Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. byc może ale prawdopodobnie inne leczenie powinno byc wdrożone....lekarz powinien ci o tym opowiedziec zapytaj go o zwapnienie w kregoslupie i nacisk na unerwienie itd.oczywiście,jak pisała kasia nero-rtg pewnie by sie przydało-choc rozumiem ze zapakowanie takiego kolosa do auta to problem(sama mam 80cio kgpsa z dysplazja)
  2. może byc i guzek-jeśłi rośnie topowinno sie w miare szybko to zoperowac na klatce piersiowej nie ma za wiele skóry do "złapania"po wycieciu tego tworu.tak czy siak pies powinien trafic do lekarza coby obejżec zmiane i osluchac serducha przed ewentualnym zabiegiem-o badaaniu krwi nie wspominam bo to dodatkowe koszty,a piszesz że i tak nie bardzo chc a psiaka leczyc
  3. fortekor a biscard to nie to samo ale jeden i drugi obniaja ciśnnienie dlatego pani dr nie dała ci fortekoru.
  4. nat sprawdz bo jak pisała jamnicza rodzina-nie ma to sensu-nawet surowica odpornościowa podana w tym wieku jest nie bardzo.odrobaczac od 3 tyg zycia jak najbardziej.jeśłi faktycznie ma 3 tyg to potraktuj to szczepienie jakby go wogle nie było-przeciwciała matki które szcezniak przyjał z siara znaeutralizowały szczepionkę. odczekaj od tej daty feralnego szczepienie 3 tyg i zaszczep od poczatku.
  5. dostał kasiu cimalgex to lek z tej samej grupy co wymieniłas.przypuszczam że u niego-psa-moga byc problemy nie tylko ze stawami ale także z kręgosłupem...
  6. rottaska gdzie zaopatrujecie sie w suszona krew?
  7. moj CAO także macha obcietym ogonem nie uzywajac zadka-nigdy go nie uzywał ciesząc się;)
  8. gryf80

    Niszczyciele

    zależy jakiej wielkości sa psiaki-zrób mamie płotek na te rabaty,odgródz te rabaty od trawy.mysle ze na wysokosc kłebu psa powinno byc ok.
  9. kyu-nie ma co rozwijac -tak słyszę od osób postronnych...ja dobermana odróznie od posokowca czy wyżła.
  10. dobek "kompletny"to wg niektórych skudlony gończak...serio
  11. moja sucz w okresie zimowym codziennie ma w misce 2 pokrojone liscie pekińskiej,która uwielbie nie zabardzo lubi cykorię
  12. orzełek-"cicha woda brzegi rwie"....oby nie ;)
  13. generalnie zimowa pora jest kiepska żeby brac szczeniaka,który w przyszłości ma byc strózem podwórza....pomysl o piesku na wiosnę,tak aby pierwsza jego zima "odbyła"sie w momencie kiedy będzie juz starszy...jeśłi przyzwyczaisz psa do przebywania/mieszkania przez zime w domuto potem bardzo cięzko będzie mu "przetłumaczyc"że musi siedziec na dworze
  14. już w sumie sama sobie odpowiedziałas ;),polecam berna
  15. cocermaniaczko gdzieś słyszałam że nie częściej niż co tydzień i nie radziej niz co 2 m-ce,słyszałaś co o tym?
  16. nic nie napisałes że pies miał mierzona temp u psa,czy jakies badanie krwi?mocz do analizy mógłbyś zanieśc
  17. mój sąsiad miał weimara-zachowanie takie jak opisywałaś AFRYKO.więc juz nie wiem na ile wychowanie a na ile /;natura"....
  18. myśle że bez problemu zrealizują ci receptę weterynaryjną
  19. a myslałas moze o pomocy doraznej?
  20. jeśłi chcesz mozesz "skorzystać" z tego co ja używam-proszek can-vit niebieski,albo tabletki mikita multivit canis(ja mam co prawda wersję mikity dla duzch psów,ale skład jest podobny masa tabletki tylko inna)
  21. epo jest traktowane jako doping u sportowców,pewni e dlatego się boja....
  22. ok.po kilku dniach(3-4)powinnas zobaczyc lekka poprawe.napisz jak tam po tych kilku dniach
  23. chodzic na spacer jak najbardziej,ale na wszelki wypadek niech nie ma styczności z psami
  24. oo,extra,juz po zabiegu!nie dawaj jej na raz jedzenie dużo-szczególnie dzis i jutro rano potem "normalnie" co do szwów-te nie wchłanialne sa przewaznie barwne-zielone czy tez niebieskie i biegna wzdłuż rany,rozpuszczalnych nie zobaczysz bo sa w twkance poskórnej
  25. jakby masz racje,sznaucer średni jest niższy
×
×
  • Create New...