Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. no to jak w końcu-będzie dostawał suche jedzenie czy gotowane,bo juz sie pogubiłam:roll:
  2. julia próbowaliście dawac probiotyki?
  3. panna cotta mojemu skóra na worku się nie łuszczyła i nie swędziała-przypuszczam że świąd i łuszczenie si e naskórka u twojego może byc spowodowane wcześniejszym lizaniem,drażnieniem
  4. najtańsze mięso to mięso drobiowe(np.ćwiartki)-po ugotowaniu wyrzucasz kości.z watróbka ostroznie i dośc rzadko póki co bo pies rośnie(dużo fosforu)
  5. tak wygląda na to że ma "chorobe lokomocyjną",moje zwierzaki także poczatkowo reagowały w ten sposób,obecnie jest ok.podawałam leki p/wymiotne(ale nie na własna rękę ale od lek wet) i kojarzenie jazdy autem czyms miłym np.po wy wyjściu z samochodu spacer po lesie,polach.
  6. średnio po ok 5 dniach po wpiciu sie kleszczaw skóre psa wystepuja pierwsze objawy babesziozy(głównie apatia,wysoka temp i krwiomocz nie występuja zawsze)
  7. ja kupuję kotom od 9 ciu lat(mokrą).nie ma dla nich lepszej.składem niczego sobie
  8. agatkowa moze dodatkowo problem z esrcem,moze wypadałoby ja osłuchać,może potas niski jeśli dziewcze sika namiętnie
  9. brzegi rany moga się delikatnie rozchodzic.żeby założyc od nowa szwy to trzeba byłoby odciąć te stare.nie wydaje mi sie że to byłoby konieczne.jak masz wątpliwości zawsze mozesz pokkazać lek wet
  10. jak jest temp.powyżej zera to zawsze należy się spodziewać kleszczy,niestety.kleszcze nie sugeruja się kalendarzem
  11. prawdopodobnie jest to spowodowane wiekiem(zaćma starcza)ale jeśli pojawiło sie to nagle w obu oczach powinieneś udać się od lek wet
  12. to odbarwienie przy srmie wyglada na grzyba
  13. jeśli o tym pisałaś to przepraszam-chodzi mi o zeskrobine ze skóry w kierunku pasożytów.myślałas o podawaniu w celu wzmocnienia skóry no i włosów preparatów np.kerabol,efa oile lub tez oleju rybiego?
  14. ten dla zwierząt zawiera dodatkowo enterococcus faecium
  15. badałas psu krew i mocz ostatnio?
  16. ja bym sie podpisała pod wetem-przy takich stężeniach dawałabym karme cukrzycowa
  17. tytusowa gdzieś pare postów wcześniej był adres do apteki w lublinie,zadzwoń do nich,spytaj,bo chyba wysyłają
  18. gryf80

    brudzące łzy

    moze ma kanały łzowe nie drożne stad problem,wtedy stosowanie takich kropel nie za wiele sie zda
  19. tak,to buldozek
  20. żółtko jaja kurzego surowe tez dobrze dziala na futro
  21. subst.czynna propalinu jest:Fenylpropanolaminy chlorowodorek,"wygooglaj"w w internecie
  22. [B]michale[/B] moim zdaniem powinieneś zbadać jednak psu krew-tak jak pisałam wyżej
  23. dobrze zakładasz-pies powinien miec nieograniczony dostępo do wody.pierwszym krokiem powinno byc udanie sie do lekarza wet.,zbadanie psu moczu(u tak duzego psa łatwo złapać),krwi:morfologia i biochemia,to że sika czy pije więcej wcale nie musi świadczyc o psychice psa lecz o pewnych chorobach,więc czym predzej się udasz do lek wet tym lepiej.kiedy bpies miał badania
  24. spaniel kontynentalny,jeśli nie skreslaja płaskich mordek to chin japonski
  25. te oczy ,szczególnie to które "spuchło"niedawno powinien obejżeć lek wet dokładnie.myśle że znajdziesz nawet tu na forum dobrego lekarza z twojej okolicy
×
×
  • Create New...