Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. Zaglądam do Aramiska:)
  2. Don Liderro z południowego Bronx:cool1: i jak tu go nie miziać jak taki słodki:loveu:
  3. [quote name='caryca26']Weszły wpłaty za 09/2013 od ; - ania-sister 10 zł - Roland_de 25 zł Dzięki wielkie! Po 20-stym pojadę i zapłacę za 2 m-ce bo teraz Pani behawiorystka jest na wyjeździe a chcę się z nią spotkać. Stęsknilam się za chlopakiem.[/QUOTE] a jak Bazyl się stęsknił za cioteczką;)
  4. Powodzenia Nuciu:loveu:
  5. Bozie kochany, łapeczki ze strachu zwinięte w kokardki:(
  6. wiem, że nudzę, ale komu przelać te 25zł z bazarku??:)
  7. [URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=GWChgUafQWG-HM&tbnid=JAIMpdF--fIBKM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fpassionfruit.blox.pl%2F2009%2F08%2FJagodzianki.html&ei=_s4uUvrsOcLBtQaao4DwCQ&bvm=bv.51773540,d.bGE&psig=AFQjCNHHH0wazm_YmWGubOC3J5reSaSFtQ&ust=1378885753997509"][IMG]http://passionfruit.blox.pl/resource/jagodzianki.JPG[/IMG][/URL]Dzień dobry!
  8. nieźle się zapowiada ten nowy wymarzony Yodzinowy dom:loveu:
  9. i ja zaglądnę do Maxiula:)
  10. Chętnie bym się wybrała:) nic nie przewiduje chyba że coś wyskoczy w ostatniej chwili;) gdzie mam się stawić w takim razie?:)
  11. nie doszła, chcę podać Lili nr żeby bezpośrednio wpłaciła zamiast do mnie;)
  12. wygląda jak młodzieniaszek:) słodki:loveu:
  13. proszę na pw o nr konta dla psiaków, żeby przelać za kurteczkę z bazarku:)
  14. i ja dziękuję Kasiu:) Pozdrowienia dla Farelkowic:loveu:
  15. jest taki słodziuni, nic tylko przytulać:loveu:
  16. jaki biedny:( a ja teraz nie mam jak pomóc:(
×
×
  • Create New...