryf80

    Barf

    znaczy sie biegunka...
  9. gryf80

    konsultacja

    ile to kilo psa,tak na oko?
  10. gryf80

    konsultacja

    co możesz zrobic-weż ręcznik z tych dłuższych,sucz na szelki i jedna reką za smyc/szelki drugą za ręcznik i tak spróbuj ja wyprowadzić.
  11. gryf80

    konsultacja

    nie chcę się wtracać-raczej nie pomoga p/zapalne by sie zdali i leki "usprawniajace "nerwy,temp.mierzona była?
  12. nie wiem czy arcy zajrzy jeszcze...
  13. gryf80

    konsultacja

    do krwi?...wow! przy odpowiednim progu bólu powinien przestać.stardar-jakie leczenie zaordynowano?
  14. dr Polkowska z chirurgii klinik uniwerku przyrodniczego w lublinie ,śmiało polecam.
  15. dlatego ja mam psa po samcu z b
  16. gryf80

    Chleb

    swieży nie jest dobry...nawet dla ludzia(myslę takim letniawym)
  17. gryf80

    Barf

    hi,hi,współczuję sprzątania...moje zwierzaki jak dostana nawet sparzonej surowej wątroby to....hmm,dobrze że mieszkam w domu...nie w bloku...
  18. no może tak być...nie wykluczone..może klub hodowców otrzymuje "inna karmę"?...
  19. gryf80

    konsultacja

    :roll:,prawdopodobnie została uszkodzona lędżwiowa częśc kregoslupa -spróbuj go szczypnąć za opuszki tylnej łapy i zobacz czy próbuje podciągnąć lub wierzgnąć.jeśli tak odpowiednie leki powinny pomóc-leczenie długie i kosztowne. p.s.ile ma lat?
  20. spoko.dzięki i napisz z jakiego jesteś miasta może być na pw.
  21. nowa odmiana-labki stróżująco-obronne
  22. może masz racje-niech sie uczy że "weterynarskie"zapachy to nie tylko ból ;),pamietaj tylko żeby nie stykal się z innymi psami.
  23. oczywiście w poniedziałek,moim zdaniem możesz spokojnie bez psa-skoro znasz wagę.i wtedy od poniedziałku liczysz pierwszy dzień,wtoek drugi,środę trzeci i 14,15,16 lutego powtórka. p.s.zapomniałam dodać-piesek ładny
  24. ja może dodam tylko że grupa szczeniat pewnej hodowli owczarków niemieckich miała dysplazję -niestety nie pamietram która,ale na pewno wiecej niż c(kilka lat temu to było),matka a ,ojciec a
  25. dokładnie,generalnie jesli podejrzewamy że zwierzę jest mocno zarobaczone(tak jest luna w waszym przypadku--gdy robale-raczej glista psia-przedostają sie do żołądka)stosuje się przez 3 doby ten sam lek w dawce podzielonej(żeby nie bombardować pełną dawką psa/kota ,wskutek czego masa robali-jak napisała ls-wydziela toksyny-zatruwają wątrobę wskutek czego może dojśc naweet do śmierci zwierzęcia),p[o dwóch tyg powtórka prze 3 dni.luna-może kup od razu całą tybe vetmintha 5ml?taniej pewnie wyjdzie.10 ml raczej ci się średnio opłaca,no chyba że masz więcej zwierząt w domu typu koty
×
×
  • Create New...