Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. strasznie one drogie]ja kupiłam zwykłe wiaderko nieprzeżroczyste z pokrywka na takie klipsy na bokach(w tesco w prom za 3 zl poj.chyba 3 l )
  2. natcia a musisz zmieniać totw'a?
  3. ja tam co prawda rc nie bronię-sory za maly off top-ale jest taki znajomy owczarek niem(obecnie ponad 11 lat)co prawda na obesity -na odchudzanie-ale na tej karmie jest tuz tyle lat i nie ma żadnego raka
  4. nie wnikam w kompetencje tego pierwszego wet,ale drugi ma racje-to pierwsze szczepienie było/jest nie wazne.nie szczepi sie szczeniat w tak mlodym wieku,także traktujemy psa jakby był sczepiony 11.02.jeśli masz swój ogród,ogrodzony teren,to tak bez obaw,natomiast wynoszenie po pierwszym szczepieniu pod blik gdzie rózne psy oddaja potzreby fizjologiczne jestr troszke ryzykowne,ale oczywiście to twój psiak i twoje decyzje
  5. myślę że tak,na ten przykład-moja obecna sasiadka gdy wprowadzili się do domu na wsi z miasta ,przygarnęła błąkajaca sie po tej wsi suczke małej rasy mix(wtedy chyba miała ok 6 lat)ze szczeniakiem(wtedy miał 9 m-cy),suczka bardzo perzywiazał się do własicieli,gdy wyjeżdżaja z domu do pracy a córka do szkoły,psy zostaja w domu nawet czasami na kilkanaście godzin.także wszystko przed wami.pozdrawiam
  6. rc dla alergików jest niezłą karma choć strasznie drogą,nawet jeśli twój pies drapie się nie z powodu alergii to mu nie zaszkodzi na pewno.
  7. spoko.dawałaś jakąś osłone(jakis probiotyk)po tych antybiotykach?
  8. po wiekszości antybiotów nie odnotowuje się spadku łaknienia,ale wiadomo-kazde zwierzę reaguje inaczej na antybiotyk,bardziej bym "obwiniałapodwyzszony poziom kreatyniny za to nie jedzenie.tak [B]agatkowa[/B] -staraj sie przemycac dużą ilość płynów
  9. nie wyglada to za dobrze,w miare szybko podejdz do lek wet.tak wyglądajacy nos może być objawem róznych przypadloości.jeśłi jest suchy to co najwyżej,do czasu wizyty moze posmaruj mascia witaminowa lub zwykłą wazeliną.
  10. nie jest to uzasadnione medycznie
  11. panna cotta-jasne,zobaczymy jak w wieku starczym psy nie kastrowane bedą mialy bardzo przykre objawy związane z powiększeniem prostaty,z reszta kosztowne w leczeniu.może wtedy zmienia zdanie co do kastracji
  12. ja moge polecic tę: [url]http://www.kotora-collies.com/[/url]
  13. tym bardziej bym spieszyła się z kastracja mlodszego-bez wzgledu na szczepienia
  14. zubeer pies to jest zwierzę które zachowuje sie instyktownie,normalnie suka iałaby co roku szczeniaki po 8 10 szt,które rozdasz ludziom a oni róznie-cześc trafi na łaćcuch,część sie znudzi itd.nie warto .na prawę,jeśli ccesz szczeniaka w domu to kup lub wez ze schroniska
  15. klatka kenelowa-jak jej uzywac,musi byc na tyle duża aby pies mógl w niej wstac i sie obrócic ,musi byc miejsce(np.na takim wieszaczku)na miske z woda,w momencie gdy wychodzicie z domu pies jest w niej zamykany,oczywiście nie może kojarzyć jej jako"kary".wpierw psa trzeba przekonac np.smaczkami że jest w niej przyjemnie ,nie zamykajac drzwiczek w waszej obecności.
  16. na pewno w szyje ?czy za łopatka,na boku?
  17. w renalu kocim białko jest innego pochodzenia(nie zwierzęce)ale fakt-pies nie powinien jeśc karm dedykowanych dla kotów na dłuzsza metę.
  18. myśleliście m.in o kastracji tego młodszego?o klateczce tez warto byłoby pomyśleć.
  19. dobry,pewnie,ale jeśli pies je tak dobra karmę,to moze kup sobie pet calcium mikity(tanie dobre sprawdzone przy niedoborach wapnia).can vit jest super prep.ktory zawiera prócz wapnia inne witaminy i minerały,które moga byc dostarczane juz z karma,więc łatwo przedobrzyć.can vit jest super np.przy żywieniu gotowanym lub zle zbilansowanym jedzeniu
  20. jeśli zalecil ci lekarz podawanie wapnia to tak zrób
  21. pachwiny chyba od "gaci",ale jeśli ta obwódka wokół powieki się powieksza to chyba znów do weta ,ktos wyżej polecił beta glukan i preparaty z kwasami omega biotyną.spróbuj
  22. na pewno nie podawaj mu do wieczora nic do jedzenia.wode małymi łyczkami co najwyżej.no i popracuj zeby tych kup nie jadł
  23. podawałas mu jakies leki?
  24. no,ja tez ich nie widzę(zdjęć),drapie to oko?
  25. ee,to dobry preparat,jeśli widzisz ze nie ma po nim rezultatów to zmień,jeśłi chcesz psu urozmaicić,żeby ciagle tego samego nie dostawał to wybierz coś innego
×
×
  • Create New...