a to ok.może poczytaj sobie o karmie marcus muhle black angus,moja sucz je co prawda seniora,ale skład ma ciekawy,calkiem inna karma
:ices_bla:,zapomniałam miało byc bez krowy,sory
co do łapki,spokojnie,czas ja "naprawi"nie martw się(o ile jest to problem żyłki w tej łapie).kreatynina spadła więc super,jak pisały przedmówczynie,podawaj leki ,nawadniaj jeśłi taka koniecznośc i bedzie w miare dobrze.
spoko dziewczyny,przerost formy nad trescia te pani,widocznie chciały pokazac że one sa najważniejsze.no i od kiedy sprawdza sie psa po imieniu a nie po chipie czy tatuażu,jakies niedouczone czy co?....współczuje.
a widzieliście te karmę ?: [url]http://www.canivera.pl/produkty.html[/url] ,może byc niezła,co prawda zawiera kukurydze,ale ważne że nie na pierwszym miejscu
standartem jest osluchanie serca i zwazenie zwierza,a krew co najwyżej proponuja i to nie zawsze,przeważnie to my,właściciele psów się o to upominamy,bo to wymogiem nie jest
jak ja studiowałam to wogóle był problem ze znalezieniem mieszkania gdzie mogłoby przebywac jaiekolwiek zwierze.o ubezpieczeniach nikt nie słyszał.w sumie to nie żałowałam że zwierzaka ze soba nie mam-miałam czas dla siebie