-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
agutka jeśli pies jest atopowy dodatkowo tochyba -tak jak pisała isabelle-tzreba zmienic karme,jeśli wolisz suche podawac psu to moze jakąs dietę wet(wiem,cholernie drogie)?
-
kurcze [B]diuna[/B] żal psiny,pewnie z czasem przywyknie...
-
agutka na którym jesteście arionie(rozumiem że wersja premium)?
-
to ja dopisze pare słów na tematw/w karmy bo jemy juz chyba 4 ty kg.karma z łososiem.mam wybredne 2 psy,mojemu pitbullowi mało która sucha tak smakuje jak właśnie ta.mógły ja jesc przez cały dzień,tzreba mu wydzielac,myślę że to dobra-smaczna karma choc bialka w niej niewiele,u mnie nie jest to problem bo główny posiłek jest wieczorem(gotowane). drugi pies cao-poczatkowo jadł chetnie a przez ostatnie kilka dni nie chce jej jeśc,zaczął podjadac trawę ale nie wiem czy to wina karmy(wszystko się jakoś tak zbiegło)czy tego że ganiajac po działce nie podjada jakis koników polnych czy żab.
-
[B]besti[/B] mam nadzieję że ta chudośc i biegunki nie sa spowodowane trzustką.eukanuba jest ok tylko słabo pachnie,rc apetycznie"śmierdzi"i ma bardzo małe kulki.myślałam że moze kupic tylko kilka puszek(oczywiście jeśli macie fundusze)i dokładac mu do suchej,albo puszkę dzielic np na 2 x i między posiłkami suchej karmy mu dokładac.pozdrawiam mam nadzieje że znajdziecie złoty srodek p.s.teraz moje potwory jedza pro plan duo delice łosoś tylko 15% białka,koszt niestety 150 zł za 10 kg(zooplus)
-
hexoderm powinnas dostac w każdej lecznicy,koszt ok 30 zł za 200 ml(mnie taki wystarcza bo tylko do łap)
-
a ile moglibyście przeznaczyć pieniązków?ja mogłabym polecić albo gastrointestinal z royala-ale to troche droga impreza,karma jest bardzo wysoko energetyczna i nie "rozpycha"żołądka i jelit,mozna tez dodawać w puszkach reconvalescence(ale to tez kurcze drogie) to tyle ode mnie-podałam takie z jakimi miałam do czynienia przy psach/kotach niedożywionych. a może gotować mu?
-
kasia to ten z chorymi oczami?
-
agutka witaj w klubie-mam pita z białymi "skarpetami",pomiedzy palcami jest czerwonawy,mieszka na dworze więc wieksza kicha,myje w hexodermie -po leczeniu pooprawa,a potem znów to samo.o pazurach nie wspomne.
-
biedny zwierzak,dalej trze łapką oko?szukacie dalej przyczyny takiego stanu oczka?
-
[B]kasiu[/B] moje psy-co prawda zdrowe jeśli chodzi o watrobę i trzustkę-biora ten preparat od dawna,ani na opakowaniu ani na str.producenta nic nie pisze o p/wskazaniach.może twój lek wet wie cos więcej na ten temat?
-
mam nadzieję że [B]kochampsy22[/B] napisze niedługo co to takiego,ten twór na szyi....:roll:
-
[quote name='bubinka']Czesc ! Zapisuje sie z moja malamutka na porodowke dzisiaj 62 dzien od krycia :) zaczynam sie stresowac to nasz pierwszy porod :) 3 majcie kciuki :) hodowla Kierunek Północ :)[/QUOTE] trzymam jak reszta ;)[B],alojzyna[/B] fajne imiona :) [B]martens[/B] przyłaczam sie do reszty "trzymaczy kciuków"
-
spróbujz innym może pogadać,moze bedzie miał pomysł co ,jak i gdzie biedna psinka.trzymajcie się.
-
przeczytaj dokładnie post wyżej ;)
-
no przebarwienia cięzko kurcze odbarwić :(
-
a może -popytaj lek wet-warto wysiać to"coś" i zobaczyc czy wyrośnie,oczywiście pewnie trzebabyłoby przerwac leczenie
-
może,ale równie podobne objawy jakie wystepuja u twojego pupila są obecne przy innych chorobach"ocznych",więc myślę że -tak jak sama-stwierdziłaś lek wet znajacy sie na okulistyce raczej potzrebny i to dosc,szybko
-
kochana konsultowałas wyniki terapii z lek wet.?moze warto byłoby podejśc i pogadac?
-
[quote name='vetches']Encorton można stosować z lekiem przeciwbólowym ale trzeba wiedzieć jakim. :] [B][COLOR=#ff0000]O tym jakie leki ma dostawać pies, co można odstawić a czego nie, może zdecydować jedynie LEKARZ WETERYNARII !!! [/COLOR][/B]a nie Ty Gryfie80. NIe masz do tego żadnego prawa, ani do wystawiania jakiejkolwiek diagnozy i sugerowania zakładania drenów itp. Nie rozumiesz tego, że ktoś może wdrożyć Twoje porady w życie i tym samym przyczynić się do śmierci zwierzęcia? Ja tego nie rozumiem, zaspokajasz w ten sposób swoje niespełnione ambicje i bawisz się w forumowego weterynarza? Jak widzę jesteś ekspertem od wszystkiego i to nie tylko na dogomanii.[/QUOTE] tak jak napisał [B]wasylek- [/B]czytaj ze zrozumieniem oraz staraj się czytac cały watek zanim dasz jakąkolwiek odpowiedż. p.s.nie sadzę że [B]kochampsy22[/B] zalozył(a)by dren sam.a może wogóle nie będzie potzrebny,a moze to fakltycznie jakas forma nowotworzenia. forum to nie jest gabinet wet.nikt niczego -żadnego schematu leczenia nie narzuca,od tego sa lekarze weterynarii przyjmujacy w gabinetach/przychodniach anie tu na forum.pozdrawiam [B]kochampsy[/B] jak tam zwierzak?
-
ja co najwyżej w lublinie ;)
-
ok.mam nadzieję że ci się uda.powodzenia
-
kochana czy piesek przypadkiem nie ma jaskry?idz znów do lekarza bo jaskra nie leczona boli i pies traci powoli wzrok
-
nie nie podawaj środków p/bólowych łącznie z encortonem.te grupy leków wykluczają się wzajemnie.encortonu także nie odstawiaj od tak jak np.witaminy z dnia na dzień. czy jest to guz czy jest to ropień powinien określic lekarz,jeśli antybiotykoterapia będzie pomagac znaczyc to będzie że to ropień(moim zdaniem tak czy siak antybiotyk powinien dostac gdyż rana jest otwarta więc ryzyko infekcji bakteriami jest spore)
-
no raczej chore stawy guzy i pecherz to tak nie do końca powiązane.ale dbaj o odpornosć psa