Jump to content
Dogomania

gryf80

Members
  • Posts

    10790
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by gryf80

  1. i to chyba nie pelnowartościowa,bo [B]dwbem[/B] nic nie pisze o dodatku do tego miesa surowego czy gotowanego -warzyw czy owoców
  2. nie wiem czy pisałes-dostaje leki p/bólowe .p/zapalne?
  3. albo może ktoś go tam na glinianej dokarmiała,pies miał 2 stołówki(albo tylko stołówke na glinianej a jako takie lokum gdzieś tam),wątpie żeby ktos zainteresował sie losem tego nieszczęśnika-nawet jeśli ma właściciela to pewnie na takiej zasadzie-jest to dobrze a jak go nie ma to trudno
  4. określiłam to tak "ogólnie".cóż,pozostaje z waszej strony uzbroic się w cierpliwośc.powodzenia
  5. [quote name='filodendron']No toć piszę, że "ante portas" Przed jedenastą Kalemba podał się do dymisji. To kwestie ekonomiczne. Będzie tania wieprzowina :evil_lol:[/QUOTE] świetnie,ja lubie schabowe i gulasz.moje psy i koty także beda zadowolone-częściej będa jadły surową wieprzowinę
  6. [B]ladys[/B] bardziej chodziło mi o takie osoby,które nie sa zrzeszone w żadnej organizacji.po prostu maja sukę,rozmnażają,sprzedają
  7. ja wiekszośc nowotworów z ukł.nerwowego jest trudne do leczenia :(
  8. krople ani obroże nie zaszkodza.powinna tę obróżke nosic cały czas.
  9. raczej normalne przy urojce."broni gniazda",jeśli nie jest sunia hodowlaną to pomyśl nad sterylizacją
  10. [quote name='LadyS']Ale w jaki sposób, bo nie rozumiem? Hodowle niezarejestrowane w ZKwP również muszą odprowadzac podatek od dochodu.[/QUOTE] ale nikt niczego nie odprowadza.przyjeżdża klient po szczeniaka,kasa w łapę gotówką i tyle go widzieli.
  11. może pies ma właściciela np.na ul.wapiennej i przyłazie-jak ktos wyżej napisał -do suczki która ma cieczkę.
  12. agatkowa jak ma 39,5 st temperatury to proś o rozmaz na babesziozę-bo juz sezon
  13. takie opodatkowywanie tylko napedza do rozmnażania zwierzat nie będących zrzeszonych w zk.
  14. to może spray dokup i dopryskuj prócz tych kropli spot on ,np co 2 tyg.
  15. a podajecie tez bromek?
  16. poproś o przeniesienie wątku do dziłu weterynaria-ortopedia.poczytaj opinie ludzi.którzy tak jak i ty mieli u swoich pupili taki problem.poproś lek wet który bedzie wykonywał ten zabieg o wytłumaczeniu ci tych pojęc.masz prawo nie rozumiec,a wet jest od tego żeby ci to wytłumaczył co i jak
  17. może byc skuteczny,dimetikon zawarty w w/w przez ciebie preparacie wystepuje m.in.w prep.przeciw wszawiczych dla ludzi
  18. tak czasami bywa-jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.przynajmniej juz jesteś pewien że platium odpada
  19. ale w jakiej formie?rozrabiasz te drozdże w czymś?
  20. chyba średni,akurat mnie bardziej interesował prep.który bardzo dobrze i tanio oczywiście,odstraszałby latajace badziewie
  21. [B]zmierzchnica[/B] jak chcesz preparat który równiez bedzie odstraszał komary to proponuje sabunol
  22. POWINNY JADAC ROZDZIELNIE,PILNUJ ICH POSILKÓW,INACZEJ WYJADAJACA SUCZKA BEDZIE po pewnym czasie otyła.kasza powoduje wzdęcia i bedzie bolał go brzuch.ryz może byc,ale po mleku może miec luzny stolec.mówieci,kup mu chrupki junior i mocz je w letniej wodzie. spokojnie z glodu nie zginie przez te 7 h
  23. mleko krowie i wedlina to najgorszy pokarm jaki mogłes małemu zafundować.jak nie masz za dużo gotówki to lepsza byłaby moczona karma typu junior w wodzie letniej,stopniowo przechodzac w miare wzrostu szceniaka w "konsystencje"karmy suchej.mozesz kupowac tez puszki typu junior.karmiony powinien być np.4-5 x dz.w malych ilościach(tabelki na opakowaniu karmy).ucz go sikac na podkłady chłonne (z apteki) poki nie ma szczepień,w domu.nie powinien mieć kontaktu z obcymi psami,trawa obsikiwana przez inne psy. odrobaczenie powinno odbyc sie już,szczepienie po odrobaczeniu(idz do weta on ci wszystko powie.idąc do weta zwaz psa leki na robale stosuje się n masę ciała psa). mam nadzieje że twój post to nie jakaś prowokacja ;)
  24. mnie atakowały te mniejsze wioskowe burki
  25. na innym dziale pisałes że jest po sterylce to w koncu jak jest
×
×
  • Create New...