Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. u szczeniaka niewydolnośc trzystki?
  2. no tak to dość często sie zdarza że psy zjadaja odchody innych zwierząt.czemu tak nalegam na badanie qpy-jest kilka rodz pasożytów które nie "reaguja"na popularne prep. przeciwpasożytnicze,ograbiaja psa z cennych substancji odzywczych,niszczać kosmki jelitowe namnażajac sie w nich stad lużne kupki.nie zdjagnozowane psy słabo sie rozwijaja i maja w przyszłości wrażliwszy przewód pok.
  3. dlatego ja staram sie unikac negowania takich sytuacji.ktos potzrebuje pomocy to staram sie pomóc albo nie odzywać sie wcale.
  4. esq-jeśli bos(biały owcz.szwajcarski)to może Boski Biały Dom?
  5. orozyme nie znam smaku,ale jest jeszcze petosan kurczakowy,niestety w komplecie ze szczotka do zębów i troszkę kosztuje
  6. nie nie spotkałam sie z czyms takim,czy wprowadzasz kod na glukometr ludzki z pudełka tych pasków?
  7. pysiu-szczepienia ok,karma royal canin nie jest zła.uważam że jest ok-jedyna wada jest jej cena(przynajmniej w PL),co do luznego stolca-byc może że na skutek zmiany karmy-szczególnie gdy nagle przestawiasz psa z jednejh na druga,wszystko musi odbywac się stopniowo,ok.tygodnia.byc moze nie jest to wina karmy a innych pasożytów wewn.(i nie mam tu na myśli glisty czy tasiemca),jeśłi u ciebie w anglii to nie problem to zanies kupke psiaka do badania,u weta powinna byc dostepna taka usługa. jeśłi to nie pomoże tzn,kupka jest "czysta"byc może jest to problem w obrebie samego jelita i pieska trzeba będzie odpowiednio potraktować medykamentami. co do zjadania kocich kup-staraj sie pilnowac psiaka przed ich zjadaniem jak i zjadaniem psicz czy ludzkich odchodów.kup psu tabletki żwaczowe,na pewno dostaniesz bez problemu w zoologicznym.i podawaj górna dawkę dla ras małych.pozdrawiam
  8. no wiem,ale bez obrazy oczywiście ko wezmie pudla mini "na poważnie?tak samo pinczera czy sznaucera mini?
  9. oczywiście ze nie polecam asta jako stróza,choc to bylo tylko porównanie do labka.mój pit strózuje świetnie.nie jest to "rzucania"sie na siatke ale obszczekanie....tego oczekiwałam w sumie.ale masz racje "zła renoma"(niesłuszna z reszta)robi swoje
  10. ale czy nawet w tedy moga być wystawiane w polsce?
  11. chyba tak,czasem się tak zdarza
  12. jeśli chcesz stroza odradzam laba i goldena-predzej amstaff obszczeka obcego za płotem.
  13. niektóre psy,gdy im zimno w palce podnosza jedna z czterech łap.i jest to jak najbardziej fizjologiczne,czy niedobarwiona skóra(niedobór pigmentu)jest bardziej wrażliwa-myśle że nie
  14. ale pilsy na robale na niektóre pasożyty p/pok.nie działaja.może jednak warto oddać qpę do analizy
  15. a ściślej moge dodać :ćwiartka z kuraka-bez kości i skóry,piers z kuraka,wolowina nie przerosnięta tłuszczem
  16. tyśka może leonberger?duzy,włochaty,nieagresywny a odstrasza potencjalnych"obcych",przychodzi mi do głowy z włochaczy jeszcze bernardyn.to chyba tyle z ras popularnych no i jeszcze jedna rasa rodzima-podhalańczyk
  17. rottasko pewnie poleciał hematokryt i parametyry czerwonokrwinkowe.czasem pomaga podawanie erytropoetyny..
  18. beka lekarz ci zalecił stosowanie 2x dz. insuliny?dawki mozesz zmniejszac czy tez zwiększać o 0,25 jedn
  19. maxiora- trzymaj się i zakładaj psu kaganiec zawsze jeśli wychodzi
  20. moim zdaniem przeprowadzeie zabiegu kastracji a po nim zabiegu usuniecia kamienia nazebnego jest ok.zwłaszcza ze zabieg kastracji jest mniej inwazyjny niz sterylizacja no i w zwiaku z tym kastracja przebiega szybciej,niz sterylka czyli psa w narkozie utzrymujemy krócej..
  21. zanies stolec pieska do badania.
  22. zawsze mozesz poczytac o lek wet tu na forum,pewnie znajdziesz kogoś dobrego.polecanego z twojej okolicy.masz jeszcze troche czasu na zastanowienie sie gdzie i u kogo...
  23. byc może pinka nie chce karmic czyms innym bo tylko do w/w karm ma dostep...
  24. kreatynina nie była az tak wysoka lemoniado,więc jęsli narkoza zostanie odpowiednio dobrana a pies podczas zabiegu podłączony do kroplówki,no i oczywiście wet się zgodzi to czemu nie,kastruj...
  25. no tak ale gdyby odwołali to "kasiory"by nie bylo....
×
×
  • Create New...