ok.ja tam cię nie potepiam,stało sie cóż,trudno.zadbaj o to żeby historia sie nie powtórzyła,szczeniaki najlepiej w dobre rece najlepiej znajomym.pamietaj o odrobaczeniu w 3 tyg zycia szczeniat i suki(przez 3 kolejne dni po dwó tyg powt).pozdr.
panbazyl-pewnie nic się nie dzieje z takim psiakiem.skąd wścieklizna-myślę że zawleczona "od wschodnich"przyjaciół od słowaków również,myłśę tu właśnie o nietoperzach czy kotach,pamietajmy także o jenotach
raczej wina bakterii w pęcherzu ,w/w żywieniem mozna co najwyżej zaszkodzic psu niedoborami i nadwagą..
fakt,rc urinary w przypadku struwitów jest niezła
myślę że ze szczepieniem p/wściekliznie nie jest tak do końca jak piszesz-wskazuja na to p/ciała przeciw wściekliznie we krwi badanej psów i kotów.
a tak wogóle to z tymi zaswiadczeniami od wojewódzkiego to jakas kpina...
fakt ivermektyna nie jest zarejestrowana dla psów,a jak jest niezarejestrowane dla odpowiedniego gat .zwierzat nie powinno sie uzywać.kryminał to za dużo powiedziane moim zdaniem.
bądż co bądz jest stosowana jako lek z wyboru do leczenia dilofilariozy
występuje także forma skórna,lekarze nie bardzo chcą stosować iwermektyne,m.in.dlatego że nie jest zarejstrowana dla psó,w razie czego gdyby pies dostał wstrząsu i zdechł,moga miec duże nieprzyjemności
[B]magdalena[/B] ja polecam duzo mniejszego(zakładam że 4 pietro bez windy)-jack russel teriera,odradzam psa cięższgo niz 12 kg,psy wogóle nie powinny chodzic po schodach.mieszkałam w bloku na 4 pietrze bez windy-majac mieszańca 25 kg.gdy zaniemógł na nogi to był koszmar..
[B]dolfin-[/B]polecam jak evel biszona,pomeraniana .hawańczyka
jest taka jednostka chorobowa guzek/brodawka sticker'a-daje podobne objawy jakie opisałaś.daj także mocz do badania.czy wet badał prostatę per rectum?(zakładam że pies nie kastrowany)