nie wnikam w kompetencje tego pierwszego wet,ale drugi ma racje-to pierwsze szczepienie było/jest nie wazne.nie szczepi sie szczeniat w tak mlodym wieku,także traktujemy psa jakby był sczepiony 11.02.jeśli masz swój ogród,ogrodzony teren,to tak bez obaw,natomiast wynoszenie po pierwszym szczepieniu pod blik gdzie rózne psy oddaja potzreby fizjologiczne jestr troszke ryzykowne,ale oczywiście to twój psiak i twoje decyzje