Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. jeśli pies ma wymioty to nie podajemy nic doustnie,ewent. w czopkach lub inj.
  2. iska wroc-dobrze wiedzieć-2 z moich psów mają białe szyje,a te półzaciski takie super....
  3. nie martw się,gdy mieszkałam na osiedlu blisko lasu także nie sprzatalam po swoim psie,a na osiedlu także nie było jakichkolwiek koszy może jeden na 200m.szok
  4. średnio-duży chyba bedzie,mix husky i pointera ;)
  5. bączku mocz mozesz zawieśc sama bez psa,nawet w słoiku nie musisz mieć sterylnego pojemniczka z apteki na mocz.ppodkłady 60x90 kupowałam za 2,5 za szt
  6. czekaj-a badanie moczu miał robione?chorób z takim "laniem"jest kilka
  7. super.teresz za twa pamięc to tylko pogratulować
  8. ale żeby był "efekt"potrzeba troche czasu stosować i dbac o częste odrobaczanie swojego kota i psa
  9. nagraj na komórke filmik biegajacego samopas psa i zgłoś policji lub straży miejskiej,nie wiem kto martwe psy powinien "sprzatnac"jeśli sa bezpańskie-schronisko?
  10. w sumie nie ma znaczenia,może jesc "adulta",w karmach typu senior producenci przewaznie obnizają kaloryczność przez znikomą ilosc tluszczu
  11. akurat u onków szczupłosc jak najbardziej wskazana
  12. ja się do ajeczki podpinam -proponuje amstafa lub bulisia(choc ten bardziej uparty i moim zdaniem łatwiej go sprowokować)oba śliczne,obronne,odpowiednio wychowane super przyjaciele,
  13. evel moze się wstrzymaj propalin zawsze mozna podać
  14. czy wet po oczyszczeniu cysty w utworzona kawernę dał vagotyl?dobrze dziala.antybiota tez dostaliście?
  15. grey na marsa niestety mnie nie stać.zamówiłam karli zobaczymy-za bardzo wyboru nie było grzebienie odpadaja w przedbiegach
  16. górna raczej drżeć nie będzie ;).a czy przypadkiem nie zdarza mu się to na dworze?samce posadaja tzw organ jacobsona na podniebieniu zaraz za siekaczami.jesli zwiętrzą samicę w rui "chodzi im żuchwa"(wyłapuja w ten sposób zapach)
  17. foresto z opisu niezła jest i kotu mozna zalozyć-tylko nie wiem czy byłby sens-koty łażą wszędzie -moze zdażyć się tak ze przechodząc pod siatka zaczepi o obroże i albo się "uwięzi"albo ja zrzuci
  18. tu nawet nie ma nad czym debatować.zabieg jest konieczny-powiedziaabym nawet-ratujący życie.
  19. powinni(weci)zrobić usg i badanie krwi(morfologia).bedzie dobrze. a ten guz to kiedy sie pojawił-rozumiem że wystaje z pochwy(może to wypadnieta macica)
  20. oj niestety sa już od 2 tyg przynajmniej
  21. czekaj-ona jest w cieczce teraz czy była w cieczce,ile uplynęło od cieczki
  22. lanie masz na myśli siku czy kał
  23. dziekuje wezmę pod uwage.filo-żółtko dostaja ;)
  24. mój poprzedni psiak kundelek miał nietrzymanie moczu ,miał niewydolnośc krazenia dawałam w dawce minimalnej i było ok.dużo pije?
×
×
  • Create New...