Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. kamil munsterladery wcale nie sa rzadka rasą.jest kilka dobrych hodowli w polsce
  2. watpie,zwierzęta nie myśla jak ludzie. jeśli nie problem-ostatnie badania miał robione w trakcie brania leków?
  3. antybiotyk powinien juz zadziałac...
  4. jeśli brniemy w myśliwskie to moze mały munsterlander.
  5. życzę ci powodzenia w poszukiwaniu i znalezieniu odpowiedniej rasy.ale szczerze powiedziawszy jakoś psa rasy husky nie wyobrażam sobie jako tropiciela-kamil czy jesteś myśliwym?
  6. w ulotce famogastu pisze-działania niepożądane brak apetytu,może spytaj weta o jego odstawienie i zobzczycie co wtedy
  7. kasiu czy psiak miał robionę badanie krwi(biochemia,morfologia)?byc może że problem prócz gastrycznego leży jeszcze gdzieś indziej
  8. maganna nie linkuj innch for bo sa nie widoczne.wpisuj np.z odstępami. kamil-godzina 1 x dz dla beagle to mało-moi sąsiedzi mają 2 beagle-na czas nieobecności w domu psy sa w srodku,pozostawienie ich samemu na podwórku gwarantuje podkop pod siatka i ucieczkę.czy sie da ich nauczyc posłuszeństwa ?-pewnie w jakims stopniu tak,ale niech się wypowiedza osoby posiadajace na codzień takiego psiaka
  9. ja bym powiedziała że sa zle-leukocyty 43 tys to bardzo dużo-silny stan zapalny.ap widze podwyższone-bo jest stan zap. korek z suchej karmy?watpie,predzej kości może
  10. kosmodron-może u twojego psa kilka spraw sie nalożyło jednocześnie-może miec dodatkowo chora prostate,ale to musi sprawdzic lek wet.jak będziesz do niego szedł weż mocz do badania,tylko nie zbieraj z podłogi,ale podstaw jakąś miseczkę pod psa w trakcie sikania,stań z tyłu za psem,pies na krótkiej smyczy-powinno sie udać.mocz mozesz przelac do wyparzonego słiczka moga być też chore nerki.
  11. uu,jak był brzydki zapach to ok,dobrze zrobiłaś.strach podawać psu nawet gotowane.moim zdaniem jeśli tobie to nie pzreszkadza to kupuj psu kurczaka,pies jest mały to taka ćwiartka z kurczaka to wielka wyżerka i przynajmniej nie rujnuje po kieszeni i na weta nie będziesz musiała wydawać
  12. ok.szczepiona na parainfluenze pewnie tez była. spać po antybiocie nie p[owinna.ile miała temp. u weta w gabinecie
  13. grzegorz pies po 7-8 r,ż powinien dostac suplement na wzmocnienie stawów to raz,owszem są prep dla seniorów np.mikita geriadog xczy z dr seidla
  14. olga ja kupuje w markecie w leclercu,matko!stara wołowine ?tzn śmierdzaca była czy tylko straciła lekko kolor.?
  15. olga jak nie spróbujesz to się nie przekonasz,moje jedzą kuraki tak w 98% przez srednio 4 lata.nicf im nie jest.ważne jest stosowanie suplementów co do cerenii-ja pisałam o tej w inj,a nie tabletkach;)
  16. ja myślę że camille,pies dla ciebie to byłby o masie ok 20 kg,jakby mix owczarka niem o podobnej grubości sierści,jeśłi nie macie innych zwierzat w domu to mógłby byc np z adopcji czy ze schronu-przynajmniej nie martwilibyścei się o akceptaje drugiego zwierzaka
  17. enrofloxacyna może powodować zaburzenia wzrostu to tak po krótce. drugi sprawa kiedy pies był odrobaczany iw jaki sposób
  18. mam na myśli poprzerastane ścięgnami,tzw "Zylaste".najlepsze dla psów
  19. penie masz racje,dlatego pewnie cięli tak w połowie..
  20. joven- pic "na portfel" olga-trzeba je dobrze zmielić w maszynce np.do mielenia ziarnek kawy
  21. no to ok.dzięki alicja a u wyżłów?przeciez długich kłaków na ogonie nie maja?
  22. nie wiem czy pasowałby twoim rodzicom-bo nie szczeka..
  23. powiedzcie mi po co spanielom obcinano ogony kiedys jak pełniły funkcje myśliwskie albo wyżłom?
  24. cerenia nie jest lekiem na chorobe lokomocyjną to po pierwsze wystarczy przeczytac chocby ulotke inf do leku. niektóre psy reaguja wymiotami na tłuste mieso-nie mylić przerośnięte bo to jest ok
  25. po pierwsze jeśli sa takie jak opisujesz zaburzenia gstryczno jelitowe zrób psu diete 0 czyli bez żarcia 24 h i woda do woli ŻADNEGO ZARCIA.tradycyjnie-do weta jak najszybciej tylko bedziesz mógł i kto wymyślił podawanie staremu psu kości-przypuszczam że po cześcione sa winne tego stanu,bycmmoże że czyms się prztuł.poradziłabym ci pojenie go lactulosum ale póki co jak wymiotuje to nie dawaj.zobaczymy co wet powie
×
×
  • Create New...