Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. mam nadzieje że poskutkuje.:hand:
  2. ja używałam lakierów do włosów do samoobrony przed wiejskimi burkami latajacymi samopas po wsi.raczej powiedziałabym,że zaskoczone
  3. to nie jest cieczka tak dosłownie,byc moze bedzie sie powtarzac.przypuszczalnie za pół roku podobne obajawy(np.zainterersowanie samców twoja sunia)mogą wystapic .powinieneś podejsc do lek wet żeby wykonal badanie cytylogiczne,które potwierdzi lub wykluczy
  4. dezodorant taka wersja mini lub lakier do wlosów w kieszeni
  5. dokładnie,to tak jakby obalic mit że koty 3-kolorowe(tzw.szylkrety)moga byc także samcami.kolor tu akurat jest spżrzęzony z płcia jak przewaga bieli sierści z guchota
  6. pojęcie zimnego nosa jest względne.nie zawsze ten który ma zimny nos nie ma temp.takze tym bym się nie sugerowała.może miec problemy z kregosłupem,moze z odcinkiem szyjnym,może go cos boli "w srodku"jednak gdyby była taka mozliwość to bym z psem udała się jak najszybciej do dobrego lek wet-żeby ulżyc cierpieniu i mu pomóc
  7. jeśli został np.fragment jajnika w ciele suczki,może on produkowac hormony normalnie,czyli 2 x do roku sunia będzie atrakcyjna dla samców.moga oczywiście z nia kopulowa(oby do tego nigdy juz więcej nie doszło),ale sunia z racji braku macicy i jajników nie bedzie miec szczeniaków. czy masz się martwić-raczej nie,przecież sunia po sterylce-chyba że "po chamsku"próbowałeś rozdzielić skleszczone psy
  8. racja.być moze po podleczeniu żołądka pies przestanie mlaskać.
  9. czy lek wet podejżewał problem z żoładkiem?czy leczył go?
  10. najlepiej mieć swoj wypróbowany sposób-jeśli działaja krople to się tego trzymac,ale pamiętajac żew nic nie działa na 100% zabezpeczajaco
  11. no przecierac pod włos -obrożą,uprzednio lekko ją rozciagajac uwalniaja się w ten sposób substancje czynne.zasuwasz po skórze,pod wlos wszedzie:pod pachami,pod udami,pod ogonem.jakbyś nacierała skórę
  12. no tak faktycznie:oops:,38,7 to nie jest dużo jak u pieska małej rasy.jeśli chodzi na obróżce to może warto poki co zainwestować w szelki
  13. obrożą trzeba pod włos przecierac raz na miesiąc.niektórzy producenci obrózek p/pasożytniczych io tym nie pisza
  14. no to ci własnie sąsiedzi októrych pisałam wyżej,wzięli po tych 7 latach sunie 3 letnia ze schroniska-myśleli że temu beaglowi dodadza"troche energii",nic sie nie zmieniło w jego zachowaniu -jak był refleksyny tak i jest...
  15. no tak sytuacja stresujaca wystarczy żeby tem podniosla się trochę,a ile miał w gabinecie?
  16. [quote name='Maron86']Mnie zastanawia jedno, może dlatego że nigdy sama obroża u Szamana nie działa :roll:. Skoro pies ma obrożę na szyi to jak ona działa np na tyłku? Spot-on rozprowadzam na linii kręgosłupa od łopatek do zada więc jakoś tak bardziej to rozumiem.[/QUOTE] a przecierasz obrożą pod włos piesa?to przecieranie zastępuje "rozchodzenie się" tego prep.po skórze
  17. advocate nie działa na kleszcze,ale na robale w środku (bez tasiemców) owszem.skuteczne również na pchły
  18. temat rzeka-jest o tym watek,jakos nie bardzo wierzę "w moc "działania naturalnych składników,a zwłaszcza na terenach gdzie występuje masa kleszczy.
  19. [quote name='Marttin86']jeżeli długo będzie sam to powiem Ci jakiej rasy nie polecam - baegle - potwornie źle znoszą samotność - w tym sensie że znajdzie sobie sam zajęcie dla wypełnienia czasu wolnego i dom zdemolowany jak nic:P[/QUOTE] ale chyba to kwestia osobnicza,sasiedzi maja beagle obecnie 7 mio letniego,zostawal sam na 8 godz w domu.nic nie zniszczył.
  20. wszystko zalezy od masy ciala psa,rodzaju czekolady i ilości która spozyje.pies 2-3 kilowy ktory zjadl 100g mlecznej moze miec objawy zatrucia natomiast 80 kg psiak po zjedzeniu takiej samej tabliczki co najwyżej bedzi mial luzniejszy stolec
  21. jeśli pokasłuje należałoby wziąść pod uwagę serce,pasożyty wewn. mi.in.robaki sercowe,zapadanie pierścieni tchawicy
  22. zalezy jak to wyglada czy sa rany czy przebarwienie włosa.kołniez to niezłe rozwiązanie,ale trzeba znalezc żródło problemu i spróbowac go wyleczyć lub tez zmienić leki jeśli obecne nie sa skuteczne
  23. a bym nie zmieniała ilości wapnia-czyli podawała tak jak jest to obecnie,po porodzie gdy szczeniaki zaczynają ssać i jest ich dużo jak najbardziej zwiększyłabym ilośc wapniaw pokarmie.niestety nie mam doświadczenia w podawaniu mielonych skorupek jaj.nie iem ile ich podczas laktacji nalezy zwiększyc w diecie suczki.może wypowie sie osoba która karmi podobnie jak ty,zawsze możesz podejśc do weta i spytać o te skorupki. [B]isabell[/B] lek wet nie zalecaja zwiększania wapnia podczas ciązy gdyz zaraz po porodzie moze wystąpić tężyczka(szczególnie u małych ras psów)
  24. :kciuki:.świetnie.
  25. smaruj ta maścia witaminową np.gojącą
×
×
  • Create New...