tak masz racje-"ruskie"psy sa dość uparte.tez mam "ruska rasę",przechodziłam podobna mękę za młodu psa.poczatkowo jadł purina pro plan ,potem sie znudziło i mógł nie jeść przez kilka dni.przyznaje sie wymiękłam,patrzac jak szczeniak kolejny dzień z rzędu odchodzi od miski.w końcu zaczęłam mu gotowac i niestety,tak juz zostalo do dziś(pies ma 4 lata)
co do podawania puszek-przy szczeniaku to nie problem ale gdy podrośnie to dość mocno uderza to po kieszeni.ale jeśli chcesz to nic nie stoi na przeszkodzie-karma puszkowa dobrej jakości jest równiez karma zbilansowaną