Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. po antybiotykoterapi mozna podawac prep.witaminowo-min.na pewno jej sie przyda. jeśli dzis zwymiotuje to zrób jej głodówke do wieczora o samej wodzie. strasznie sie cieszę że "sie wyklarowało":bigcool:
  2. [B]wiedzmola[/B] skóeki z parówek?pewnie te foliowe osłonki.może to jest przyczyna. a jak poranek ?załatwił co trzeba?
  3. spytaj babci czy przypadkiem kostek nie było:mad:
  4. dość krótko zyja,nawet jak na molosy
  5. w sensie burczy mu w brzuchu?
  6. ale co pokapaniu wraca-"smród"ogólny czy np.z konkretnego miejsca,czy chodzi ci o zacieki pod oczami
  7. no prosze -szczęśliwe zakończenie ;)
  8. w każdej karmie może zdarzyc się jakis feler
  9. kiedy był ostatni stolec? czy pije wodę/płyny?ma apetyt?
  10. kaganiec powinbien byc zakładany gdy lata luzem i nie masz nad nią kontroli(zeby nie jadła smieci m.in.),oczywistym jest ze pies nie przyzwyczai sie w ciagu jednego dnia do niego,ale stosowanie go systematycznie,co dzibnnie po kilka min.w ciagu kazdego spaceru da pozytywny efekt,niech kojarzy sie jej z czyms pozytywnym nie wyobrażam sobie puszczac mojego pita luzem,nawet na spacerniaku bez kaganca(mój ma fizjologiczny)
  11. kagac powinna miec obowiązkowo-nawet nie ze wzgl.na zjadanie tego nieszczęsnego chleba,ale ze wzgl.na bezpieczenstwo innych ludzi.może się tak zdarzyc że nie zdązysz jej wyjac z pyska np.zepsutego jedzenia i skonczy się to dla niej tragicznie.dobry(ale nie jakas szmacianka czy skórzany zabudowany mocno)kaganiec -tak aby mogła otwierac pysk jest niezbedny. bijac ja po przyściu do ciebie dajesz do zrozumienia psu że zawsze jak do ciebie przyjdzie to dostaje,więc po co przychodzić.nie rób tego,jak przyjdzie nawet po ucieczce to ja pochwal-za to że przyszła. pamiętaj biciem nic nie wskurasz-wrecz przeciwnie pies odwróci sie od ciebie/zamknie w sobie.bedzie słuchac innych a ciebie nie.asty to psy twarde,upart ale za razem o delikatnej psychice
  12. spoko,spoko jak ie teraz to kiedy indziej.a nad zalew zemb.to nie wiem czy jest sens iśc-dzis było duzo ludzi,kiedys zapłaciłam tam mandat za piesa
  13. po pierwsze sprawdzic zatoki przyodbytowe,po drugie obejżec czy płytka nazebna się juz nie odlozyła,po trzecie kiedy był kąpany
  14. płukanie,duze ilosci płynów doustnie w miare możliwości,dużo siusiania.morfologia dobra?robiłaś dziś?
  15. o,to jak[B] niewyspana[/B] ze swoim psiakiem-samcej jedzie to ja mówię pass,mogłoby byc ostro(mój tez jest pełnojajeczny) i nie lubi samców większych lub na wysokość takich jak on sam,pozdrawiam i zycze udanego spaceru i słonecznej pogody:hand:
  16. gryf80

    pomocy!!

    wpierw jak kto.s wyzej radził-udałabym się do lek wet,w celu oceny zdrowia.
  17. :roll:,nie martw sie.ważne żeby szwów nie rozlizał pod twoja nieobecnosc(kołnierz,w którym nnie musi chodzic cały czas jeśli go przypilnujesz) poczytaj tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250831-Porady-Dla-właścicielki-kastrata-Czyli-od-24-godzin-należymy-do-grupy-kastratów[/url]
  18. zbadaj mocz psu jak bedzie mozliwośc
  19. pewnie że można w trakcie,mozesz także robic odstepy np.miesięczne
  20. o tak,ale sama z siebie nie jest trujaca-chyba że s[pożyjemy/weżmiemy do ust jej elementy
  21. bardzo proszę z moje strony:calus:,cierpliwości to wymaga czasu
  22. szybko,na następny dzień.z resztą-na temat kastracji jest w dziale weterynaria.poczytaj,zobacz jak długi okres czasu psy dochodziły do siebie
  23. gryf80

    pomocy!!

    co do sytuacji na dworze-kup dobry kaganiec(mam na myśli na prawde dobry czyli taki w którym pies może otworzyc pysk w celu wentylacji)
  24. grzalka-psinka pije dużo?
  25. trzymamy kciuki.kreat.3 to jeszcze nie tragedia,konsekwentne płukanie i powinno troszke spasc.powodzenia
×
×
  • Create New...