-
Posts
10790 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gryf80
-
mam nadzieje że poskutkuje.:hand:
-
ja używałam lakierów do włosów do samoobrony przed wiejskimi burkami latajacymi samopas po wsi.raczej powiedziałabym,że zaskoczone
-
to nie jest cieczka tak dosłownie,byc moze bedzie sie powtarzac.przypuszczalnie za pół roku podobne obajawy(np.zainterersowanie samców twoja sunia)mogą wystapic .powinieneś podejsc do lek wet żeby wykonal badanie cytylogiczne,które potwierdzi lub wykluczy
-
dezodorant taka wersja mini lub lakier do wlosów w kieszeni
-
dokładnie,to tak jakby obalic mit że koty 3-kolorowe(tzw.szylkrety)moga byc także samcami.kolor tu akurat jest spżrzęzony z płcia jak przewaga bieli sierści z guchota
-
pojęcie zimnego nosa jest względne.nie zawsze ten który ma zimny nos nie ma temp.takze tym bym się nie sugerowała.może miec problemy z kregosłupem,moze z odcinkiem szyjnym,może go cos boli "w srodku"jednak gdyby była taka mozliwość to bym z psem udała się jak najszybciej do dobrego lek wet-żeby ulżyc cierpieniu i mu pomóc
-
jeśli został np.fragment jajnika w ciele suczki,może on produkowac hormony normalnie,czyli 2 x do roku sunia będzie atrakcyjna dla samców.moga oczywiście z nia kopulowa(oby do tego nigdy juz więcej nie doszło),ale sunia z racji braku macicy i jajników nie bedzie miec szczeniaków. czy masz się martwić-raczej nie,przecież sunia po sterylce-chyba że "po chamsku"próbowałeś rozdzielić skleszczone psy
-
racja.być moze po podleczeniu żołądka pies przestanie mlaskać.
-
czy lek wet podejżewał problem z żoładkiem?czy leczył go?
-
najlepiej mieć swoj wypróbowany sposób-jeśli działaja krople to się tego trzymac,ale pamiętajac żew nic nie działa na 100% zabezpeczajaco
-
no przecierac pod włos -obrożą,uprzednio lekko ją rozciagajac uwalniaja się w ten sposób substancje czynne.zasuwasz po skórze,pod wlos wszedzie:pod pachami,pod udami,pod ogonem.jakbyś nacierała skórę
-
no tak faktycznie:oops:,38,7 to nie jest dużo jak u pieska małej rasy.jeśli chodzi na obróżce to może warto poki co zainwestować w szelki
-
obrożą trzeba pod włos przecierac raz na miesiąc.niektórzy producenci obrózek p/pasożytniczych io tym nie pisza
-
no to ci własnie sąsiedzi októrych pisałam wyżej,wzięli po tych 7 latach sunie 3 letnia ze schroniska-myśleli że temu beaglowi dodadza"troche energii",nic sie nie zmieniło w jego zachowaniu -jak był refleksyny tak i jest...
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
no tak sytuacja stresujaca wystarczy żeby tem podniosla się trochę,a ile miał w gabinecie?
-
[quote name='Maron86']Mnie zastanawia jedno, może dlatego że nigdy sama obroża u Szamana nie działa :roll:. Skoro pies ma obrożę na szyi to jak ona działa np na tyłku? Spot-on rozprowadzam na linii kręgosłupa od łopatek do zada więc jakoś tak bardziej to rozumiem.[/QUOTE] a przecierasz obrożą pod włos piesa?to przecieranie zastępuje "rozchodzenie się" tego prep.po skórze
-
advocate nie działa na kleszcze,ale na robale w środku (bez tasiemców) owszem.skuteczne również na pchły
-
temat rzeka-jest o tym watek,jakos nie bardzo wierzę "w moc "działania naturalnych składników,a zwłaszcza na terenach gdzie występuje masa kleszczy.
-
[quote name='Marttin86']jeżeli długo będzie sam to powiem Ci jakiej rasy nie polecam - baegle - potwornie źle znoszą samotność - w tym sensie że znajdzie sobie sam zajęcie dla wypełnienia czasu wolnego i dom zdemolowany jak nic:P[/QUOTE] ale chyba to kwestia osobnicza,sasiedzi maja beagle obecnie 7 mio letniego,zostawal sam na 8 godz w domu.nic nie zniszczył.
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
wszystko zalezy od masy ciala psa,rodzaju czekolady i ilości która spozyje.pies 2-3 kilowy ktory zjadl 100g mlecznej moze miec objawy zatrucia natomiast 80 kg psiak po zjedzeniu takiej samej tabliczki co najwyżej bedzi mial luzniejszy stolec
-
jeśli pokasłuje należałoby wziąść pod uwagę serce,pasożyty wewn. mi.in.robaki sercowe,zapadanie pierścieni tchawicy
-
zalezy jak to wyglada czy sa rany czy przebarwienie włosa.kołniez to niezłe rozwiązanie,ale trzeba znalezc żródło problemu i spróbowac go wyleczyć lub tez zmienić leki jeśli obecne nie sa skuteczne
-
a bym nie zmieniała ilości wapnia-czyli podawała tak jak jest to obecnie,po porodzie gdy szczeniaki zaczynają ssać i jest ich dużo jak najbardziej zwiększyłabym ilośc wapniaw pokarmie.niestety nie mam doświadczenia w podawaniu mielonych skorupek jaj.nie iem ile ich podczas laktacji nalezy zwiększyc w diecie suczki.może wypowie sie osoba która karmi podobnie jak ty,zawsze możesz podejśc do weta i spytać o te skorupki. [B]isabell[/B] lek wet nie zalecaja zwiększania wapnia podczas ciązy gdyz zaraz po porodzie moze wystąpić tężyczka(szczególnie u małych ras psów)
- 27 replies
-
- barf odchów szczeniąt
- barf suka karmiąca
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
:kciuki:.świetnie.
-
smaruj ta maścia witaminową np.gojącą