Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. mogę poprosić podlinkowanie postu o sankcjach karnych dla osoby wykonujacej ten proceder jak i osoby "zlecajacej" wynikajacych z tytułu kopiowania psów?
  2. idż do gabinetu wet,psa tak czy siak trzeba zbadać.
  3. troszke mało ruchu,sama karma pies nie schudnie.moim zdaniem możesz albo zainwestowc w diete odchudzajaca dla psa np.hill'sa r/d lub rc obesity menagment albo....poczekac na odpowiedz kogos kto karmił karmami bytowymi i pies chudł
  4. a ja uważam że rc to nie jest dno,mój ówczesny podrostek pitek miał po acanie biegunke i bączył nie do wytrzymania.wychowałam go jak i reszte psów na royalu,więc nie jest to tak do końca zła karma
  5. jeśli chodzi o psa nie napisałas jaka to sierść np.typu owczarek niem krótkowłosy czy raczej w stylu charta afgańskiego,do ubrań polecam roll-on-taki na kółku oklejony tasma są w sprzedaży,w sklepach,co do odkurzacza-nietóre modele maja specjalne "końcówki",ewentualnie takowe można dokupywać.
  6. a moze poprościre o wizytę domowa.
  7. mogą,jak najbardziej,ale watpie jeśłi pies był szczepiony przynajmniej 3 lata temu na choroby zakażne
  8. dzięki taks za sprostowanie.
  9. raczej nie stawy a kregosłup mu szwankuje.,byc może jedno i drugie.zamaist na maxa drogiego wózka potzrebny bedzie lekarz weterynarii który da odpowiednie leki na tę"przypadłosc"
  10. czemu rosnacy szczeniak może ja spokojnie jesć(rc)jeśli mu smakuje.psy na tym dosc ładnie wygladają i dobrze się rozwijaja.co nie znaczy że służy każdemu. fakt,delf dobrze pisze"łupież wedrujący "leczy się długo,często psa tzreba dopryskiwac -a w szczególności szczeniaka którego masa co tydzień rośnie-preparatami p/pasozytom zewn.
  11. ale z tego co mi wiadomo jeżeli była to morfina to powoduje skutek odwrotny jeśli chodzi o trzymanie moczu,od tego co wystapil u twojego pieska. no cóz,może4 i morfina-ponikad jest to dla mnie troche dziwne-moprfina jako srodek p/wymiotny.....
  12. byl odpchlany? edit:juz doczytałam na innym watku
  13. no to wspołczuje.trzymaj się
  14. a duzo pije?
  15. dzieki evel.czi czi nie miałam na mysli ttb'ów.bo przeciez twoja kolezanka ich nie chce,ale np z adopcji sznaucera sredniego
  16. oj tam darunia,ja wyprowadzałam także 3 psy na raz-ówcześnie 4-miesięcznego cao,pit bulla i mixa bullteriera
  17. raczej tak,gotowanie ograbia posiłek z cennych subst.preparatów masz całe mnóstwo zarówno w tabletakachjak i proszku
  18. czi a może koleżanka po prostu z adopcji by coś wzięła?w typie danej ras?
  19. ok.licze na to
  20. bialy kolor wydzieliny moze wskazywac na proces ropny z ropna wydzielina własnie,gdzie się toczy ten proces?niestety n ie umiem ci powiedzieć,idz do weta niech go zbada i zaordynuje leki
  21. proste pytanie-był odpchlany?
  22. przy mieszanym żywieniu ja podaje wogóle prep.witaminowo-mineralny,takie "wszystko w jednym",bo chyba moge wszystkiego nie dostarczac z pokarmem,czegos np.moze brakować
  23. evel co to za rasa-gronek?jakos nie czaje tego skrótu.
  24. ale biała czy bezbarwna?biała to nic dobrego i bez weta się nie obedzie jeśłi wydzielina i jest tylko od czasu do czasu to nic powaznego,jeśli takiej bezbarwnej jest sporo i ciagle to takze tylko wet.
  25. pysiu-pomiedzy odrobaczeniami mozesz zaszczepic psa,fakt-nbie szczep psa w momencie odrobaczania,odczekaj ok 10 dni i zaszczep zachwujac odstęp pomiędzy sczepieniami 3-4 tyg,wścieklizne szczepi sie psom 12 sto tyg i starszym i nie wazne czy sa one w anglii czy pl.jeśli zaszczepisz wczesniej niz 12 tydz życia psa to po 4 tyg niestety musiosz te wscieklizne powtórzyć. szczepienia które wymieniłaś sa p/chorobom zakaznym psim.chyba w jednym z pierwszych tu moich postów napisalam na co są(chyba zaraz po pierwszym twoim pytaniu)
×
×
  • Create New...