Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. super:) tak słodko wygląda taki przytulony:loveu:
  2. Yodzinek wyprasowany i spakowany:)
  3. Trufcia przytuli się do Romana i od razu cieplej:loveu:
  4. super-niań najukochańszy:loveu:
  5. [quote name='Malgoska']Chociaż długo ciotki siedziały to niestety musiały wracać [IMG]http://imageshack.us/a/img850/1723/59rs.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img708/4995/hrye.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img22/6587/pqf4.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img713/438/nud1.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img43/5355/5eu3.jpg[/IMG] przyjedziecie jeszcze?????[/QUOTE] no pewnie, że przyjedziemy śliczności kochane:loveu:
  6. Malgoski zdjęcia zdecydowanie ładniejsze:) aż się łezka w oku kręci:( już nie mogę się doczekać jak odwiedzę kawalera i jego koleżankę. Romuń jest wyjątkowy:loveu:i jak tu się nie zakochać....
  7. [quote name='Malgoska']Właśnie wróciliśmy z odwiedzin u Trufelki i Romusia. Pieski do zacałowania. Fotorelacja chyba już jutro.[/QUOTE] podpisuje się pod tym nogami i ręcami:loveu:
  8. wysłałam do Malgoska zdjęcia które robiłam to wybierze i wstawi ze swoimi. Psiaki cudne:loveu: A Romuś, gdyby nie ciut siwy pychol, nigdy bym mu nie dała więcej jak 4 lata. Ma tak zadbaną i puchatą sierść i takie słodkie krótkie nóżki. Na fotkach wydawał się wyższy. Widziałam różne psiaki, ale jestem w szoku, że taki radosny, żywy i tylko do przytulania piesek tyle czeka na domek:( Romuń ma kochaną współlokatorkę Trufcię:loveu:
  9. [quote name='Figunia']Zatem bliżej do gór i jeszcze piękniej...:lol:[/QUOTE] jak jadę z Krakowa do Skawiny to widzę Beskidy;) no ale mieszkam na osiedlu między Elektrownią a Hutą aluminium:(
  10. Krzeszowice to trochę na zach. ja jestem na południu;)
  11. [quote name='Figunia']Dziękuję serdecznie kochana!!!:lol: W tamte strony wyrywa się moje serce,wszak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa, to pewna podkrakowska mieścinka, no i sam Kraków, gdzie żyje jeszcze Siostra mojej Mamy z mężem, czyli kochana Ciocia i Wujek, oboje koło 90-tki już...i tak wciąż dzwonią, by przyjechać...[/QUOTE] i ja również zapraszam:), a może to o Skawinę chodzi;)??
  12. Dzień Dobry![URL="http://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&frm=1&source=images&cd=&cad=rja&docid=VnSJu6aSIiNafM&tbnid=gjjfcu7_QhnwrM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fwww.lidl.pl%2Fcps%2Frde%2Fxchg%2FSID-514EC945-07499391%2Flidl_pl%2Fhs.xsl%2F24377.htm&ei=eNs6Uo7LFdHHswb054CgCg&bvm=bv.52288139,d.Yms&psig=AFQjCNEhf3iWBke4VWwOUdeL524r2H9Ycg&ust=1379675382457716"][IMG]http://www.lidl.pl/static_content/lidl_pl/images/PL/herbatka_relaksujaca.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...