nic mi na ten temat nie wiadomo czy sa takowe preparaty,ale jeśli często spotyka to piate palce to może są po prostu za długie,a może twój pies ma długą sierść na łapach jak np.shih tzu,włos może się oplatać wokół pazura i...
no wiesz,nikt nie zagwarantuje co się będzxie dział po zabiegu.po ypozane tez występuje wzmożone łaknienie.moim zdaniem warto wykastrować,niz faszerowac psa hormonami
owczarek krótkowłosy szkocki ma "twardszy"charakter niż wersja z włosem długim,dlatego używany jest w policji.u nas w polsce raczej dośc rzadki-może dlatego,że amatorzy mówią iż to jakby collie ale skundlony,bo włosy krótkie
:roll:,prawdopodobnie została uszkodzona lędżwiowa częśc kregoslupa -spróbuj go szczypnąć za opuszki tylnej łapy i zobacz czy próbuje podciągnąć lub wierzgnąć.jeśli tak odpowiednie leki powinny pomóc-leczenie długie i kosztowne.
p.s.ile ma lat?
oczywiście w poniedziałek,moim zdaniem możesz spokojnie bez psa-skoro znasz wagę.i wtedy od poniedziałku liczysz pierwszy dzień,wtoek drugi,środę trzeci i 14,15,16 lutego powtórka.
p.s.zapomniałam dodać-piesek ładny
ja może dodam tylko że grupa szczeniat pewnej hodowli owczarków niemieckich miała dysplazję -niestety nie pamietram która,ale na pewno wiecej niż c(kilka lat temu to było),matka a ,ojciec a
dokładnie,generalnie jesli podejrzewamy że zwierzę jest mocno zarobaczone(tak jest luna w waszym przypadku--gdy robale-raczej glista psia-przedostają sie do żołądka)stosuje się przez 3 doby ten sam lek w dawce podzielonej(żeby nie bombardować pełną dawką psa/kota ,wskutek czego masa robali-jak napisała ls-wydziela toksyny-zatruwają wątrobę wskutek czego może dojśc naweet do śmierci zwierzęcia),p[o dwóch tyg powtórka prze 3 dni.luna-może kup od razu całą tybe vetmintha 5ml?taniej pewnie wyjdzie.10 ml raczej ci się średnio opłaca,no chyba że masz więcej zwierząt w domu typu koty