-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
zzenio to nic że nie nosiła,mój ma namordnik od czasu do czasu tylko zakładany i nie ma sprzeciwu-mówie o fizjologicznym.ale jak widzicie,kurcze czasem bez kagańca ani rusz, le-moniada-piesek prawdopodobnie dostał apomorfinę(działa p/wymiotnie,morfina-silnie p/bólowo)
-
po pierwsze pyometritris nie stawia sie na pdstawie tylko i wyłacznie badania krwi czy moczy/powinno byc to poparte badaniem np.usg.po drugie jeśłi to ropomacicze to sam antybiotyk nie pomoże bo jest to zakażenie całego organizmu z tego licznymi konsekwencjami.po tzrecie-czy pies jest stary czy nie ne świadczy wiek tylko wydolnośc narzadów(przypuszczam że pies jest w niezłym stanie biochemicznym),jeśłi jest wydolny narzadowo to bez problemu zabieg taki przetrzyma.ważne-taki zabieg tzreba przeprowadzić w miare szybko
-
ta maśc jest antybiotykowa.gojenie trwa ok2-3 tyg
-
samo mieso to nie jeśli gotujesz mieso to dorzuć gotowany np.ryz i jakieś wazywko(marchew pietruch seler kalafior)
-
czi czi pisała że nie bardzo ast czy staffik,ja sie także zastanawiałam czy dobrze napisałm bullterier-w końcu to tez rodzina ttb-ów
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
widzisz pysiu że warto zrobic badanie kału jęli oczywiście jest taka mozliwosć u ciebie.[B]panacur[/B] na gliste psią/kocia jest ok,ważne żeby odrobaczać także w podobny sposób wszystkie zwierzeta przebywajace razem w domu.wazne także jest to aby w podobny sposób(przez 3 dni)odrobaczyc po 2 tyg-związane jestto z cyklem rozw.pasożyta.zaniechanie powtórki moze spowodowac nawrót objawów
-
[B]czi_czi[/B] moze sznaucer średni lub bullterier(cho może tu na bakier bo dominujacy),
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
mozesz podawać w taki sposób-przynajmniej ja w podobny do twojego karmie swoje psy juz kilka lat i jest ok(tzn gotowane wieczór rano chrupki),czy nie bedzie pózniej jadl chrupek,ciężko powiedzieć.spróbowac nie zaszkodzi
-
"gratulejszyn"[B][U]panbazyl[/U] [/B]tobie i twojemu psu oraz osobom których psiaki osiagnęły to co chciały.[B]bazyl-[/B]zarzuc fotkę bejbika
-
jest takie przysłowie"co kraj to obyczaj"...sprawdza się nie tylko odnośnie w/w problemu...
-
arion premium to dobra karma za taka cenę,ja akurat podaje a.premium senior i jest zjadana z apetytem,co do metronidazolu i debridatu-=pewnie podeżewał kokcydia. fakt patrzac na foty pies jest szczupłu nawet bardzo bym napisała,nie wiem jaka kaska dysponujesz-może w trakcie badań warto pokusic się o tarczycę,jeśli nie była badana
-
w dziale gastrologia pytanie zadałaś.pojawiły sie pierwsze podpowiedzi ;)
-
zgadzam se z tobą.owczarek niem też może byc niebezpieczny w nieodpowiednich warunkach
-
pokroju pedigree czy chappi,więc jeśli twój pies ja toleruje to ok.dorzuc suplementy wit.-min i będzie bardzo dobrze.
-
zobacz odpowiedzi na innym watku
-
jeśli badania były ok,to pozostaje kwestia żywienia-co pies zjada na co dzień,czy wymiotuje.czy ma dużo ruchu? bejasty chyba razem żeśmy pisaly ;)
-
to dobrze że sie nie czepia nieczystości.moze faktycznie uczulenie na coś...
-
przeczytaj uważnie czego dotyczyły moje wypowiedzi,nie czytasz całych moich postów dlatego pewnie to nieporozumienie. p.s.mój pies nie szczeka na inne psy czy ludzi bez potzreby,jeśli taki jest ku temu powód nto dopiero reaguje.i nie mam kilku przedstawicieli tej rasy tylko jednego
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
podpisuję się pod bejasty,nie ważne czym odrobaczasz,leki które wymieniłeś co prawda mają inny skład ale "działają"na to samo.
-
zacznij od badania kałui,wydaje mi się że to jedno z tańszych metod diagnostycznych
-
zamiast suchej może spróbuj ryz z serkiem wiejskim przez jakiś czas(cos w rodzaju diety eliminacyjnej)zobaczysz czy lizanie zadka powróci.co jeszcze-czasem wypełzajace człony tasiemca moga powodowac świąd czyli lizanie,skąd tasiemiec -jeśli twój pies ma tendencje do zjadania kocich kup,poluje na myszy i je zjada czy tez miał pchły
-
moim zdaniem nie ma co wpierw wyszukiwac "wielkich" chorób,może sie to okazac trzustka ale równiez i zła dietą czy tez pasozytami
-
a jakiego glukometru używasz?one touch horizon? jeśłi masz inny byc może tak samo kalibruje sie jak w/w.na opakowaniu pasków jest kod-pewna liczba np.45.tę/dana liczbe trzeba wpisac za kazdym razem w glukometr przeduzyciem pasków,nie trzeba wpisywac jeśli kod na paskach jest taki sam
-
Orozyme Żel do pielęgnacji zębów dla psów - jaki smak? WAŻNE!
gryf80 replied to Eewa's topic in Stomatologia
tzn miałam na myśli taki komplet z pteosanu,taki zestaw-paste ze szczoteczką ale pewnie można kupić i samą pastę