[quote name='Figunia']Dziękuję serdecznie kochana!!!:lol:
W tamte strony wyrywa się moje serce,wszak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, to pewna podkrakowska mieścinka, no i sam Kraków, gdzie żyje jeszcze Siostra mojej Mamy z mężem, czyli kochana Ciocia i Wujek, oboje koło 90-tki już...i tak wciąż dzwonią, by przyjechać...[/QUOTE]
i ja również zapraszam:), a może to o Skawinę chodzi;)??