Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. nie mam jak wam pomóc:( to okropne:(
  2. jaki przytulak:)
  3. mnie się ani tu a ni na fb nie otwiera:(
  4. i ja bym chciała:) Romuniu, niedługo może Cię zobaczę:)
  5. zaglądam do milusińskich:)
  6. Teduniu, gdzie ten domuś?:(
  7. jestem na zaproszenie Cioci Gonzales;)
  8. on jest taki słodki:) i tak przypomina mi mojego dziadzia z awatarka:loveu:
  9. i ja mam fanty, więc jak ktoś z montuje bazarek to chętnie powysyłam:)
  10. jakie to smutne, biedne malutki:(
  11. aż się poryczałam:( miał chłopak szczęście a jest taki cudny na tej foci:)
  12. jak szczeniaczek w swoim łóżeczku:)
  13. a ja dalej nie mam nr konta, żeby przelać te 25zł z bazarku
  14. oki:) w takim razie paczkę ze smakołykami chowam na za tydzień;)
×
×
  • Create New...