[quote name='pikola']Tak powiedzial lekarz?
Mnie powiedziano ze u Zuzy mozna zrobic narkoze,chcemy zabki wyczyscic.To teraz juz nie wiem..
A co Teon dokladnie mial?Jaka chorobe serca?[/QUOTE]
Dysplazje zastawki mitralnej:( po lekach serduszko się po mniejszyło, ale Teoń dostał 30.06. wylewu i umarł dziaduń kochany.
Wiem też, że w Retinie stosują narkozę wziewną, oprócz tej zwykłej. Jest droższa, ale mniej obciąża.